Příspěvky uživatele - 130.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřinka - použití, 23.9.2020
Pokud jde o dřínek a alkohol, tak už léta dělám z dřínku jak marmeládu tak likér - babské pití. Pro něj dřínky nasbírám či jen lehce setřesu, to dělám obden. Ve čtyřlitrovce je kusem špalku rozmačkám (dám jich tam tak jednu třetinu objemu) a doleju... celý příspěvek >
Jak rozmnožit tuto květinu?, 18.5.2020
Rožec plstnatý- víte někdo jak se ho zbavit? Prosím o radu.
Mušky smutnice v bytě, 21.2.2020
Přes zimu a na jaře mám v květináčích a i v přísadě mušky smutnice. Četl jsem různé rady a sám praktikuji koušky žluté lepové desky do každého květináče. Letos mě při pohledu na odpuzovač hmyzu do zásuvky (my říkáme Vandal) napadlo jej zkusit a... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před slimáky, 9.7.2019
Já jsem zatěsnil silikonem v tubě škvíry, alespoň nahrubo, aby neprolezly ty větší kusy. No a zevnitř mám po obvodu skleníku na jeho betonovém základu rozsypáno trochu těch modrých kuliček Slimaxu. Když nějaký menší proleze, hned ho ráno vidím... celý příspěvek >
Skřipce na vázání rajčat, 14.5.2019
Připojuji se k tomuto řešení - už třetí sezónu používám k uchycování drátěné sponky ve tvaru protáhlého C. Koupím zelenožlutý (kvůli viditelnosti) izolovaný elektrkářský drát průřezu 1,5 mm2 nastříhám na délku asi 10 cm, v půli ohnu, aby byl ohyb... celý příspěvek >
Katalpa Nana, 9.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, sdědili jsme Katalpu a min.sezonu měla krásné listy, je trochu šedivé, zřejmě problém s "padlí" - chystám se letos postříkat přípravkem s mědí. Teď - jaro 2019 - jsem si všiml na roubu uprostřed stromu, že je postupně suchý dovnitř... celý příspěvek >
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 25.2.2019
Dobrý den, přidám svou zkušenost. Nanáším asi 10cm pás Chemstopu přímo na kmínek už asi 12 let a vždy si říkám, že stromku škodím, ale za celou tu dobu žádný stromek na to nezašel. Beru to jako menší zlo než mít úrodu znehodnocenou mšicemi. V... celý příspěvek >
Jak vysát kal - usazeniny ze dna bazénu po vločkovači?, 18.10.2018
V případě největší krize jsem použil 3/4 hadici, kterou jsem vysál všechen nepořádek ze dna mimo bazén a filtraci. sice přijdete o trochu vody, ale pokud to jde do filtrace, tak stejně se musí proplachovat. hadici jsem si připevnil na tyč od... celý příspěvek >
Jak vysát kal - usazeniny ze dna bazénu po vločkovači?, 18.10.2018
Dobrý den, nedělá kartuš ve skimeru problém pro čerpadlo? Myslím tím, jestli ho nezatěžuje omezením průtoku??
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 7.6.2018
Calypso už není taky k dostání
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 7.6.2018
Dusíkaté vápno
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 24.5.2018
V letáku máš jiný typ, než na který se díváš na netu. Vypadají sice stejně, ale jsou to dva rozdílné typy, proto jeden má 150 bar a druhý 110 bar, každý má i jiný příkon.
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg, 20.4.2018
každoročně pár brojlerů nechám "přerůst" na těch 5kg. maso z nich je výborné, sádlo také(do paštičky, do buchet). maso má trochu hrubší strukturu než jste zvyklá, ale je křehké a použitelné na vše. stehna mají trochu tmavší maso než jste zvyklá z... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 5.6.2017
Zdravím, může mě někdo poradit s ohnutou klikou na sekačce? Kliku jsem asi schopen vymontovat, ale mám obavy se zpětným nastavením a seřízením motoru. Je to sekačka od Mountfielda MTD. Děkuji. termion@seznam.cz
Briggs stratton - problém po zahřátí, 5.8.2015
Dobrý den, děkuji moc za radu, zkusím ji vyměnit. Koukal jsem ještě na ni, zdá se dobrá a docela daleko od kostry motoru a krytů, ale někde začít musím. Tak ji vyměním a uvidím. Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika