Příspěvky uživatele - 180.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 1.11.2008
Dobrý večer. Pane Stanislawe děkuji. Moje neznalost dostala korunu po přečtení Taxonomického dělení jehličnanů pro ČR. Takže jsem si to snažila pro sebe uspořádat . Dokonce jsem si uvědomila, že ty šišky někde postrádám, ale to jsem si... celý příspěvek >
Co je to za okurku? Je to vůbec okruka?, 1.11.2008
Mně vyrostlo něco podobného, ale v menší velikosti. Pokusím se poslat obrázak.
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 1.11.2008
Vážení. Nejdříve se omlouvám všem znalým (nejen znalcům). Jako nový uživatel těchto stránek si dovolím nastínit svůj problém. A podle příspěvků problém i mnoha jiných.  S údivem jsem si uvědomila, že pod pojem konifery patří všechny... celý příspěvek >
Kdo ví­, co je to Wichichintum? Chlubím se cizím peřím, 29.10.2008
Pane Josefe, nemůže to být indiánský název? Viděla bych souvislost: Španělé-Amerika-indiáni-semena-Evropa-jiné otrnění. Už toho nechám. Zdraví Libuše
Jaké tvary stromů? A co s chátrajícím tělem?, 29.10.2008
Osmělila jsem se a i s opožděním reaguji na Váš první příspěvek. Nemohu odolat. Mám nehojící se zlomeninu předloktí, a tak mi nezbývá, než si číst, psát a dělat si plány na jaro. Ještě před rokem bych to, co jste napsal, vnímala jako velmi... celý příspěvek >
Kdo ví­, co je to Wichichintum? Chlubím se cizím peřím, 27.10.2008
Omlouvám se, ale na dotaz jsem narazila až dnes, možná s křížkem... Protože ale byl položen panem Josefem, mým nejoblíbenějším z oblíbených rádců, začala jsem hledat odpověď. Nakonec to vyřešil podle obrázku můj bratr kaktusář (kaktusy,... celý příspěvek >
Vie niekto určiť odrodu?, 27.10.2008
Pokud máte rádi štrůdl, pak zkuste Boskoop. červené naroubovat. Mám po tátovi téměř 45 let starý strom, který přežil v mládí téměř cirkulární okus (řešili jsme přemostěním), později moje a synovy i radikální zásahy do dřeva a stále plodí... celý příspěvek >
Mirabilis - hlíza, 23.10.2008
Omlouvám se, ale neodpověděla jsem na Vaši otázku, kdy hlízy zasadit, ale jak přezimovat. Libuše
Mirabilis - hlíza, 23.10.2008
V tématu "nocenka" je uvedeno, že nyní jsou k sehnání nové druhy, které mají hlízy mrazuvzdorné. Takže stačí na zimu pouze zakrýt zem nad hlízami. Doufám, že máte na mysli Mirabilis jalapa. Libuše
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika