Příspěvky uživatele - 130.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netradiční metoda řezu, 18.5.2009
Ještě k původnímu tématu: Zkouším letos, mimo nejnutnějšího výchovného řezu v předjaří, vše ostatní řezat v době vegetace, Zatím jen nůžkami, vybírám jen větvičky bez plodů - co vezmou nůžky. Násada plodů je celkově nižší než vloni a tak není třeba... celý příspěvek >
Co zvolit, 14.5.2009
Skromný a neopadavý je buxus, jen roste poměrně pomalu. Já to vidím jako výhodu, je s ním méně práce.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 6.5.2009
Pokud by někdo měl informaci o přípravku na seříznutí, byl bych vděčen. Mám rád hračky. Děkuji. 
Díra nevykopaná dopředu, 5.5.2009
Moje stanovisko je totožné s výše uvedeným vyjádřením pana Petra Hausera včetně závěrečných vět. Víc není třeba dodávat.
Díra nevykopaná dopředu, 5.5.2009
Myslím, že jsem své stanovisko i polaritu pojmů - demagogie -mystifikace - provokace ... +užitečná výměna názorů + diskuse formuloval dostatečně přesně a jasně stejně tak jako i jejich úlohu ve   věcné a logické diskusi. Ale taková... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 5.5.2009
Nedá mi to a musím ještě reagovat na názor pana Vysloužila a to zásadním nesouhlasem. Do správné diskuse patří... ale ovšem jen do politické. Pokud zásada neřezání po výsadbě platí pouze v několika procentech specielních případů nebo za specielních... celý příspěvek >
Pochlubte se svými výsledky roubování, 4.5.2009
Nikdy jsem příliš nemiloval kopulaci (hezky řečeno, že?), ale letos jsem tímto způsobem narouboval asi 15 větviček a většinou úspěšně. Pevné dotažení páskou také považuji za nejdůležitější, pokusy o návrat k lýku - neúspěch. Podélné řezání pásky... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 4.5.2009
Není to všechno úplný nesmysl, stejně tak, jako není jen černá a bílá. Velmi zjednodušeně řečeno, podle mých zkušeností: Zasadím-li jakýkoliv strom - nejen ovocný - s kompletním neporušeným kořenovým balem a zajistím jeho dostatečnou zálivku a... celý příspěvek >
Tři nebo čtyři kosterní větve?, 4.5.2009
Osobně mám raději 4 základní větve a to bez ohledu na růst odrůdy. Geometricky je to snazší a jednoznačnější. Je dobře u těchto kosterních větví další rozvětvení dále než 50 cm od kmene, jinak se vlastně dělá další větev, postranní obrost hlavních... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 29.4.2009
Mohu jen konstatovat naprostý souhlas se stanoviskem p. Ronyho, potvrzený dlouholetou praxí. Preferuji podzimní výsadbu (jádrovin) a velmi razantní zkrácení ještě v době vegetačního klidu v předjaří. I když stromek s hezky rostlou korunkou a na... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 28.4.2009
Nijak nezávidím tazatelce to množství navzájem si odporujících rad. Stromek je zasazený - teď kypřit a zalévat. Taky připravit do malého postřikovače postřik proti mšicím a postříkat - raději i preventivně, než zmeškat, jinak dost zničí čerstvé... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 27.4.2009
Jáma a zemina zvětralá či nezvětralá je možná trochu rozdíl, ale určitě ne podstatný. Velikost jámy a kvalita dodané zeminy, hnojiva, případně i kvalita zeminy kolem - to je to, co mimo dobré ošetřování rozhoduje o stromku. Díry 30x30cm a metrové... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 27.4.2009
Pravidelné vymezování teritoria lidskou (mužskou) močí prý (podle klasické literatury) pomáhá i proti medvědům.
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 23.4.2009
Asi bych uvažoval, zda převažuje hledisko estetické nebo praktické. samozřejmě i cenové. A taky, zda bude třeba plochu ošetřovat. Prorůstavá zatravňovací dlažba beton či plast. Není drahá, hodí se do zahrady, nutno občas posekat. Normální... celý příspěvek >
Nová zahrádka - co a jak?, 23.4.2009
Snad trochu z praxe. To, že tady není žádná konkrétní rada je tím, že o té zahrádce nejsou žádné konkrétní údaje. Rozloha, poloha, souč. stav porostů, kvalita půdy, možnost zalévání.... A také žádné údaje o budoucím majiteli z hlediska jeho bicepsů a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika