Příspěvky uživatele - 180.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wisteria floribunda - jak správně řezat už vím?, 15.1.2009
Dobrý večer. Snad budu mít pravdu. Protože se květní pupeny wistárie tvoří v časném podzimu, ponechám při letním řezu výhony spíše delší  (4-6 listů). Předpokládám, že při  "větší nabídce pupenů" bude větší šance... celý příspěvek >
Miesany zivy plot, 15.1.2009
Dobrý podvečer. Viděla jsem obrázky smíšených živých plotů a některé se mi velmi líbily. Při větší rozloze pozemku je velmi hezké dvouřadé uspořádání. Protože nejsem spokojená se svým estetickým cítěním a jsem proto i nerozhodná, netroufnu si Vám... celý příspěvek >
Tulipány v truhlíku - kdy ven?, 15.1.2009
Dobré odpoledne. Souhlasím s tím, že reakce pana 143.205 vyzněla zbytečně ironicky. Naštěstí pan Stanislaw odpověděl tak, že zachránil pověst tohoto diskusního fóra (je nejen odborné, ale většinou i laskavé). Tazatelku chápu, protože sama mám několik... celý příspěvek >
Také bych rád zjistil název rostliny, 9.1.2009
Dobrý podvečer. Omlouvám se, že zasahuji do vaší diskuse, ale mně to připadá, že na těch obrázcích jsou dvě rozdílné rostliny. Libuše
Jak rozeznat Cyrpis x Thuja?, 1.1.2009
Dobrý podvečer. Dík za otázku i odpovědi. Je to velmi poučné a informací není nikdy dost. Pana Martina upozorňuji na téma "Jaký jehličnan je na fotografii?", které změnilo název na "Znalec jehličnanů..." a v list. 2008 přináší řadu užitečných... celý příspěvek >
Wisteria floribunda - jak správně řezat a proč, 6.12.2008
Dobrý večer. Pět let mám v péči asi 7-8 letou wistárii. Měla by to být Wisteria floribunda a zatím nekvete. Je obrácená k jihu, chráněná před větrem a roste jako z vody. Vypadá to, že pěstuji dřevo a ne květy. Vím, že mám dodržovat dvoufázový... celý příspěvek >
Co je to za rostlinku?, 5.12.2008
Šárko, to je úžasné. Takže ten útvar při bazi kmínku je opravdu semeno. Když díky Vám vím, že jde o Barringtonia asiatica, je to jasné. Ale jak jste na to přišla? Jak jste postupovala? Máte můj obdiv.  Zdraví Libuše
co je to za rostlinku s kaudexem?, 4.12.2008
Dobré odpoledne. Monice H.:  Nemohl by ten tvrdý útvar být zásobním orgánem ze zesílené části kořene - kaudexem? Podívala bych se mezi sukulenty, tam je nejčastější. Kaudex ale mohou mít i jiné rostliny. To už někdo přede mnou napsal.... celý příspěvek >
Otazka pro pana Ivana, 2.12.2008
Neumím vysvětlit proč, ale ten kůl (dřevěnou tyč, silnou větev...) je dobré obalit hadrem
Nahořklé maso z nové udírny, 2.12.2008
Panu Chem. Alimu : O uzení hovězího psal 28.11. host 135.138 v tématu Domácí klobásy. Bylo to zajímavé. S pozdravem Libuše 
Clematis - přesazení, 23.11.2008
Dobré odpoledne. Asi 6ti letý Clematis jsem úspěšně přesadila letos na jaře. Přesto, že již byl narašený jsem všechny výhony sestřihla na asi 15cm.  Počítala jsem s tím, že letos nebude kvést a přesazení bylo nutné.... celý příspěvek >
hnojení ovocných stromů, 6.11.2008
Dobrý podvečer. Já mírumilovně doporučuji panu 168.67, aby se v klidu vrátil k příspěvkům ze 3.11.2008 a přečetl si, co píší Miloš Vysloužil (ve 13.56hod.), pak pan Stanislaw (ve 14.43hod.) a nakonec 4.11. v 6.26 pan ZE. A rozhodně se nyní, s... celý příspěvek >
Chryzantéma, 4.11.2008
Dobrý den paní Jano. Já ty košaté, husté chryz. pěstuji ve velkých květináčích. Koncem list. je ostříhám na výšku asi 5-7cm, odstraním vše oschlé, dám na chladnou chodbu k oknu a přes zimu velmi mírně zalévám. Do jara obrazí, někdy v dubnu (jsou... celý příspěvek >
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 2.11.2008
Dobrý večer. Vážení rádci, mnohokrát děkuji.  Libuše
Znalec jehličnanů: jalovec, thuje, cypřišek - rozpoznávání, 1.11.2008
Pane Stanislave, jste velice laskav, ale já to vlastně nepotřebuji. Jen mě stále více štve,  že se při pohledu na některé rostliny vůbec neumím zorientovat a názvy musím hledat pomocí fotogalerií. A nejvíc mi to vadí právě u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika