Uragan F1



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.180 (?)
28.2.2019 9:05

Tak semena Uraganu vyklíčila 100% -ně. Zasypal jsem je a dal na okno. Až vylezou, tak čtyři nejlepší dám do jednoho kelímku, Ostatní vyhodím. Do budoucna počítám jen s jednou rostlinou. Uragan F1 by měl být jistě ranější než Tornádo a také než Start. Měl by být srovnatelný se Stupickým, ale to už letos nebudu vysévat a tak budu srovnávat se Startem (hlavně mne zajímá DTM).

           Vladimír

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.180 (?), 28.2.2019 9:05

Tak semena Uraganu vyklíčila 100% -ně. Zasypal jsem je a dal na okno. Až vylezou, tak čtyři nejlepší dám do jednoho kelímku, Ostatní vyhodím. Do budoucna počítám jen s jednou rostlinou. Uragan F1 by měl být jistě ranější než Tornádo a také než Start. Měl by být srovnatelný se Stupickým, ale to už letos nebudu vysévat a tak budu srovnávat se Startem (hlavně mne zajímá DTM).

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 135.151 (?), 3.5.2019 7:01

Nedopatřením se mně stalo, že jsem zapomněl rozesadit dvě rostlinky rajčete Uragán F1. Rozesazovat je teď, cca týden před výsadbou by asi nebylo dobré a tak je nechám pospolu. Zatím ještě nevím, jestli budu mít nějakou spirálu navíc, abych každou rostlinu mohl vést samostatně ve spirále nebo je budu mít obě v jedné spirále. Nikdy jsem dvě rajčata v jednom důlku nepěstoval s výjimkou cherry Ramallet Malorquin Pequenito, kterým se na dvou spirálách docela dařilo.

           Vladimír

Uragán F1
Uragán F1
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika