Příspěvky uživatele - 218.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlecka za Vari, 8.9.2011
ak by sa vám dalo tak keby ste mi poslali foto. vopred vam pekne dakujem :) goro256@centrum.sk
Motorová pila Oleo-mac 947, 21.7.2011
oleo mac je veěmi dobra značka a narozdiel od Stihlu sa nekazi a o Husqvarne ani nehovoriac.mam oleomacku už 7 rokou a narezane asi 600 metrov dreva a je to farmarska pila z výkonom 1,6 kw a raža všetky hrubky dreva tak porozmišlajte
Oprava sekačky, 18.6.2011
Nieco taketo: Magnetický stojan, PROMA SMG-3 a odchylkomer.
Sekačka - výměna oleje za jinou značku, 28.5.2011
Kludne mozete menit znacku oleja, len aby tam bola ta ista norma. Ja kupujem olej u mojho predajcu kosacky a kazdy krat mi preda iny. A na zaruku to vplyv nema. Už som mal husqvarnu, oregon, bryggs&stratton, fuchs.
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 10.4.2011
Dobrý deň prajem! No, vyzerá to, že ten substrát je príliš silný... alebo neprelievate ich náhodou viac ako treba? skúste pozrieť korienky v akom sú stave...
Chov pstruhov, 3.3.2011
Ak by som dal na jar malé pstruhy (6 až 8 cm) do rybníka, poslúžili by ako potrava pre tie staršie. Potrebujem ich na cca tri mesiace držať oddelene. Uvažujem predeliť rybník pletivom zo strany prítoku. Vymedzil by som im asi štvrtinu rybníka. Chcel... celý příspěvek >
Karosia, 27.1.2011
Asi ste mali na mysli odrodu KURESIA, je to nová nemecká odroda, má stredne veľké plody a je to údajne prvá odroda marhúľ ktorá je rezistentná na šarku.Fero
Vyber kosacky, 23.1.2011
Ja davam prednost odskusanym modelom ako novinkam. U noviniek clovek nikdy nevie ako to bude kosit a zbierat travu.
Fréza na sníh, když je velký mráz, 5.12.2010
Ahoj. Ja mam kultivator MS 07 VA z mounfieldu.Mam spravenu na predu radlicu na odhrnanie snehu.Je uskladnena v murovanej garazi, neni vykurovana.Skusal som ju v mraze -18 stupnou a chytila asi na piaty krat, nehal som ju zohrievat asi tak minutu a... celý příspěvek >
Hnojit na jaro nebo na podzim, 22.10.2010
Dobry den. Mastalnym hnojom sa hnoji v jeseni, lebo dusik v nom je v neprijatelnej forme pre rastliny. Cize rastliny ho nemozu ihned prijat. Az v zemi sa za urcity cas meni na prijatelnu formu.Priemiselne hnojiva dusika sa pouzivaju v jari pred... celý příspěvek >
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 31.8.2010
Ak bude toto chladné počasie aj naďalej, tak Suncrest tento rok ani nedozreje.Fero
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 23.8.2010
Mám jazierko cca 20 x 20 metrov, max. hĺbka 1,8 metra. Prítok z lesa aj v lete cca 1 liter za sek. Hrubá výstavba jazierka trvala s jedným mechanizmom (traktor s radlicou a lyžicou) jeden deň. Zvyšok som robil svojpomocne.... celý příspěvek >
Paradajky - Rajčata - opelenie, 19.6.2010
Dobry vecer prajem! Mam taky mensi problem... ako je to s opelenim paradajky na balkone? Skusam totiz vypestovat paradajky na balkone, presnejsie loggii, rastliny su krasne, aj kvetov maju plno, len sa mi akosi zda, ze kvety nejak neprechadzaju do... celý příspěvek >
Kotouc na krovinorez, 29.5.2010
mam stihl fs130
Kotouc na krovinorez, 29.5.2010
Nazdar chlapi. Jaky kotouce pouzivate na seceni vysoke travi. Najdriv sem pouzival stvorzub od stihl ale nic moc. Pak sem koupil na odporouceni kamarada trojzub stihl. Je to lepsi ale uz sem ho opotreboval a chci koupit novej a zaroven vyskouset neco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika