Příspěvky uživatele - 4.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bougenvilea, 15.7.2012
Zkuste dát do hlíny lžíci ceretitu a uvidíte jestli se zbrchá. Mám taky dvě. Jednu převislou a druhou zkouším tvarovat na stromek. Po přihnojení se krásně rozjely a brzy mi pokvetou tak pak vložím foto. Rozinka
Jak na třásněnku na muškátech?, 14.7.2012
Mám sazenice muškátů z lidlu a po čase jsem na nich objevila tuhle potvoru, které se nemůžu zbavit.Chtěla bych si na podzim zakořenit z řízků nové sazeničky ale ty asi nebudou zdravé. Zkoušela jsem to mospilanem ale výsledek se zatím nedostavil.... celý příspěvek >
Proč mi nekvete trubač?, 14.7.2012
Já jsem si trubač dovezla z výstavy a druhým rokem mi kvete ale má jej jeden hrozen květů. Původně měl být žlutý ale je oranžový tak to mě zklamal. S tím se asi musí při takové koupi počítat, že to zaručeně není ta barva, kterou nabízí prodejci.... celý příspěvek >
Cererit, 9.7.2012
Kolikrát za sezonu se můžou přihnojovat balkonovky tímto hnojivem když nepoužívám jiný druh? Zapravením do půdy jednou za měsíc nic nepokazím?55
Jak se daří ženichovi a nevěstě?, 5.7.2012
Díky všem za radu o pěstování ženicha a nevěsty. Letos je kvést neuvidím a tak se těším na fotky od Vás. Rozinka
Jak se daří ženichovi a nevěstě?, 1.7.2012
Dobrý den paní Marie12, chci se zeptat jak se daří Vaší nevěstě a hlavně ženichovi? Já jsem si na jaře těžce sehnala řízek ženicha a po úspěšném zakořenění a růstu jsem jsem se ale dlouho neradovala. Přidala jsem do hlíny lžičku cereritu, který... celý příspěvek >
Rozmnožování pelargonií, 9.6.2012
Z vlastní zkušenosti to chce "bohovskú trpělivost". Kdo má čas, ať se s tím zabývá. Pokud chceme mít krásné muškáty už od začátku sezony je lepší se je nařízkovat nebo koupit v sadbovačích v obchodě.
Amarilis, 30.5.2012 Obsahuje fotku
Takhle mi letos kvetly amarylisy. R
Co je to za skvost?, 21.5.2012 Obsahuje fotku
A ještě trochu z blízka...
Co je to za skvost?, 21.5.2012 Obsahuje fotku
Při procházce lesem jsem uviděla tuto nádheru ale nevím kam ji zařadit. Připadá mi jako příbuzná orchidejím.
Letnicky a dvouletky ktere nezerou slimaci, 15.5.2012
Přidávám svoji zkušenost, že jediné co mi vloni zůstalo na záhoně před slimáky byly gazánie a rudbekie nizká, a to je letnička, ty vysoké jsou myslím trvalky.
Wistarie mi poprvé kvete, 6.5.2012 Obsahuje fotku
Konečně jsem se dočkala prvího květu wistrie ze semene. Po sedmi letech mám první dva hrozny. Jak tady čtu na stránkách, někomu kvete i třikrát do roka a dříve než za sedm let. Aby kvetla tolikrát do roka tak se musí přihnojovat? Děkuji za radu. R
Vysazení švestek na slivovici, 29.4.2012
Ty řady budou na širku.Je to takový pruh pozemku a délku bych koupil na ty dvě řady.Takže podle Vás tak 8 stromů a 10 metrů délku?
Vysazení švestek na slivovici, 29.4.2012
Dobrý den, prosím o radu.Chtěl bych si vysadit malý sádek švestek na slivovici.Bydlím kousek od Holešova.Chci si na to přikoupit pozemek za domem.Je 20 metrů široký a chtěl bych tam 2 řady stromků.Poradil by mi někdo vhodnou odrůdu?A kolik běžných... celý příspěvek >
Dvoubarevný pokojový ibišek, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Když si koupím v marketu ibišek, bývá v květináči více řízků rostliny. Vypěstovala jsem si takto tři bílé ibišky. Letos mám tyto barvy. Původně podle letáku měly být oranžové.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika