Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek



Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 187.206 (?)
10.2.2019 17:53

Pane Vysloužile, vždy s Vámi ve všem souhlasím, ale co se týká tohoto a stárnutí pálenky z hrušek, tak si dovolím nesouhlasit. Jsem paličský zelenáč, ale vidím a hlavně cítím a chutnám hruškovice, které jsem pálil v 2014, 2016 a troufám si tvrdit, že až po několika letech hruška dává to, co by měla. Prostě rok od roku lepší. Pravdu máte v tom, že meruňky a třešně stárnout asi nemusí, broskve ty nekomentuju, ale u hruškovice je každý rok znát a rozhodně je přínosem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 33.10 (?), 1.9.2018 17:46

Ale muze zezloutnout   skoro kazda ktera je stara vice jak 20 roku aspon u mne a u znamych zezloutla   nema chut svestek je bez chuti    slivovice byla v litrovych sroubovacich zatkach ve skepe proto nechavam slivovici  max 10roku mozna kdyby byla v tmavych lahvich byla by pruhledna ale to je jen muj nazor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 21.164 (?), 1.9.2018 18:01
Nevím jak je to možné, ale předloňská slivovice (směs zelené ryngle, švestek a durancií) je nažloutlá, i když jsem do ní nic nedával a nic než sklo nepoznala.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 6.10.2018 8:54

Nevím jak je to možné, ale předloňská slivovice (směs zelené ryngle, švestek a durancií) je nažloutlá, i když jsem do ní nic nedával a nic než sklo nepoznala.

Netvrdím, že je to Váš případ. Mně jednou slivovice v demižonu - dobře vypláchnutém - zrůžověla. Rok před tím ve skle bylo černorybízové víno a jeho zaschliona zůstala ve spáře - vadě skla. Že by za rok slivovice za rok zežloutla, není dobře možné. Když jsem se ženil, dvacetiletá byla zcela čirá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 144.57 (?), 1.9.2018 18:05

Nestačí mi zežloutnout- vypiju!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Krajíc - (6) - 93.92 (?), 6.10.2018 8:20

Mělo by nějaký význam, nechat slivovici vyvětrat (nebo ji i uskladnit) v měděné nádobě?

A již jsem i našel odpověď v jiném příspěvku. Ne, význam to nemá anebo možná spíš negativní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.136 (?), 8.2.2019 12:37

Máte pravdu, slivovice uložená ve skle nemůže měnit stářím barvu. Jinak je to ovšem ze stařeným alkoholem. / nemyslím ultrazvukem / V 70.letech se hojně používalo u alkoholu tzv. rychlostaření. Výsledek tohoto procesu je k nerozeznání- co do chuti, od přirozeně starých nápojů. Je zajímavé, že byl v té době zaváděn i na Kubě na staření rumů. Já osobně jsem to vyzkoušel a opravdu je to zajímavé. V domácích podmínkách to však nelze docílit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 244.35 (?), 7.11.2018 17:06
Naprostá pravda,
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 9.2.2019 9:41

Zajímavý poznatek je, že dobře vypálený destilát z kvalitního ovoce vůbec nemusí stárnout. Ty aromatické - meruňka, třešeň, hruška, broskev - dokonce ležením ztrácejí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 187.206 (?), 10.2.2019 17:53

Pane Vysloužile, vždy s Vámi ve všem souhlasím, ale co se týká tohoto a stárnutí pálenky z hrušek, tak si dovolím nesouhlasit. Jsem paličský zelenáč, ale vidím a hlavně cítím a chutnám hruškovice, které jsem pálil v 2014, 2016 a troufám si tvrdit, že až po několika letech hruška dává to, co by měla. Prostě rok od roku lepší. Pravdu máte v tom, že meruňky a třešně stárnout asi nemusí, broskve ty nekomentuju, ale u hruškovice je každý rok znát a rozhodně je přínosem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.52 (?), 10.2.2019 18:09

Ono je taky rozdíl mezi uskladněním, ležením, stárnutím apod.
Třeba když je lihovina naláhvována a vzduchotěsně uzavřena anebo je v dřevěných sudech nebo nádobách kde k ní má přístup vzduch...


Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika