Povadlé okurky



alkuska - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (72) - 131.15 (?)
4.6.2013 9:42

Nic si z toho nedělejte, mě z cca 60 sazenic zustalo na zahoně 5 a ty maji misto listu jen pletivo... Takže vysevam znova. Dost mě to rozmrzelo, ale pak jsem si řekla, že kromě sklenikařu nemají ostatní, co jim okurky ještě nějak venku vegetují, žádný náskok a sklízet budeme i tak asi všichni stejně.

No a pak jsme si večer pustila zprávy, chvilu jsem se divala a řekla jsem si, že je mi vlastně velice dobře, a raduju se, že mám vůbec ještě nějakou zahradu a v bytě sucho. Co je pár pitomých okurek proti takovému něštěstí, když to někoho vyplaví a nemá třeba vůbec nic...

PS a taky mi parádně roste hrášek co mi loni prakticky uschnul, takže každý rok je na něco dobrý.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 3.6.2013 12:12

Má odpověď směřovala spíše o příspěvek výše, ve Vašm případě bych "orla učil létat".... Co se solárka týče, nepomohly by tři-čtyři dvoukilové halogenky? Že byste trochu přisvítil! 8o) (nefunguje mi vkládání smajlíků)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 219.3 (?), 3.6.2013 15:23

No právě že ty moje okurky taky ještě sluníčko neviděly. Horko jim určitě neni surprise. Někdo mi radil zapálit tam hřbitovní svíčky, ale u je asi pozdě. Radši jsem doma zasela nové. trochu odolnější na výkyvy počasí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 141.32 (?), 3.6.2013 15:32

Možná spáchaly sebevraždu uhnitím od kořenů z letošního počasí. Omrznutí listů by se projevilo jinak. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.26 (?), 3.6.2013 16:05

Moje to presne spravili, asi polovica mi odhnila od korenov. Uz som zasial nove, ale zavarat budem a si v decembri. indecision

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 3.6.2013 16:49

Včera jsem měl cukání odekrýt venku nakladačky ale jakmile zčernala obloha tak mne to rychle přešlo. Bylo by škoda o ně přijít, narozdíl od lilků, rajčat a melounů vypadají velmi dobře. I na nich je však poznat že valí spíše do šířky než do výšky, jako venkovní rajčata.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
alkuska - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (72) - 131.15 (?), 4.6.2013 9:42

Nic si z toho nedělejte, mě z cca 60 sazenic zustalo na zahoně 5 a ty maji misto listu jen pletivo... Takže vysevam znova. Dost mě to rozmrzelo, ale pak jsem si řekla, že kromě sklenikařu nemají ostatní, co jim okurky ještě nějak venku vegetují, žádný náskok a sklízet budeme i tak asi všichni stejně.

No a pak jsme si večer pustila zprávy, chvilu jsem se divala a řekla jsem si, že je mi vlastně velice dobře, a raduju se, že mám vůbec ještě nějakou zahradu a v bytě sucho. Co je pár pitomých okurek proti takovému něštěstí, když to někoho vyplaví a nemá třeba vůbec nic...

PS a taky mi parádně roste hrášek co mi loni prakticky uschnul, takže každý rok je na něco dobrý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 219.3 (?), 3.6.2013 17:27

I to je možné, ale stonek gumovitý nebyl, jen ty listy. Zítra se tam navzdory počasí půjdu podívat. Třeba to dopadne takhle indecisioncrying

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 38.136 (?), 3.6.2013 17:58

Já jsem sel nakládačky před 14 dny. Stále mají jen děložní lístky a včera začaly "vadnout", zimou. Ale okurky se dají ven set, aby něco udělaly, do svatého Antonína /13. 6/. Říká se jim Antoníčkovy okurky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.26 (?), 3.6.2013 18:07

Takisto zalezi kto ich kde pestuje, my z horsich polôh, co nevysadime skôr tak potom len tazko dozenieme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 38.136 (?), 3.6.2013 18:23

No jasně /Polabí/. Ale naset je třeba dnes, tak OK všude.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika