Elektrická stihlka pre ženu



Lib. - (22) - 180.65 (?)
25.1.2009 16:11

Milí pánové, máte pravdu, ale myslíte si, že hlučnost bude to nejdůležitější, co bude žena, která si chce pracovat s vlastní el. pilou  sledovat? Sama jsem před 2 roky toužila po své vlastní el. motorové "pilce", a kdybych tehdy znala tyto stránky, už bych ji měla. Sice v krabici, protože moje fyzické možnosti se změnily, ale umím si pocity zákaznice představit. Já už bych si vybrala před několika dny: motor rozhodně v ose, navíc "blbovzdorný ", konstrukce zohledňující zátěž zápěstí, spolehlivá ochrana proti přetížení..., podle doporučení hosta 90.168 22.1. a příspěvků pánů J.S. a Radka. Protože řezání bude nejspíš prokládáno vařením či jinou dámskou činností, nemusil by motor být zbytečně výkonný, zvlášť, když je to často spojeno s vyšší vahou. A ještě délka lišty - do 30cm. Nikomu bych ji nepůjčovala... A mohou být ty chrániče sluchu červené? S pozdravem a díkem za rady Libuše       .          

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Lib. - (22) - 180.65 (?), 25.1.2009 16:11

Milí pánové, máte pravdu, ale myslíte si, že hlučnost bude to nejdůležitější, co bude žena, která si chce pracovat s vlastní el. pilou  sledovat? Sama jsem před 2 roky toužila po své vlastní el. motorové "pilce", a kdybych tehdy znala tyto stránky, už bych ji měla. Sice v krabici, protože moje fyzické možnosti se změnily, ale umím si pocity zákaznice představit. Já už bych si vybrala před několika dny: motor rozhodně v ose, navíc "blbovzdorný ", konstrukce zohledňující zátěž zápěstí, spolehlivá ochrana proti přetížení..., podle doporučení hosta 90.168 22.1. a příspěvků pánů J.S. a Radka. Protože řezání bude nejspíš prokládáno vařením či jinou dámskou činností, nemusil by motor být zbytečně výkonný, zvlášť, když je to často spojeno s vyšší vahou. A ještě délka lišty - do 30cm. Nikomu bych ji nepůjčovala... A mohou být ty chrániče sluchu červené? S pozdravem a díkem za rady Libuše       .          

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 25.1.2009 17:22

Chrániče musí být jedině červené!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.41 (?), 27.2.2009 6:50

Dobry den. Ak sa mozem pripojit, mam na rezanie okolo domu elektricku HQ 321. Ma 200W vykon, vsekty ochrany na ake si len moderna pila pride. Pre pani mozem vrele odporucit. Cena lepsia ako u STIHL, srovnatelna s Dolmar. Motor po osi, dobre vyvazena. Len jedinu chybicku na nej vytknem, mala nadrzka na olej! Je iba okol 1dcl. Take 2-2,5 by bodlo a bola by super.  No pri rezani maksieho dreva postacuje.

Dakujem.

A.Bendak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 27.2.2009 10:58

Jen upřesním - H 321 nemá 200, ale 2000W ;)

Co tak koukám, tak jde sehnat mezi 4800 - 6000,- Kč, Dolmar/ Makita za cca 3500 - 4500,- Kč  - o čtvrtinu levnější mi moc srovnatelné nepřijde ;) Řezat může dobře (neznám), ale ta dolmarka je opravdu víc než dobrá, vzhledek k ceně a kvalitě nemá smysl kupovat HQ (leda jako srdeční záležitost :-).   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.190 (?), 28.2.2009 8:36

za sebe můžu doporčit pilu KSE 2000/40 od zatracovaného bédy travníčka

máme ji již přes dva roky a spokojenost, jen se dolevá olej, parkrát se otočila lišta a nabrousil řetěz,  značky oregon

olej vydrží cca 3/4 až 1hodinu práce, když se naleje plná nádržka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.25 (?), 2.3.2009 8:17

Pardon, ospravedlnujem sa - 2000W. Ceny u nas na Slovensku v poslednom roku vseliako klesali a stupali, takze ked som to porovnaval v obdobi, ked som ju kupoval, bolo to tak nejak. Presne tak, doprial som si ju ako srdecnu zalezitost:) Uz som stihol znicit za par mesiacov aj jednu 35cm listu, ked som pilil 30cm ceresnu:) Ale popilil! Je to spolahliva masina...:)

Nech sa dari!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika