SOS šplhavnice



host - 168.103 (?)
21.1.2020 23:36

to se může stát poměrně lehce, nepochybně bude příčinou změna prostředí, méně světla v místě, možná vyšší teplota, jiná vlhkost vzduchu, jiné postavení rostliny a krátké zimní dny pro rostlinu původem z tropů. Roslinu mám také a i když je léta na stejném místě, v zimě vždy několik listů zaschne. Neznám váš byt, ale místo, kde rostlinu máte, jí zřejmě nevyhovuje. V místnostech s minimem světla vám zajde. Takže k oknu. Walter

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
nos - (5) - 57.236 (?), 21.1.2020 22:12, zobrazeno: 1608x

Dobrý den před nedávném jsme se přestěhovali s polu i s naší botanickou zahradou.Mezi níž se nacházela šplhavnice(žřejmě zlatá ale nejsem si jist)po dlouhodobém uvažování jsme ji daly na knihovnu která je o trochu dal vzdálená ad balkonových dveřích bohužel ale od položení na dané místo jí žloutnou v rapidním množnoství listy podotýkám že má rozptýlené světelné podmínky a průvan by na ní něměl jí také tak čím to je?Přemýšlel jsem že jí přestuhuji bud kuchyně čí komory (kde je ale minum světla) víc mě zatím nenapadlo děkuji a budu rád za každou radu

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.103 (?), 21.1.2020 23:36

to se může stát poměrně lehce, nepochybně bude příčinou změna prostředí, méně světla v místě, možná vyšší teplota, jiná vlhkost vzduchu, jiné postavení rostliny a krátké zimní dny pro rostlinu původem z tropů. Roslinu mám také a i když je léta na stejném místě, v zimě vždy několik listů zaschne. Neznám váš byt, ale místo, kde rostlinu máte, jí zřejmě nevyhovuje. V místnostech s minimem světla vám zajde. Takže k oknu. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.204 (?), 22.1.2020 10:11

Kamarádce šel pěkně potos na boční straně kuchyňské linky, druhý nahoře na lince, já ho už nemám. Ale světlo potřebuje tím víc, čím víc je panašovaný.            Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
nos - (5) - 59.224 (?), 22.1.2020 19:36

Takže pokud to tedy chápu přiměřené světlo vuči rostlině například v kuchyni ji pomůže děkuji moc 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 248.204 (?), 22.1.2020 20:09

On v kuchyni bývá i vlhčí vzduch, může to mít také vliv.     Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika