Příspěvky uživatele - 180.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Začínáte roubovat?, 16.3.2009
Pane Berane, myslím, že toto je právě vhodné místo pro Váš zamýšlený příspěvek. Začátečníci se poučí a současně ovlivníte další osud tématu. Ať nemusíme hledat jinde. Díky Libuše   
Copak je to za rostlinku?, 22.2.2009
Dobrý den. Paní Ivaně Krčové - Rhipsalis capilliformis - velký výběr najdete, pokud zadáte do Google Images pouze heslo rhipsalis. Je jich spousta, převislých i nepřevislých. Sama bych si vybrala Rhipsalis cereuscula nebo pilocarpa. Prý moc hezky... celý příspěvek >
Begonie - hnojivo do loňské zeminy?, 1.2.2009
Dobrý den. Paní Berto mnohokrát děkuji za ucelený návod k pěstování begonií. Vidím, že pokud jde o hnojení, jsem pěkný skrblík. To napravím. A ještě prosím otázku - výška těch "truhlíků" je 12cm? S pozdravem Libuše
Keře před plot, 1.2.2009
Dobrý den. Děkuji za rady. Na Vilíny asi zapomenu. Nemohu se spolehnout na to, že mi moc neporostou. A když špatně snášejí řez, je to jasné. Paní Lído, děkuji za vysvětlení. Nenapadlo mě, že jde vlastně o dosažení půdorysu Já jsem si to neuměla... celý příspěvek >
Keře před plot, 30.1.2009
Paní Lído, děkuji za upozornění, vůbec jsem si to neuvědomila. Až teď jsem vyhledala, že jsou široké 2-4m. S tím jsem ve svých plánech nepočítala. A ještě prosím - jak vypadá střih  zákrsků do oválu? Díky  Libuše
Begonie - hnojivo do loňské zeminy?, 29.1.2009
Dobrý večer. Paní Hráběnko, vím, že jste zkušenou pěstitelkou nejrůznějších rostlin, ale myslím, že byste ty begonie rozhodně neměla zasazovat do staré země. Zvlášť, když už jste měla takovou ztrátu. Já při jejich výsadbě do čerstvé... celý příspěvek >
prosím o radu, 29.1.2009
Moc pěkné. A paní Jano, jak řešíte zatemňování?  Libuše
Keře před plot, 29.1.2009
Dovolím si upozornit na keř, který bych sama moc chtěla Jde o Vilín (Hamamelis intermedia) a sice odrůdy Jelena, který má květy do oranžova již v lednu, a Westerstede se žlutými květy v únoru a nádherným vybarvením na podzim. Neznám ale podmínky... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány - a co je to za dřevinu?, 27.1.2009
Díky. Myslela jsem si, že by to mohl být nějaký modřín, ale připadal mi neuvěřitelně úhledný. Libuše
Pochlubte se svými altány - a co je to za dřevinu?, 27.1.2009
Dobré odpoledne. Pane šroube, altán máte krásný, ale mě uchvátila dřevina v levé části 3. obrázku (září 2008). Prosím Vás, co to je? S pozdravem Libuše
Řez systémem Pillar, 27.1.2009
Omlouvám se panu Z.E., ale přicházím s díkem (nikoliv informací o knize). Ráda si čtu příspěvky některých autorů a Vy mezi ně patříte. Jejich vyhledávání bude od Vaší registrace snažší. Pomocí Z.E. to jde také, ale je to... celý příspěvek >
Porušená? kapilarita u přeschlého substrátu, 25.1.2009
Dobrý večer. Takhle se chová např. rašelina. Řada kupovaných substrátů ji v různém množství obsahuje. Snad byste jejich zbytky mohl využít v kompostu? Libuše
Elektrická stihlka pre ženu, 25.1.2009
Milí pánové, máte pravdu, ale myslíte si, že hlučnost bude to nejdůležitější, co bude žena, která si chce pracovat s vlastní el. pilou  sledovat? Sama jsem před 2 roky toužila po své vlastní el. motorové "pilce", a kdybych... celý příspěvek >
Miesany zivy plot, 24.1.2009
Dobrý den. Paní Lídě - plot, o kterém píši, jsem do péče dostala asi tříletý. Byl vysazen v úzkém pruhu (cca 1m) mezi drátěným plotem a suchou zídkou) a velmi hustě (po cca 0.5m). Proto jsem ho stříhala také ze stran,... celý příspěvek >
Tulipány v truhlíku - kdy ven?, 21.1.2009
Hostu 143.205. Neměla jsem v úmyslu "navážet se " do Vaší odpověďi, ale chtěla jsem potěšit tazatelku (až po její reakci) upozorněním na to, že nedočkavých čekatelů na jaro je více. Nepopírám ale, že Vaši... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika