Příspěvky uživatele - 4.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vánoční kaktus, 23.1.2013
Přinesla jsem si řízky vánočního kaktusu a asi po měsící a půl mi ve štamprli s vodou zakořenily. Nevím do jaké hlíny je mám teď zasadit a kde je mám pak umístit. Měla jsem tyto kaktusy z marketu a ikdyž jsem je zalévala málo, opadaly mi a... celý příspěvek >
Opadávání vánočního kaktusu, 2.1.2013
Mám taky problém s opadáváním kaktusu. Mám je na okně od severu, vyplý radiátor ale v místnosti je dost teplo, protože je nad kotelnou a druhý rádiátor stačí teplo dohnat a tak je musím zalévat častěji ale jen kapkou vody a přesto mi některé... celý příspěvek >
Co s drumanem?, 17.12.2012 Obsahuje fotku
V loňském roce jsem včas nezazimovla své durmany a tak je stihly poškodit první větší mrazy. Několik mi jich odešlo. K mé radosti se mi ten největší na jaře po vydatné zalévání probudil a z hloubi svého kořene vhnal pět... celý příspěvek >
Nevítaný návštěvník/ce, 11.12.2012
Tak přece jen se osvědčil ořech a dnes se návštěvnice chytla na lep. Doufám, že jich nebude víc. Podle popisu jak píšete to byla domácí potvora.Měla jsem tak důkladně vyházenou hlínu, že jsem si mslela i na krtka, který by se tam uvelebil ještě... celý příspěvek >
Nevítaný návštěvník/ce, 10.12.2012
Díky za rady. Ořech funguje stopro. Ještě prej i sýr zabírá. Napadlo mě, že jsem nikde neviděla myšince a zápach po myši tak nevím kdo se z toho návštěvníka/ce nakonec vyklube. Máme vlčáka a ten by někomu většímu nedovolil brouzdat kolem... celý příspěvek >
Nevítaný návštěvník/ce, 10.12.2012
Poraďte mi prosím jak se zbavit myši nebo hraboše. Dostala se k nám do sklepa otevřeným oknem a začala mi řádit ve všech truhlících s kytkami. Mám všude vyhrabané tunely a na past s chlebem vůbec nereaguje. Přišla jsem i o několik hlíz begonek.... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 4.12.2012
Můj názor na speciální tyčinky na každýdruh květin je asi takový, že je v tom jen rozdíl ceny tyčinek. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že používám tyčiky n pokojové květiny a i na orchideje a kvetou nádherně. Vůbec nic na ich nepozoruji, že by ji... celý příspěvek >
Bouganvilea - množení, 21.11.2012
Dobrý den, chtěla bych radu jak si namnožit tuto krásnou tropickou kytku. Všechny její výhon mi letos krásně kvetly, takže jsem nikde neobjevila žádný vhodný řízek na množení v průběhu vegetace. Je možné zkusit to na jaře z pokrácených... celý příspěvek >
Pokojový ibišek, 19.11.2012 Obsahuje fotku
Potřebovala bych radu od pěstitelů pokojových ibišků. Měla jsem deset let ibišek a loňské přezimování ve sklepě se mu stalo osudným. Na jaře se mi nechtěl probudit a tak jsem seřezaný pahýl přihnojila a šoupla ke stromu na zahradu. K mému překvapení... celý příspěvek >
Opadávání vánočního kaktusu, 18.11.2012
Díky za rady. A ještě jaká je správná zemina pro tento druh kaktusu? Písek tam asi nepatří že jo? Můžu použít kyselý substrát. třeba rašelinu?
Opadávání vánočního kaktusu, 18.11.2012
Dobrý den, mám několik barev vánočního kaktusu, které si kupuji v marketu krásně nakvetené. V létě jsem je dala ven na slunce, z kterého se na nich udělaly skvrny podobné plísni. Už mi znovu nakvétají ale při zalití jim opadávají lístky. Dokoce na... celý příspěvek >
A brzy budou vánoce, 9.11.2012 Obsahuje fotku
Že by?
A brzy budou vánoce, 9.11.2012 Obsahuje fotku
Správná fotka k příspěvku.
A brzy budou vánoce, 9.11.2012 Obsahuje fotku
Tuto nádheru jen tiše závidím.Rozinka
Co je to za květinu?, 17.10.2012
Může se bouganvilea množit i teď na podzim nebo je to lepší až koncem února? Většinou mi shodí v chladnu všechny listy tak bych to chtěla zkusit než bude zima. Ve vodě nepustí kořínky? Prosím poraďte! Marta  
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika