Příspěvky uživatele - nos

SOS šplhavnice, 22.1.2020
Takže pokud to tedy chápu přiměřené světlo vuči rostlině například v kuchyni ji pomůže děkuji moc 
SOS šplhavnice, 21.1.2020
Dobrý den před nedávném jsme se přestěhovali s polu i s naší botanickou zahradou.Mezi níž se nacházela šplhavnice(žřejmě zlatá ale nejsem si jist)po dlouhodobém uvažování jsme ji daly na knihovnu která je o trochu dal vzdálená ad balkonových dveřích... celý příspěvek >
Palma - průvan ano či ne, 20.3.2019
Dobrý den nutně potřebuji poradit co týce jedné z mých palem nevím proč ale poslední dobou mi listy masivně žloutnou a zkrucují se při čmež se barva poté změní ze žluté na šedivou a list uplně pote odumře :Podezření mam na možný průvan ubytovaná je v... celý příspěvek >
Podivné tvary listu benijamínu, 9.2.2019
Ještě jsem chtěl také dodat že některé listy jsou podivné tenké a tmavé ale také že tuto rostlinu chováme v chladnější místnosti nemamé jí přstěhovat z jarem do teplejší místnosti???
Značný ubytek listu - kala, 6.2.2019
Dobrý den už asi rok mam doma mam jistou kalu (přesný rod a název vůbec neznám) která mi v poklidu kvetla a rostla jenže celou zimu posupně přicházím o listy které nejdříve postupně ztratí barvu ze zalené na žloutou a pak upně sechnou a takle jto de... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika