Příspěvky uživatele - 4.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sakura, 21.2.2018
Dobrý den, nenapsala byste prosím název té své pozdně kvetoucí sakury? Podle fotek totiž kvete nádherně :) Díky.
Pohonná jednotka Vari, 24.11.2010
Děkuji, pokud někdo ví více, budu vděčen za každou informaci, je to můj asi poslední nákup, v únoru mi bude 60,a chtěl bych se těmto věcem více věnovat, dá-li Bůh.Prý existuje nějaká dotace EU na vysázení švestkového sadu.Ví o tom někdo něco... celý příspěvek >
Pohonná jednotka Vari, 22.11.2010
Hondu jsem zkoušel - konstantní rychlost jako ve výtahu,já totiž při orání zahrádky couvám a k tomu potřebuji variabilní rychlost jízdy, kvůli bezpečnosti.Měl jsem hondu půjčenou a na pojezd jsem nevyjel kopeček na silnici, který běžně se starým... celý příspěvek >
Randap, 12.9.2010
dobry den chci se zeptat jestli jde z likvidovat strom randupem trnku a nebo co je na to vhodne
Škůdce - surfinie, 14.8.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak proti těmto černým kuličkám podobné máku mám bojovat? Jsou na to nějaké přípravky? ¨děkuji všem za brzkou radu nevím co s tím Lenka Žáková
Křovinořez Homelite HBC 45 SB, 27.5.2010
Zdravím, také mohu jen souhlasit s Petrem. Homelite rozhodně nebrat (větší zgarb jsem ještě neviděl). Sám mám bohužel taky Homelitku, ale už po 3 je na opravě v záruce. 2x se pos... kazilo startování, že zůstala odvinutá šňůra a teďkom se něco... celý příspěvek >
Homelite 360 SL, 25.4.2010
A nevíte její technické parametry? Mám doma ještě homelite xl 923 na velké dřevo je super, ale řezat s tím dlouho je utrpení. Je tahle pila lehčí? a dá se výkonově srovnávat s tou xl 923 (70ccm)? někde totiž píšou, že má 50ccm někde zase 60ccm, tak... celý příspěvek >
Homelite 360 SL, 25.4.2010
Díky moc za odpověď, pán ji prodával za 2000,- teď jsem mu napsal, že mu za to dám max 1000,-. že za pilu stejně víc nedostane, uvidím jestli odepíše.
Homelite 360 SL, 25.4.2010
Dobrý den, mám možnost koupit tuto pilu, máte s ní nějaké zkušenosti? Nevíte její přesnější technické parametry a stáří? Díky
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 18.4.2010 Obsahuje fotku
16.4.2010 začíná nakvétat meruňka PINCOT ve Slavičíně okr Zlín v n.v. 285 m
Nocenka, 18.3.2010
ja jsem si seminka dovezla z chorvatska.tam to roste všude.i v černe hoře.z tama sem si je taky dovezla.seminka si po sezzone posbiřu a na jaro znovu zasadím.
Fikus benjamin, 11.2.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat proc mi porad opadava benjamin fikus? mam na nem par listu ale porad zije a ma nove mlade listecky ale vseho vsudy snad jen 30listu dohromady..poradte mi prosim Lenka
Skladování česneku - poraďte, jsem začátečník, 28.12.2009
Asi jsem se špatně vyjádřila.Myslela jsem stonky do kameninového hrnce a česnek je nahoře.
Skladování česneku - poraďte, jsem začátečník, 27.12.2009
Chtěla bych připojit i můj příspěvek k česneku.Když sklidím česnek, sváži ho po 20 ks.,rozdělím 10 a 10 a tak jen na stojato /věnec se mi nechce dělat a je to rychlejší/ a pověsím mezi palice tak aby se co nejméně dotýkali na půdu.Tam je nechám do té... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 24.11.2009
Zdravím všechny brusiče.Po výmněně předního ložiska(u brusného kotouče),které přesně pasovalo na osu rotoru tak i do odlitku příruby se vybrace kotouče téměř vytratila.Ložiska musí být uložena napevno ne aby byla uložena v gumové vložce.Jestli to tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika