Příspěvky uživatele - 44.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
preprava kvasu, 23.2.2009
urcite to tento tyden zvladnu ale neveril jsm ze bude neco jen z te "vody" a 2 roky mi pripadnou zbytcne.cukr jsem nedaval a tak nevim po vsech teh tech nazorech jestli delam dobre.ale zastavam nazor ze radsi 3 litry dobre slivovice nez 12... celý příspěvek >
preprava kvasu, 23.2.2009
zdravim chtel bych se zeptat mam dva 60 l becky kvasu ze svestek dlouho to nejak nekvasilo az asi po 2 mesicich sla hmota do ridci ale porad mela pres 3,5 cukru tak jsem nepalil.az po dalsich asi 2 tydnech mam jen vodu a pecky na dne cukr jsem uz... celý příspěvek >
Dracena - vadnutí listů, 4.9.2008
Zdravím, Dracenu mám snad v polostínu, rosím každý den, ale listy pořád vadnou, nejsou žluté ani jinak poškozené. problém by tedy podle mě mohl být v zalévání či půdě. Kdo ví, ať prosím poradí, díky předem mějte se fajn! Ala
žloutnou listy draceny, 18.11.2007
To neovládneš, je to přirozené - mě to dělá taky a to kolik let. Vůbec se nemusíš bát
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika