Příspěvky uživatele - 4.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Verbeny, 28.2.2012
Určitě nejsou ještě dost velké a silné. Nechejte je narůst do 6 cm a pak je přesaďte do kelímku nebo květináčku. Po květnových mrazech je můžete vysadit do půdy nebo je dejte do truhlíku. Já jsem je měla v zemi i v truhlících a můžu ze... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 28.2.2012
Dobrý večer, o víkendu jsem si přinesla řízky nevěsty a žeicha a přesně podle rady jsem je nasázela do košíčku od kiwi a přikryla fólií. Doufám, že se mi ujmou stejně jako vloni ale bojím se, že po sezóně o ně opět příjdu. To přezimování je vždycky... celý příspěvek >
Přežila mi bakopa, 24.2.2012
K mému údivu mi letos přežila bakopa. Chtěla bych si ji namnožit řízkováním ale nevím zda se to provádí ve stejnou dobu jako s muškáty. Zkoušela jsem to nq podzim ale nepovedlo se.Kdo má zkušenost ať mi poradí? Díky R
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 23.2.2012
Žádné strachy, pokud se o ni budete starat jako doposud, určitě se nového stvolu s květy dočkáte. Pokud ji budete přihnojovat hnojivem na orchideje, pokvete vám brzy zase.
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 21.2.2012 Obsahuje fotku
A já se zase po roce těším z květu mojí nejhezčí orchidejky :o))
Ochidea střevíčník, 10.2.2012 Obsahuje fotku
Další darovaná orchidea se mi po roce odměnila svým krásným květem i když je menší než ten původní z obchodu, R
Ibišek, 5.2.2012
Dobrý večer, odrůdu růžového ibišku vám neřeknu. Koupila jsem si ho v zahradnitví bez cedulky. Já ibišky stříhám v polovině února, a to o 1/3. V květnu po mrazech je dám na přímé slunce a postupně hnojím jako každé balkonovky hnojivem na květ. Zkuste... celý příspěvek >
Ochidea střevíčník, 24.1.2012 Obsahuje fotku
V březnu přidám tmavě hnědý až se rozvine.
Ibišek, 21.1.2012 Obsahuje fotku
Já už v obýváku nemám kde dávat kytky, protože už mám překytkováno tak musí zákonitě do sklepa ale přes léto je dávám ven hned po zmrzlých mužích aby si zvykly na přímé slunce. Přihnojováním vše krásně doženou.
Jaký je aktuálně u vás výskyt krtků?, 21.1.2012 Obsahuje fotku
Po loňské pohromě zryté zahrady si letos posvicuje i náš Mourek na ty potvory a vidím, že to vzal vážně, když je ta vlídná zima nenechá spát.R
Ibišek, 20.1.2012 Obsahuje fotku
Paní Lído, ten plnokvětý žlutý ibišek jsem měla taky čtyři roky, jenže mi jednu zimu nepřežil. Asi jsem jej zalévala častěji ve sklepě, a to byl konec. Zbyl mi jen růžový plnokvětý a prázdný cihlový a bílý. Taky měl období, že se bránil zuby nehty... celý příspěvek >
Vánoční hvězda, 4.1.2012 Obsahuje fotku
Vánoce jsou za námi a já nevím jak uchovat hvězdu. Začaly jí opadávat listy i květy. Nevím jestli ji mám málo zalévat nebo více ale přemokření jí asi neprospívá. A na jakém místě co se týče světa a tepla by měla vydržet do... celý příspěvek >
Orchidea a puklice, 10.12.2011 Obsahuje fotku
Už dva roky bojuji s puklicí. Přinesla jsem si ji domů s orchidejí, která byla na vyhození a já jsem si řekla, že ji zachráním.Netušila jsem však co se po čase objevi na všech ostatních orchidejkách za nezničitelnou škůdkyni-puklici. Nevím co je... celý příspěvek >
Alokázie, 8.12.2011
Děkuji za radu. Fotku bohužel nemám a není už ani co fotit. V květníku mi trčí jen dva pahýly.Asi je už na vyhození, protože jsem jí nechala hodně přeschnout, a to se asi už nevzpamatuje. Budu si muset koupit novou a nevím jestli jí nečeká stejný... celý příspěvek >
Alokázie, 19.11.2011
Poraďte mi prosím jak mám zachránit tuto krásnou pokojovku. Nevím co dělám špatně. Pokaždé když mi vyroste nový list, starý zhnědne a uschne. Už jsem i omezila zálivku, protože jsem si myslela, že je to přelitím ale když nám v práci na okně i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika