Rajčata 2018



   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 228.152 (?) 
6.3.2018 12:25

Objednávala som pred 2 rokmi, len kôli Cristalu F1, lebo nikde inde ho nemali, tak som pridala nejaké ďalšie rajčiny a papriky. Všetko bolo v prebaloch a polovica druhov mala veľmi zlú klíčivosť, niečo nevyklíčilo vôbec. Eva T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
tuzezlypes - (22) - 195.1 (?), 6.3.2018 20:11

Přesně tak - semínka od AEV-VS vůbec neklíčí - vyhozené peníze. To zamrzí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.29 (?), 9.3.2018 8:05

Také jsem tam nakoupila. Vloni a letos. Je to škoda, mají pěknou nabídku. Vloni nevyklíčila vůbec mrkev (nikomu, komu jsem pár semen odsypala,) papriky a asi dvoje další. Letos jsem znovu nakoupila a zatím neklíčí dvoje semena bylinek a obávám se, jak dopadne zbytek zeleniny po výsevu na zahradě a ve skleníku. Rajčata a papriky mám už naštěstí nakoupené jinde, nebo ze samosběru, tak ty jsou zachráněny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 228.152 (?), 9.3.2018 8:31

Mne vtedy nevyklíčili 2 druhy papriky vôbec, ani po viacerých presevoch, tretí vyklíčil mizerne, zatiaľ čo z klas. obchodu klíčili perfektne, podobne z rajčín nevyklíčilo Datlo, našťastie som ho potom dostala kúpiť balené od Sema priamo u nás a z výsevov navon vôbec neklíčili 2 druhy lahôdkovej cibule. Eva T

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 228.152 (?), 5.3.2018 15:28

Tak som Vladimíre neodolala a objednala na slov. Webe od Kiepenkerl,  Eva T

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 173.17 (?), 31.7.2018 14:55

Tak první zkušenosti už mám. Toto cherry rajče velmi dobře roste, vijany mají dost plodů, plody jsou chutné, dužnina taková hustá a není na nich poznat, že by byly něco zvláštního. Chtěl jsem je nechat sušit na rostlině, ale začaly mně padat a tak jsem celé vijany ustřihl a snažím se ke sušit doma na slunci. Zatím to vypadá dobře, po částečném zasušení jsou už vidět a po přejetí prstem cítit ty mikrotrhlinky, které umožňují usušit rajče v celku.

           Vladimír

Arielle
Arielle
Arielle F1
Arielle F1
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 68.88 (?), 3.3.2018 21:58

Moje kvitnúce rajčinky by už potrebovali otužovať do sklenníka, tak čakáme na oteplenie zatiaľ za oknami, Maglii Rose už pekne rastú plody, aj TomatoberryF1 a Stupické už zasadá, Sleeping Lady rastie plod pomalšie, rozkonárila sa a nahadzuje veľa ďalších kvetov.Sklamali ma novinky z UK-(Pink CharmerF1 aSugar GlossF1)  mali byť najskoršie, ale nahadzujú puky ako posledné. Zaujímavo a rozložito vyzerá Mongolskiy Karlika tiež už má zárodky pukov. (vysiaty4. januára) Eva T

Rajčinky čakateľky
Rajčinky čakateľky
Maglia Rosa
Maglia Rosa
Tomatoberry F1
Tomatoberry F1
Stupické poľné skoré
Stupické poľné skoré
Mongolskiy Karlik
Mongolskiy Karlik
Karlik zakladá púčky
Karlik zakladá púčky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 228.152 (?), 8.3.2018 18:29

Dnes bolo krásne, tak som dala poobede na chvíľu pár rajčín otužovať von na slnko v závetrí vo dvore, vysírila som sklenník a zajtra vysadím pár pokusných do skleníka a ďalšie budem postupne otužovať. Väčšinu druhov mám vysiatych, včera ešte došla Arielle F1, Aranca F1 a NuggetF1 od Kiepenkerl tak som aj tie vysiala po 2 semienka. Eva T

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 228.152 (?), 10.3.2018 17:50

Prvé 3 pokusné rajčiny som vysadila do studeného sklenníka dnes poobede. Vonku na juhozápadnom okne som poobede otužovala tieto rajčiny: z prava- Anna Russian, dvaja trpaslíci, Stupické skoré poľné, Sleeping Lady, Mongolskiy Karlik(za ním vnútri za sklom druhá Sleep. L., Stupice 2, Maglia Rosa a TomatoberryF1. Za sklom ešte vidno Štart a Tomatob.2. Odrazová záclona z izotermickej fólie. Eva T

Otužovanie
Otužovanie
Tomatoberry F1
Tomatoberry F1
Stupické skoré poľné
Stupické skoré poľné
Sleeping Lady Dwarf
Sleeping Lady Dwarf
Maglia Rosa
Maglia Rosa
3 otužilci v sklenníku Štart, Cristal , PinkCharmer
3 otužilci v sklenníku Štart, Cristal , PinkCharmer
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 173.17 (?), 11.3.2018 6:37

Skvělé rostliny, skvělé načasování. Jaro začíná a tak šup s nimi do skleníku. Až já a mnoho ostatních budeme v květnu sázet rajčata, tak ty si už budeš pochutnávat na skvělých Maglia Rosa, Anna Russian, Stupických, Startech a dalších. yes

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika