Uragan F1



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 135.151 (?)
3.5.2019 7:01

Nedopatřením se mně stalo, že jsem zapomněl rozesadit dvě rostlinky rajčete Uragán F1. Rozesazovat je teď, cca týden před výsadbou by asi nebylo dobré a tak je nechám pospolu. Zatím ještě nevím, jestli budu mít nějakou spirálu navíc, abych každou rostlinu mohl vést samostatně ve spirále nebo je budu mít obě v jedné spirále. Nikdy jsem dvě rajčata v jednom důlku nepěstoval s výjimkou cherry Ramallet Malorquin Pequenito, kterým se na dvou spirálách docela dařilo.

           Vladimír

Uragán F1
Uragán F1
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 135.180 (?), 28.2.2019 9:05

Tak semena Uraganu vyklíčila 100% -ně. Zasypal jsem je a dal na okno. Až vylezou, tak čtyři nejlepší dám do jednoho kelímku, Ostatní vyhodím. Do budoucna počítám jen s jednou rostlinou. Uragan F1 by měl být jistě ranější než Tornádo a také než Start. Měl by být srovnatelný se Stupickým, ale to už letos nebudu vysévat a tak budu srovnávat se Startem (hlavně mne zajímá DTM).

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 135.151 (?), 3.5.2019 7:01

Nedopatřením se mně stalo, že jsem zapomněl rozesadit dvě rostlinky rajčete Uragán F1. Rozesazovat je teď, cca týden před výsadbou by asi nebylo dobré a tak je nechám pospolu. Zatím ještě nevím, jestli budu mít nějakou spirálu navíc, abych každou rostlinu mohl vést samostatně ve spirále nebo je budu mít obě v jedné spirále. Nikdy jsem dvě rajčata v jednom důlku nepěstoval s výjimkou cherry Ramallet Malorquin Pequenito, kterým se na dvou spirálách docela dařilo.

           Vladimír

Uragán F1
Uragán F1
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika