Příspěvky uživatele - 244.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 7.11.2018
Naprostá pravda,
Krovinorezy Castor, 20.5.2016
Dobrý den, nedokažu po zimním spánku křovinořez Castor 41D nastarovat, všechno vyčistěno, ale přesto nenaskočí motor. Mohli by jste mi poradit na co se ještě podívat?Sice mě napadá ještě vinutí, ale jaká je pravděpodobnost? Děkuji za odpověď a... celý příspěvek >
Odvětrání slivovice, 19.10.2015
Odvetravani, docela se tu bavim nekterymi zarucenymi prispevky, odvetrat staci 2-3 dny, pokud byla slivovice nekvalitni, bude i dal, i kdyby vetrala rok, kdo tomu neveri, at to udela s litrem na zkousku, pak uvidi, experti :-)
Pila nestartuje, 17.10.2015
Jedná se o Stihlku
Pila nestartuje, 11.10.2015
Po odpojení, taky nehodí jiskru, je to tak modul je v háji.Ale snad to skončí ok, protože jsem zjistil, že na tento díl je záruka 5 let! to jen rada pro ostaní, aby se v krámě nedali prodavačem ošáli, že je to po záruce, Jinak díky za reakce.
Pila nestartuje, 26.9.2015
Dobrý den ani po výměně nové svíčky neháže jiskru, když ale strčím kus vodivého drátu do fajky(pouzdro zástrčka pro svíčku),který rukou ukostřím a jemně potáhnu za šňůru, tak kope! mí se tam objevit nějaké napětí. Dí se toto nějak... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 9.8.2008
Velmi mě zaujala tato diskuze na téma jílovité jezírko a doufám, že místní jezírkáři poradí i mě. Už jsem psala dotaz i na diskuzi Koupací jezírka. Chci na zahradě vytvořit koupací jezírko. Zatím tam máme asi 2m hlubou stavební jámu s vápnem. Jáma je... celý příspěvek >
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 5.8.2008
Vážení stavitelé jezírek měla bych pro vás dotaz do diskuze. Už druhým rokem uvažuji o koupacím jezírku na zahradě a nevím jak na to. Něco jsem vyčetla z vašich diskuzí, ale mám jiné podmínky. Máme na zahradě starou stavební jámu na vápno. I se... celý příspěvek >
vrba, 4.8.2008
Na jaře jsem vyrobila podobný plot z vrby. Našla jsem v knížce živý plot z vrby, ale byly to sazenice šikmo zasazené a podle obrázku asi propletené. Já natrhala proutí z obyčejné vrby od potoka asi dva metry dlouhé a napíchala našikmo do země. Před... celý příspěvek >
Škodlivé houby v květináči s fialkama, 5.7.2006
V květináčích pod listy rostlin se objevilo žlute podhoubí a po nějake době fialka uhyne. mužete poradit jak se dá zlikvidovat bez presazení?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika