Příspěvky uživatele - 144.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 1.9.2018
Nestačí mi zežloutnout- vypiju!
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 10.12.2015
No také jsem si všiml, že Mountfield doprodává zásoby.Pro majitele těchto pil bude znamenat, že v případě oprav nebo náhradního dílu už se nic nesežene a pila se může vyhodit?A firma Alko už na tyto pily nebude vyrábět ani náhradní díly, docela... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 8.12.2015
Sám jí mám a je celokovová, nařežu s ní, přibližně podobně jako Vy.Měl jsem obavy o servis, ale ten Vám udělají i třeba ve Stihlu, či jinde.Kupoval jsem jí v Mountfieldu za dobrou cenu v akci, jinak bych jí tam servisovat nedal, jsou drazí a... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 8.12.2015
Pokud chcete pilu bez elektroniky, zbytečného přetěžování na tvrdší dřevo a od německého výrobce do částky 19000Kč, zkuste se podívat na Solo 681
Kalimero - ma niekto skusenost?, 15.7.2015
Mùžete mi poradit, čím je krmit?
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 12.3.2015
No právě, ten olej Solo, jsem nikde nesehnal, tak tam dávám od začátku olej Stihl HP Ultra, ten zelený.Někdo říká, že ta plná syntetika, se dřív z benzínu odstraní a hůř maže, že to není moc vhodný olej, tak nevím co je na tom pravdy.
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 12.3.2015
Jde o Solo 681 z roku 2012 a v přeloženém návodu je uvedeno v záběhu dávat poměr oleje s benzínem 1:25 a taktéž stený poměr pokud se nedává orig.olej Solo, tak nevím jestli raději s olejem postupně ubírat, abych motor zbytečně nezakarbonovával.
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 10.3.2015
Chci se zeptat, jak dlouho bezpečně mohu použít namíchanou směs do pily?Od posledního řezání mám v pile směs 10 dní, mohu ještě to vyřezat.Pila je ještě v záběhu, asi 5 nádrž, olej Stihl HP Ultra v poměru 1:25.Děkuji za radu.L
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 26.2.2015
Co se týká oleje Stihl HP Ultra, jak dlouho od prvního otevření ho mohu používat k míchání směsi?Prodavač, kde jsem ho kupoval mě říkal, že 5 let, někdo říká, že 2 roky.Na obale to neni uvedeno.Mám litrové balení a moc toho nenařežu, tak se ptám po... celý příspěvek >
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 24.2.2015
Ještě jsem se chtěl zeptat.Mám pilu ještě v záběhu.Na přípravu směsi používám olej Stihl HP Ultra.V návodu k pile doporučují v době záběhu poměr 1:25.Když používám tento plně syntetický olej, neškodím pile při tomto poměru, případně kolik nádržek... celý příspěvek >
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 24.2.2015
Blízko bydliště mám Shell, je vhodný použít ten jejich Naturál 95 Fuel Save nebo raději premiový V-Power nitro, píší něco o zvýšení výkonu u aut.Nevím co tam dávají za aditiva, aby to nakonec neublížilo pile.Zatím jsem dával ten běžný Natural 95 Fuel... celý příspěvek >
Umývání brambor při sklizni?, 21.7.2009
Tak děkuju mnohokrát za odpovědi. Nakonec jsem to všechno ručně čistil, ale příště už jedině umývat  Tomáš
Umývání brambor při sklizni?, 21.7.2009
Zdravím, otec mě zaůkoloval vykopáním a očištěním brambor. Mám toho celem dost, abych to za tři-čtyři dny stihl. Chtěl jsem se zeptat, zda si můžu čištění usnadnit tím, že brambory od hliny umyju. Dost by mi to pomohlo. S poděkováním Tomáš
Znáte jméno?, 9.6.2009
Moc vám děkuji.
Znáte jméno?, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Prosím, můžete mi momoci určit o jaký druh orchideje se jedná.Děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika