Slivovice - kvas



host - 209.2 (?)
24.2.2009 20:31
Budeš prekvapený, podľa mňa máš kvas úplne vporiadku, cukromer meria všetky nerospustné látky. Ja som pálil keď sa mi slivky zastavili na 5 držali mesiac. Zo 100 litrov som vypálil 12 litrov 52% voňavej slivovice... daj vedieť ako si dopadol. Odhadujem ti to na 12 - 14 litrov 52% slivovice a možno aj viacej. Drží, palce
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 29.114 (?), 2.1.2009 15:04

Krásné čtení o kvasech a pálení je na schnaps.co.at pro ty komu nevadí němčina. Je tam i sáhodlouhá diskuze. Autoři napsali  knihu, která vyšla také v češtině - skvělou.

Píšu o tom, protože a ne jistě zbytečně, existují i ztekucovadla kvasů. V podstatě jde o to součásti kvasu důkladně rozmělnit, takže ne celé hrušky. Tradice a Ferda mají pravdu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 218.138 (?), 3.1.2009 17:44

po trech mesicech se mi zacel zalivat kolac. nepotopil se uplne ale je na povrchu zalit tekutinou. je vhodni cas na paleni?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jaroslav Gregorec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 218.138 (?), 4.1.2009 12:09

Najprv by som ja zmeral cukornatosť, ale pravdepodobne je vhodný čas na pálenie.

Vedel by mi niekto poradiť? Mám kvas, ktorý je tak cca v polovici kvasenia (môj hrubý odhad).  Kvasí pomaly-teplota v miestnosti stálych 10-12 stupňov. Potrebujem ho urýchliť, aby som ho 6. febr.(února) mohol páliť.  Pomohlo by ho presunúť na teplejšie miesto. Staré pravidlo mi vraví, že s ním netreba hýbať, no jedná sa o 200l sud a je nutné ho previesť za autom.  Čo sa tým natriasaním môže stať alebo pokaziť? Ďakujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 209.2 (?), 6.1.2009 21:11
Aj keď to niekto neodporúča, ja mám dobré skúseností s miešaním kvasu. Prvý týždeň každý deň, potom raz za týždeň. Pripomínam ale že mám na sudoch kvasné zátky. Kyslík je teda následne vytlačený von. Prestávam miešať až tak týždeň pred predpokladaným dokvasením a už len počkám kedy sa kvas prevráti. Nestalo sa mi teda že by koláč splesnivel a premiešaním skvasí celý objem kvasu. Nemyslím že by bol problém natriasaním kvasu v polovici kvasenia. Horšie by to bolo po dokvasení. Kvasnú zátku som si urobil len hadičkou do kompótovej fľašky. Johny
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.2 (?), 23.2.2009 21:33

zdravim chtel bych se zeptat mam dva 60 l becky kvasu ze svestek dlouho to nejak nekvasilo az asi po 2 mesicich sla hmota do ridci ale porad mela pres 3,5 cukru tak jsem nepalil.az po dalsich asi 2 tydnech mam jen vodu a pecky na dne cukr jsem uz nemeril.jak poznam ze nemam po kvasu?cukr jsem nedaval.vsicni mi rikaji za kvas svestek muzu mit i 2 roky. diky. Petr 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 77.39 (?), 23.2.2009 22:20

Většina z těch, co radí nechat kvas 2 roky, jej futrují cukrem. Já bych s pálením neotálel. Lépe procento cukru navíc,  než zoctovatělý kvas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.2 (?), 23.2.2009 22:35

urcite to tento tyden zvladnu ale neveril jsm ze bude neco jen z te "vody" a 2 roky mi pripadnou zbytcne.cukr jsem nedaval a tak nevim po vsech teh tech nazorech jestli delam dobre.ale zastavam nazor ze radsi 3 litry dobre slivovice nez 12 litru skrabaciho hnusu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.2 (?), 24.2.2009 20:31
Budeš prekvapený, podľa mňa máš kvas úplne vporiadku, cukromer meria všetky nerospustné látky. Ja som pálil keď sa mi slivky zastavili na 5 držali mesiac. Zo 100 litrov som vypálil 12 litrov 52% voňavej slivovice... daj vedieť ako si dopadol. Odhadujem ti to na 12 - 14 litrov 52% slivovice a možno aj viacej. Drží, palce
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.7 (?), 22.3.2009 18:13

Ja som vlani kúpil 850 kg sliviek v Maďarsku. Boli krásne  vyzreté, sladké a šťavnaté. Slivky som ľahko prehnal cez mlynec, alee tak nastavený, aby sa nepoškodili jadrá. Bez cukru, zákvasu a kvasinieek som to dal do plastovej nádrže s objemom 1000 lit. a cez zátku som vyviedol hadicu 1/2 cóla do 10 liit, nádrže s vodou. Slivky sa krásne rozkvasili a ja som len pozoroval, ako tekutá zložka kvasu pomaly stúpa od dna asi do 70% jeho výšky.  Nič som nemiešal a ani nepridával.  Po asi 5 týždňoch, keď kvasenie zastavilo, pretože v mojej bublátkovej nádrži to už nebublalo, pretože asi sa už uvolnil všetok CO2, skúsil som refraktomerom zmerať obsah cuku v tekutej zložke kvasu a nameral som hodnotu 8%. To sa mi zdalo veľmi veľa a preto som čakal ďaľšie 4 týždne, a každý týždeň som meral obsah cukru, ale tento sa už vôbec nemenil. Mal som veľké obavy, že sa kvas pokazí, alebo bude mať nízku výťažnosť, keď má ešte toľko cukru. Môj strach ma prinútil vyskúšať jeden kotol v páleniici. Výsledok bol maximálne poozitývny. Z mojích 850 kg sliviek som vypálil 118 lit. nádhernej 52% slivovice. Konzultáciou s páleníkmi a vinármi sme dospeli k záveru, že slivky museli byť mimoriadne sladké, cukor v kvase prekvasil do takej miery, že vzniknutý obsah alkoholu v kvase už bránil ďaľšiemu prekvášaniu cukru.  Moja slivovica bola hodnee drahá (slivky z Maďarska, doprava, pálenica a iné náklady) ale jej kvalitu hodnotím na 1-.  To malé mínus v budúcnosti isto odstránim a záujemcom poradím ako. Žleám každému taký pekný prríbeh so slivovicou, ako som prežil ja. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jaroslav Gregorec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 218.135 (?), 24.3.2009 16:54

O to krajší príbeh je ked si ich nazbierate s celou rodinou, pokecáte pozabávate sa a popri tom a obeháte svoje okolie, kde na krajoch hôr vyrástli hustníky sliviek, obvešaných ťarchou plodov, pretože doma nemáte dostatok a žiada sa Vám ešte viac kvasu. Vtedy máte aj dobrý pocit pri pití a ešte lepší keď sa fakt vydarí. Mňa by zaujímalo prečo to mínus. Kde alebo v čom sa vyskytlo. dik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika