Příspěvky uživatele - 4.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phalaenopsis - přesadit na podzim, 14.10.2012
Orchidejky by se měly přesazovat hlavně po odkvětu a když mají v kětináči víc kořenů než substrátu. Pokud jsou svěží jak píšete, nemá cenu je teď přesazovat když vyhání nové pupeny, do jara určitě vydží. Rozinka
Co je to za hřib?, 10.10.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za radu a přiládám další dvě fota. Našli jsme jen jeden, protože houbařů je v lese víc než hřibů.
Co je to za hřib?, 10.10.2012 Obsahuje fotku
Vypadá jako satan ale nemá světlý klobouk, je jedlý?
Jaký je to hřib?, 4.10.2012 Obsahuje fotku
Včera jsem našla v lese tyhle krásné hřiby ale nevím kam je mám zařadit. Doufám, že to není žlučník, protože má nádech do žluta ale hořký není. Poraďte mi prosím. Rozinka
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 16.9.2012 Obsahuje fotku
Paní Marie, je vidět, že svým kytičkám posíláte jen samé a proto se jim tak daří. Co dělá váš ženich a nevěsta? Moje něvěsta o foto nestojí ale ostatní kytičky jo tak se budu chlubit i s málem, co přežilo letošní horké počasí. Rozinka
Bougenvilea, 10.9.2012
Kdy je nejlepší ji řízkovat a množit? Teď na podzim nebo je lepší jaro? Když je na konci větve květ tak asi ne. Musí být řízek zelený nebo trochu dřevnatý. Ujme se i na podzim nebo musím počkat až na jaře?
Co s drumanem?, 10.9.2012
Mám tři roky durman, který jsem si koupila v zahradnictví. Krásně kvetl ale letos jsem neviděla ještě žádný květ, a to už bude pomalu po sezoně. Hnojím jej pořád stejně, na jaře přesazuji do nové zemin a výsledek je nula. Ví někdo jak na něj?
Bougainvillea v zimě, 31.8.2012 Obsahuje fotku
Přikládám též foto. Jednu bougainvilleu pěstuji jako převislou a druhou tvaruji jako stromek.
Žloutnutí listů u oleandru, 26.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni měly všechnymoje oleandry flekaté listy, žloutly a opadávaly. Nakonec jsem objevila na nich i puklici. Nechala jsem je přes první mrazy venku a pak je oholila až ke kořenům. Nad mojeočekávání se na jaře... celý příspěvek >
Převislé muškáty, 24.8.2012
Dobrý den paní Marie12, asi mi málo narostly jen proto, že jsem si řízky dělala až v březnu. Podzimní řízkování bude určitě lepší. Když zapravíte do substrátu rohovinu nebo cererit, zaléváte je ještě tekutým honojivem? Vidím, že bohatost kvetené se... celý příspěvek >
Převislé muškáty, 22.8.2012
Mám letos jeden poznatek v pěstování převislých muškátů, že sazeničky z obchodu mi narostly krásně dlouhé a vlastní jsou jen třetinové. Přitom jsem všude dala stejný substrát a hnojím je též stejně a rozkošaťování u vlastních je mizerné tak si... celý příspěvek >
Durman, 15.8.2012 Obsahuje fotku
Tiše závidím pěstitelce tuto kvetoucí nádheru.
Gloxinie, 11.8.2012 Obsahuje fotku
A ještě jedno foto.
Gloxinie, 11.8.2012 Obsahuje fotku
Foto domácí hydroponie.
Bougenvilea, 30.7.2012
Je to nádherná tropická kytka, která se dá za dobrých podmínek i u nás pěstovat, že vám nepřežil řízek se nedivím, léto asi nen jejíí období na zakořeňování
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika