Příspěvky uživatele - 4.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Begonie, 16.8.2011 Obsahuje fotku
Osvědčený recept na moje begonie je, že je každým rokem pěstuji pod balkénem na jižní straně. Tam na ně nepraží slunce a mají se k světu. Plnokvěté jsou nádherné ale já dávám přednost raději převislým, protože se neulamují tíhou květů. Přikládám... celý příspěvek >
Choroba na previslom muskate, 25.7.2011
Taky jsem mívala takové muškáty než jsem přišlo na to, že převisláky nemají rády mokro, takže když hodně pršívá, dávám je pod střechu. Zalévám je mírně a nejlépe ráno. Očistěte si napadené listy a hnojte Kristalonem start. Nebojte se dávat hnojivo... celý příspěvek >
Jakou popínavku na pergolu?, 6.5.2011 Obsahuje fotku
A co takhle vistárie? Dělá ozdobu svými květy i dvakrát do roka?
Tulipány, 25.4.2011
Děkuji za radu, snad se dočkám. Nevím co s hyacinty, které jsem dostala už kvetoucí v obalu. Po odkvětu jsem je zasadila do země, abych na ně nezapomněla. Nic se jim nestane a přežijí do další sezony? Taky bych se někdy chtěla vypravit do Holandska... celý příspěvek >
Tulipány, 25.4.2011 Obsahuje fotku
Na podzim jsem si koupila nové cibulky tulipánů a několik narcisů s tím, že si je nasázím do mísy a pokvetou mi dříve než ostatní na jaře. Ale asi jsem něco udělala špatně, protože venku už všechno kvete a ty nové cibule jsou teprve v půli růstu a... celý příspěvek >
Jak pěstovat tuto pokojovku?, 24.4.2011
Děkuji za radu, takže má svoje období jako gloxinie, že se přes zimu zatáhne? Viděla jsem jej ve foliáči u zahradníka a tam se mu dařilo mnohem lépe než v suchém bytě. Asi chce hodně vody a rosit.
Jak pěstovat tuto pokojovku?, 24.4.2011
Koupila jsem si v marketu "čtyřlístek" a nevím jak se správně pěstuje. Zatím mi živoří. Nevím jestli chce hodně zalévat nebo málo. Má kořínky jako malé hlízečky a byly nahoře v květináči tak jsem je zasypala hlínou ale moc to v růstu... celý příspěvek >
Bouganvillea, 21.4.2011
Určitě nic nepokazíte když ji zaštípnete hlavní výhon, krásně se rozvětví. Já ji vždy na jaře přistihu a tvaruji jak potřebuji aby mi rostla. Z jedné mám stromek a druhou pěstuji jako převislou. Už mi taky raší ale s letněním ještě počkám až po... celý příspěvek >
Višeň, 6.4.2011
Dobrý den, mám dotaz na chorobu višní. Vždy po odkvětu jak se začínají ukazovat zelené bobulky plodu nám višeň začne po větvích usychat. Myslíte, že půjde strom zachránit? Máme jí už šest let a nyní nám to začala už třetím rokem napadat tato nemoc.... celý příspěvek >
Kdy vysadit Azalku ven?, 26.3.2011
Já jsem si taky koupila v marketu bílo-červenou azalku ale myslím, že je to pokojová. Kdybych ji vysadila ven tak by zimu určitě nepřežila. Nevím co s ní mám v létě udělat? Slyšela jsem, že se může dát ven ale na jaké místo aby neodešla? Rozinka
Muškáty, 16.3.2011
Já jsem dávala do 80 cm truhlíku 8 i více sazeniček a muškáty trpěly plísní. Pak mi poradila paní v zahradnictví, že se mají dávat od sebe 20 cm a budou vypadat zdravě. Při správném hnojení se krásně rozrostou. Takže bych volila 2 až 3 sazeničky.... celý příspěvek >
Stříhání popínavé růže, 15.3.2011
Dobrý den, asi můžu definitivně letos počítat s tím, že těch květů na ní moc nebude . Dala jsem na radu jiného pěstitele, který mi říkal, že jí tím hezky vytvaruje. Nu což, mám ponaučení rpo příště.
Stříhání popínavé růže, 13.3.2011
Mám planou i šlechtěnou popínavku a nevím jestli jí můžu ještě na jaře znovu přistříhnout. Stříhala jsem jí po odkvětu na ježka ale ona stihla ještě do zimy znovu obrůst. Chci ji hezky vytvarovat. Když se mladé výhony víc pokrátí tak to mi asi moc... celý příspěvek >
A ještě několik fotek, 9.3.2011 Obsahuje fotku
...a ještě několik fotek.R
Orchidejky - pastva pro oči, 9.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, byla jsem o víkendu na výstavě orchidejí v Brně. Doma mám několik druhů této překrásné kytky ale výstava ukáže i takové druhy, které doma není možné vypěstovat bez patřičných podmínek. Přikládám několik fotek, abych se s všemi pěstiteli... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika