Příspěvky uživatele - 144.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mandarinka - roubování, 9.11.2014
Na semenáček mardarinky, kterou jsem měla asi 15 let a pořád nerodila jsem začala roubovat.Nejdříve citroník a pak i mandarinku a pomeranč.Nejvíce rodí citroník.Letos již zarodila mandarinka i pomeranč.Roubovala jsem do roštěpu na jaře.Roub jsem... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 11.6.2014
Je to spálené od sluníčka.
Van a Regina, 15.3.2014
Také jsme si koupili třešeń Reginu na podnoži P-AVINH.Můžete mi někdo říci, jestli jsme udělali dobře.
Papriky 2014, 13.2.2014
Můžu doporučit odrůdu Polňásek a Amika F1.Loni jsem je měla na zahradě a sklízela jsem 2 vrchovaté velké bedny od zeleniny.Na zemi jsem měla černou textilii a přikryté bílou.Oblast JČ -480 n.v. Měla jsem asi 20 sazenic. Ještě do skleníku nebo do fol.... celý příspěvek >
Podzimní červeň - ale co to je?, 13.10.2013
Aronie a Platan
Samice, 13.9.2013
Samice nekojí 10tidení králíčata.Jak je mám krmit.Děkuji za radu.Dana
Králíci - očkování, 13.9.2013
Dobrý den, mám samici s desetideními králíčaty.Samice přestala žrát a sedí v koutě a asi je ani nekojí, protože vyskakují s pelíšku.Poradí někdo jak bych je měla přikrmit.Nebo co mám dělat ze samicí.Děkuji předem za rady. Dana
První broskvoně dozrávají, 19.7.2013
Mám také ranou broskvoň,která dozrává, ale každý druhý plod má prasklou pecku.Poradí někdo čím to je?
Choroba broskvoně, 9.7.2013
Je to popálení od sluníčka.
Skore zemiaky - vlastna uroda, 27.6.2013
Mám Magdy a jsem snimi moc spokojená.Dávám naklíčit a pak sázím a přikryji bílou textilií.Sklízím již od začátku června, ale jen na spotřebu.Rukou vyhrábnu jen velké hlízy a zase dobře přihrnu.Letos jsem ještě měla Moniky ale Magdám se nevyrovnají.
Napadení plůdků meruňky, 17.5.2013
Nemohlo by to být od sluníčka?
Srnky a zahrada, 1.5.2013
Kupte si ochronou síť a přikryjte hlavně jahody a hrášek.To jim chutná nejvíce.Máme zahradu neoplocenou a tak to dělám každý rok.Jinak ještě odírají mladé kmeny stromků. Na to je dobré pletivo kolem kmínku.Na silnější kmínky již nejdou.
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 12.4.2013
Magdu pěstuji již několik let a jsem velmi spokojená.Když je dám včas naklíčit, sklízím již v polovině června.Chuťově jsou moc dobré i ještě teď.
Ildi neklíčí, 10.3.2013
To samé se mi také stalo.Koupila jsem si nové.
Lístka Webova, 5.3.2013
A je to nejvíce úrodná líska co znám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika