Příspěvky uživatele - 130.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
PH metr - jaký, 30.8.2014
Je s podivem jak chcete vytápět nedostatečně hluboké jezírko. Když si spočítáte náklady vč. spotřeby el. tak Vás ti koi vyjdou dráž než orig. japan. Pokud máte jezírko 4 cub. a 125 cm je pro chov větších koi příliž malé. Než se dáte do nákupu... celý příspěvek >
PH metr - jaký, 27.8.2014
A co jste naměřil? Byly hodnoty pH v pořádku nebo jste musel ihned zasáhnout a výši pH změnit
PH metr - jaký, 27.8.2014
Měřením pH se nestresujte a za ušetřené peníze si raději kupte pěkného koi
Husqvarna 40, 9.8.2014
Potřebuji povolit pásku brzdy, ale nevím jak??
Husqvarna 40, 5.8.2014
Díky za odpvědi, ale asi jsem to blbě vysvětlil. Jak jsem to rozebral, tak mi prostě drhne bzda, Vevnitř je takový plíšek do kulata a drhne na brzdu. potřebuji to zvětšit, ale nevím si rady. Dík
Kalné jezírko, 23.7.2014
V podstatě se z Vaším názorem dá souhlasit. Běžné vodní rostliny žádný substrát (výživný v žádném případě) nepotřebují. Stačí pouze kačírek a pak jsou užitečné v čištění vody od živin. Co se týká řasy mám největší problémy v zimě a brzy na jaře... celý příspěvek >
Hnědá voda, 23.7.2014
Váš test byl velmi zajímavý a profesionální. Bakterie které používám mají v návodu napsáno že se dají úspěšně použít v jezírkách od 5 m.3 vody.
Kalné jezírko, 19.7.2014
Jen z fotek není snadné najít řešení. Myslím že máte mnoho živin rozpuštěných ve vodě. Jezírko má velkou plochu, malu hloubku, nedostatečný pohyb vody, pravděpodobně nedostatečnou filtraci, nezastíněnou hladinu a tím vysokou teplotu... celý příspěvek >
Kalné jezírko, 14.7.2014
Před šesti lety jsem při úpravě filtrace "zblbnul" a vypustil vodu ze zaběhnutého jezírka, celé vyčistil a napustil novou. Celou sezónu jsem pak bojoval s čistotou vody. Od té doby viditelnost dobrá 1,8m (na dno). UVC sice mám, ale nepoužívám. Možná... celý příspěvek >
Půjčení vysavače, 13.7.2014
Máte naprostou pravdu. U malých jezírek je vysavač nezbytným pomocníkem. Odstraní z vody velké množství nečistot které by filtrace jen těžko zpracovala. Voda je pak čistější a radost z jezírka větší
Kalné jezírko, 13.7.2014
Po vydatném dešti se voda v jezírku vždy na den-dva trochu zakalí "zmléční". Není to nic na závadu. Jen by mne zajímalo co jste čistil ve filtraci po dvou měsících od napuštění jezírka při používání štěr. síta
Půjčení vysavače, 13.7.2014
Dobrý den, pokud hodláte "jezírkařit " i do budoucna, doporučuji pořídit si vlastní. Náklady na půjčovné jsou vysoké a investice se Vám brzo vrátí
Hnědá voda, 3.7.2014
Velikost čístící zóny kořenové čističky odpovídající velikosti Vašeho jezírka by měla mít několik "kubíků" kačírku a stovky rostlin. Nevím jak často je pravidelně, ale odsátím ji určitě nevyčistíte. U jezírka bez filtrace se musíte snířit s... celý příspěvek >
Hnědá voda, 1.7.2014
"Kořenová čistička" je v podstatě druh filtrace. Tak jako každý filtr se časem zanese nečistotami a je nutné jej vyčistit, jinak nečistí ale "znečišťuje". Je to stejné jako by jste např. celý rok vytírala podlahu jednou vodou pořád dokola. Nakonec... celý příspěvek >
Popínavka na jídlo, 6.6.2014
Kdysi jsem tuhle rostlinu dostala od kolegyně z nějaké dovolené, ale považovala jsem jí za okrasnou. Můžete prosím upřesnit jak se jmenuje a použití v kuchyni.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika