Příspěvky uživatele - 4.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 23.11.2009
Dobrý den.Chci zde napsat svoje trable s touto bruskou.Koupil jsem ji na netu a za dva dny byla doma.Dát ji dohromady nebyl problém a nastavení uhlú na broušení taky žádný problém je to věc zručnosti.Největší šok jsem zažil při zapnutí brusky.Všechny... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 16.11.2009
Dobrý den, máte někdo skušenost s Nilfisk Alto? Poraďte
Destilační přístroj - sestrojení, 15.11.2009
tak toto jsem vůbec netušil že na chuť sliovice má vliv sklon a délka potrubí mezi chladičem a kotlem.Možete mě to nejak vysvětlit?Já si teda myslím že s tu trubku nemožete pořád ohýbat a rovnat jak se to hodí, protože by se ukroutila.Děkuji
Co s mechem, 25.10.2009
Dobrý den, mám dotaz, mohu dát shrabaný mech do kompostu, nebo raději vyhodit do popelnice? Děkuji za odpověď.
Za kolik prodat slivovici, 9.10.2009
Dobrý den, mám dotaz za kolik bych mohla prodat letošní slivovici z trnek a za kolik slivovici asi 10 let starou, která je asi půl trnky a půl jabková šťáva.Ještě bych se chtěla zeptat, jestli je slivovice např. 15 letá dražší, než třeba... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 11.9.2009
Mám podobný problém. Mě zase otravujou takový ti velcí, lesní mravenci. Hned vedle toho roste překná švestka. Ale oni na ni lozí okusijí listy a při drobném třepání byli i na mě. Poradí mi někdo jak na ně? jak se jich zbavit? Nebo co použít, aby se... celý příspěvek >
Mám špendlík?, 22.8.2009
Zdravím Vás, po shlédnutí fotek Vašeho stromu mám něco dost podobného, je to renklóda REIN GOLD podobná tvarem švestce, jen co mě nesedí, že jsem ji sehnal nedávno / koupil jsem ji v roce 2008 /. Kvetla letos poprve a dosti hojně. Květy... celý příspěvek >
Višeň - sladkovišeň?, 21.8.2009
Vackova višeň: máte štěstí pane(snad),  cituji z knihy  :..Pochází z výsevu pecek "Ostheimské"(Vlasačky) v okresní školce v Chlumci nad Cidlinou. Pomolog Jan Říha, tutuo odrůdu vybral a nazval ji podle starosty okresu, který se... celý příspěvek >
Pomologická hádanka, 3.8.2009
Dobrý den. Podle mého soudu se jedná o Černošickou švestku.V silně zavirovaném prostředí odolává skvěle.Listy i plody nemají znaky šárky.Jen nerozumím velmi nízké plodnosti.S úrodou mi pomáhají ptáci.Taky se mi zdá velmi zajímavá vysoká životnost... celý příspěvek >
Mulčovací sekačka - Crossjet, 19.7.2009
Prosím každého, kdo má zkušenost s tímto strojem o pár vět.Něco o výkonu, ovladatelnosti.Jaká je maximální výměra udržované plochy?Aby se stroj nazavařil a já nezbláznil.Děkuji všem.
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 19.7.2009
Jmenuji se Václav Janoš.Pěstuji ovocné stromy různých druhů a mnoha odrůd, např. švestky, jabloně,hrušně a něco i z drobného ovoce.Otevřená poloha sadu mne nutí pěstovat stromy s vysokým kmenem.Podnožové semenáče si pěstuji sám, které později... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 7.6.2009
Dobrý den.Jedná-li se o Victorii, tu již mám.Děkuji za snahu.Na toto diskuzní forum chodím i nadále, tak rád odpovím každému i po delší době.Přeji všem radost a zdraví.Václav Janoš
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 7.6.2009
Dobrý den.Vznikající otevřené rány na kmínku a větvičkách mohou být příznakem tzv. rakovitosti.Mladé stromky střihnu vždy pod ranou, i kdyby se jednalo o řez tzv. při zemi, obrazí nebo zahyne.S rakovitostí nemá budoucnost.Jedná se o častý... celý příspěvek >
Choroba na svestce, 3.6.2009
monilie nemá nic společného s prosychání větví
Choroba na svestce, 3.6.2009
koruna má v pruměru 1.5 metru a středy jsou vystř ihané takže mají dostatek světla.je to ale v blízkosti lesa muže to mít vliv? co to je moniliie nakazí se tím i jiné stromy ?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika