Příspěvky uživatele - 4.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba na svestce, 2.6.2009
dobry den kamil prosím o radu před 5. lety zasazené slivoně a už začínají prosichat střední části větví a u jiných konce vetví.na podzim pokladam hnuj kolem stromku ale neryju do země. poradte dekuji. 
Piliny, 26.4.2009
Mám dotaz, může se použít místo mulčování piliny, které mi zbyli po řezání dřeva např. nasypat kolem rybízu nebo angreštu?Co tak ho nasypat do hlíny a zarýt? Má stímto někdo zkušenosti?
Jaká je to hrušeň, 7.4.2009
Prosím, budou-li letos, tak udělejte snímky. Debata bude věcnější. Děkuji   Janoš V. janosvaclav@seznam.cz
Kam s posekanou trávou?, 25.3.2009
Já veškerou trávu co poseču nechám proschnout do druhého dne a pak ji shrabu a udělám z nich takovou dlouhou "šišku",tak pokračuji celý rok.Na jaře když je tráva celkem zahnilá, tak do ní jednoduše sázím brambory tak aby měly dostatek trávy... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 15.3.2009
mám okousanou kuru po zimě na dvou mladých stromkách, dají se použít z nich rouby nebo už je pozdě.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 8.3.2009
Zdravím vás chlapi. Studuju Strojařinu a jsem stejně jako vy velký kutil. Koupil sem nedávno pilu a nad držákem dřeva už dlouho přrmýšlím. Tenhle vyrobek jsem našel na yuotube a diky tomuhle fóru a hlavně díky Pedrovi už vím jak ho přesně postavit a... celý příspěvek >
Skladování česneku naruby, 24.2.2009
Musím přisvědčit, že je to opravdu nejlepší skladování.Já jej mám podobným způsobem uskladněný, jen s tím rozdílem, že ho mám v kameninovém hrnci a ve špajzu.Vydrží až do července.
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 18.1.2009
Jádra oskeruší omyjte vodou.Do kelímku např. od Ramy vložte vlhkou vatu.Jádra na ni položte.Do víčka udělejte pár otvorů a zavřete kelímek.Takto jej vložte do chladničky na nejnižší místo, kde je teplota asi 4-5 C.Průběžně kontrolujte.Od tvořící se... celý příspěvek >
Obnova sadu, 6.12.2008
Vážený pane. Mohu pro zamýšlenou výsadbu doporučit tyto odrůdy: Jačménka zvaná Majdalénka, nejedná se o Magdalenku zvanou Majdalenka, dále Praskula, Krvavka,Šemendzia.Jsou to krajové odrůdy léty osvědčeny.Znám i školkaře, který je množí.... celý příspěvek >
pálení z hrušek, 19.11.2008
Prosím pisatele 114.4.  14.11.2008 20:57, aby více popsal ony plané hrušky, neboť odrůd pláněk je větší množství. Děkuji janosvaclav@seznam.cz
žlutá ryngle, 14.11.2008
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví zda z pecky, která vyrostla náhodně od žluté ryngle a nyní je z ní již docela pěkný stromek, bude na tomto stromku někdy ovoce?Je už velký 2 metry a stále nic.Musí se snad naroubovat?A ještě jedna otázka,... celý příspěvek >
pálení z hrušek, 18.10.2008
Chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s pálením z hrušek.Kolik se dá vypálit ze 150 l, jak dlouho se má nechat kvas kvasit a jestli se má proslazovat nebo přidávat voda... Děkuji za odpoveď
jak sázet česnek, 13.10.2008
Chtěla bych se zeptat, dává někdo než sází česnek do hlíny hnůj? Slyšela jsem, že česnek nesnáší hnojení.Já jsem sice doposud nehnojila, ale letos bych to zkusila.Má stím někdo zkušenost?
Co teď s kadeřavostí?, 11.10.2008
staci poradne pohnojit
Mravenci na stromech, 11.10.2008
ja mužu říct, že my s tím mame každoroční zkušenost.otrhavame kadeřave listy, a některé jksou delší protože jsou na mladych vyhonech.nebojte se o ně, oni znovu narostou.lepící pásky náš problém řešily vždy jen na chvíli.otrhame listy a někdy jich tam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika