Příspěvky uživatele - 144.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Málo sladké plody, 20.8.2012
Hodně plodú na stromě.
Lískové ořechy, 4.12.2011
Pěstuji odrůdy Hallská ob.,Lambarská a Webbova.Každým rokem jsou keře obalené plody.Na podzim jsou oříšky jen na Webbova.Hallská zhnědne v červnu a opade, Lambarská je červivá a opade než dozrajou.Jedině Webova dozrává i když také něco opade.Letos... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 31.8.2011
Každý rok přidávám ke každému keři na podzim rašelinu a na jaře cererit.Borůvky rodí tolik, že jsem je musela letos podkládat. Rodí celé léto a stále mají plodů ještě dost.
Líska, 14.6.2011
Dobrý den, prosím o radu čím postříkat lísku, která každým rokem má nasazeno plno oříšků, ale když dorostou asi do poloviny zhnědnou a opadnou. Mám odrůdu Webbova a Hallský obrovský.U Hall.ob. opadne skoro všechno a Web. zůstane tak polovina. Letos... celý příspěvek >
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
Jižní čechy-všechno spálené.Ořešáky i réva celé výhony.Květy ovocných stromů, všechno černé.Dana
Mravenci vykusujou květy, 12.4.2011
Ano, i já jsem zjistila, že na moji čtyřleté broskvoni jsou všechny květy vykousané.Mravenci jsou velké a zrzavé.I když dost kvetla, nenašla jsem jeden květ, který by byl plný.Mám po náladě, budu čekat zas na příští rok.Letos je po úrodě. Dana
Třešně, 25.3.2011
Dobrý den, mohu na semenáč třešně naroubovat něco jiného, než je třešeň nebo višeň.Šla by naroubovat švestka, meruňka nebo broskev.Děkuji za radu.
Broskvoň, 17.3.2011
Dobrý den, dnes jsem koupila stromek broskvoně.Mohu ji hned zasadit a jak ji mám ostříhat?Děkuji za radu.
Melounoviště 2010, 14.8.2010
Dodrý den, i já jsem dnes utrhla první meloun.Podobný byl jako pana Mirka, ale měl silnější zelený okraj.Jinak byl sladký a vážil 6,4kg.Pěstuji je venku, přikryté bílou a na zemi černou textilií. Dana
Co vaše réva?, 18.7.2010
Od slunce.
Broskev žloutne, 15.7.2010
Po přihnojení Cereritem, který jsem rozpustila ve vodě je broskev o 50% zelenější.Červená barva již zmizela docela.Ještě jednou děkuji za rady.RS
Melounoviště 2010, 12.7.2010
Já nechávam všechny, ale některé nerostou.Na dvou rostlinách vypadá že 4 rostou.
Melounoviště 2010, 12.7.2010
Výhony mám dlouhé asi 2 až 2,5 m.To co jsem psala platí u melounů co jsou venku.Ve folníku mám již také plody, ale ještě malé.A ještě je tam plno poupat s plodem.Tak tam snad něco bude. RS
Melounoviště 2010, 12.7.2010
Já mám jiný problém.Melouny rostou jako o závod, ale vůbec nedělají květy s plodem.Dokonce nekvetou ani moc planě ale za každým listem odnožují.Pohnojila jsem na začátku koňským hnojem a zatím nehnojím.Poradí někdo čím to je? Děkuji předem.
Broskev žloutne, 8.7.2010
Broskev, která byla zasazena na jaře 2009 krásně roste, neměla ani kadeřavost na jaře měla zelené listy a teď jsou listy světle zelené na koncích až žluto červené.Poradí někdo co jí je.Předem děkuji za radu. RS
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika