Příspěvky uživatele - 4.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hruška, 5.5.2008
Dobrý den.Fajfka je zažité pojmenování pro odrůdu hrušně, která se jmenuje Křivice a je konzumně zralá v listopadu a prosinci.Taky se odlišuje velikostí a barvou.Může se jednat o Šídlenku, ta zraje u nás kolem 5.8.Skutečně jsou plody velké do 5 cm,... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 3.5.2008
Vážený pane Boštičko. Prosím Vás, ozvěte se mi na uvedené emailové adrese.Velmi rád bych si s Vámi vyměnil nějaké poznatky z ovocnařiny.Děkuji Vám, těším se.Václav Janoš.
Pěstování starých odrůd jabloní na nízkých tvarech, 26.4.2008
Vážený pane. Prosím Vás o emailovou adresu, rád bych Vám položil několik otázek.V případě zájmu můžeme i nějak spolupracovat v bádání a udržení starých odrůd ovoce.Velmi mne zaujala zmínka o tom, že vedete v patrnosti velmi staré ovocné stromy,... celý příspěvek >
Jaké zvolit odrůdy jabloní ve výše položenych oblastech, 8.4.2008
Doporučuji Vám pana Radima Peška z Bojkovic, tel. 777579776.Do 50 km od Vsetína, ale budete spokojený, prodává vysokokmeny.Prosím zřizovatele této diskuse, aby tuto radu uveřejnil.
Sbírka švestek a slivoní, 4.4.2008
Jmenuji se Václav Janoš.Děkuji všem za přečtení mého prosebného inzerátu.Ten je určen všem lidem dobré vůle.Kdo necítí ochotu spolupracovat, přece nemusí, nenutím nikoho.Na takovéto práci nelze zbohatnout.Ochotně jsem poskytl něco ze svých roubů... celý příspěvek >
Jaký zvolit plot do jílovité půdy?, 18.2.2008
Nám se osvědčil k pletivu, na dřevěný plot břečtan velkolistý. Břečtan snese i psí moč a navíc je přes zimu stále zelený, neopadá. V jílovité půdě se daří i zimostrázu (Krušpánek).
potřebuji poradit, 18.2.2008
Já jsem velmi spokojená se smrkovým plotem. Sadila jsem stromky 1,5 m od sebe. Nechala jsem dorůst do potřebné výšky a postupně každý rok jsem zastřihovala boční větve, které jsou teď husté. Vrchol se také zastřihává postupně  se rozrůstá. V... celý příspěvek >
Ficus, 18.2.2008
Mám krásnou bonsaj 10 let. Mám ji na jižní straně okna, pod parapetem je radiator a zalévám až je suchá hlína na povrchu. Přes léto je venku ve stínu.
šárka, lokalita 11 km od Luhačovic směr Val. Klobouky nadmořská výška 400 m.n.m, 9.2.2008
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pana Stanislava ze které části republiky je že se tam pije 64% slivovice. U nás na Valašsku se pohybuje od 50 do 55 %. Při tak vysokém procentu alkoholu, který udává nemůže vychutnat aroma a tu pravou chut... celý příspěvek >
slíva Ontario a Washington, 27.1.2008
Prosím hosta 191.151 ze dne 24.4.2007 21:53 hodin, aby se mi ozval.Výměnou poskytnu rouby slívy Ontário za rouby slívy Washington. Věnuji kvalitní rouby, přijmu rouby i podřadného vzhledu. Při záchraně některých odrůd roubuji "nitě", není-li jiná... celý příspěvek >
podnož z pecky, 8.1.2008
Zapěstováním podnože bez přesazování, zůstává kulový kořen neporušen, dorůstá do velkých hloubek, ze kterých vyživuje strom při nedostatku vláhy. Tímto se stává odolnějším, taková volba vyžaduje pečlivou a trpělivou péči při vyžínání a ochraně proti... celý příspěvek >
podnož z pecky, 8.1.2008
Není potřeba složitých operací. Zralé plody vypeckovat, pecky omít vodou, lehce osušit. Výsev provádět až v listopadu. Do té doby skladujte pecky v lednici, zamezíte tím přesušení, což je nežádoucí. Je vhodné výsev chránit proti ptákům a hlodavcům.... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 4.1.2008
Prosím všechny účastníky této diskuse mající konkrétní návrhy,mohou psát na uvedenou emailovou adresu.Děkuji , určitě odepíši všem.Václav Janoš.
Sbírka švestek a slivoní, 1.1.2008
Do vznikající sbírky švestek a slivoní sháním rouby těchto odrůd: Cukrová velká švestka, Babče, Cochetova slíva, Botan, Datlovka červená, Edinburská slíva, Cukrová slíva, Admirál Rigny, Sultán, Splendor, Monarch, Washington, Vejčitá žlutá slíva,... celý příspěvek >
šárka, lokalita 11 km od Luhačovic směr Val. Klobouky nadmořská výška 400 m.n.m, 30.11.2007
Dobrý den. Rád bych se ještě zeptal jaký je rozdíl mezi myrabelkou a myrabánem. V našem okolí se vyskytu je jen myrabelka lutá a modrá. Plod mirabelky žluté se pohybuje kolem 2 cm. A modrá je o něco větší. Je pojmenování správné nebo je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika