Příspěvky uživatele - 144.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnutí broskvoně, 13.5.2010
Prosím o radu, broskev která hodně kvetla a již se dělají malé plody, začala vadnout.Zatím jenom některé větvičky.Co s tím mám dělat.Poradí někdo?
Jedlý kaštan, 24.4.2010
Děkuji za radu, nechám ho růst, místa kolem má dost.
Rašení fíkovníku?, 23.4.2010
Jižní čechy: mě už raší od země, jinak všechno zmrzlé.
Malinoostružina, 18.4.2010
Já mám malinoostružinu již několik let, plodí hodně a velké plody ale chuť nic moc.Ale nejvíce mi vadí, že není beztrná.Trny jsou malé, ale husté.Roste hodně bujně.
Jedlý kaštan, 18.4.2010
Prosila bych o radu, mám jedlý kaštan asi pět let.Každý rok dělal krátké výhony, takže jsem ho ještě nikdy nestříhala.Ale loni udělal výhony dlouhé asi 1 metr.Nevím jestli mám stříhat, nebo to nechat tak.Poradí někdo?
Roubování melounů a okurek, 11.3.2010
Dodbý den, nemohl by jste to roubování trochu podrodněji popsat.Chystám se také roubovat a moc jsem to nepochopila.Předem děkuji. RS
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 11.2.2010
Mám na zahradě beztrný, odrůdu nevím, je trochu tvrdší, sladký,výborný.Mohu doporučit.Barva světle červená.
Poznáte odrůdu?, 28.10.2009
Já si myslím, že by to mohla být Pařížanka.
Kiwi, 13.10.2009
Dobrý den, chtěla bych poradit.Mám kiwi argutu obalenou plody, ale teprve některé plody jsou zralé.Ostatní jsou ještě tvrdé.Hlásí mrazíky, mám je otrhat, nebo jim mrazík nevadí?Také nevím jestli dozrají.Poradí mi někdo?Děkuji předem.
Melounoviště 2009, 18.9.2009
Nemám fotoaparát.
Melounoviště 2009, 17.9.2009
Chtěla bych se také pochlubit melouny.Letos pěstuji poprvé venku na černé textilii dvě roubované a dvě neroubované.Roubovaná jedna uschla a druhá má 3 melouny, tak do 5 kg.Neroubované mají po dvou melounech.Jeden jsem utrhla a měl 10kg.Ostatní mají... celý příspěvek >
Utržená dýně, 28.8.2009
Jestli má dužinu můžete ji použít na cokoliv.
Melounoviště 2009, 18.8.2009
I mě jedna rostlina takto uvadla.Bylo to den poté, co jsem hodně zalévala.Tak si myslím jestli to nebude tím.Tak si dávám pozor a zalévám mémě.
Melounoviště 2009, 19.7.2009
Jak rostou melouny?Moje rostou, ale nejvíce výhony a když se udělá plod, tak uvadne.Neměla bych něčím přihnojit?
Očkování Broskvoní, 17.7.2009
Na očkování broskvoní je ještě brzo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika