Domácí pálenice značky DES



host - 215.236 (?)
24.9.2020 8:59

To mi přijde strašně moc táhnout 2D Pod 35 proc. alk., to už mi vždy a z každého ovoce neteče nic, co bych chtěl dát do jádra a hlavně se to kalí, já končím vždy na 45 proc. Ono stačí dát si tu skleničku do ledničky a do hodiny je to kalný jako mléko. A to právě způsobuje ten zákal. Tvrdá voda také muže zpusobit zákal, ale to až při větším naředění. Pokud je pálenka naředěna na 50 proc a zakalí se, skoro vždy je to způsobeno dokapovými složkami. Ale napadá mě, když tady na diskuzích čtu jak mnozí dělají 2D i do 20 proc. a jak je slivovice skvělá, tak jestli to nesouvisí s naplněním kotle při 2D. Ja nemám nikdy tolik kvasu, abych dal dohromady 60 litrů lutru, takže destiluji třeba jen 10 až 20 litrů. A možná to je ten důvod, že se obsah hodně prohřeje a dostavají se tam dříve dokapové složky i když destiluji pomalu teplotu držím co nejníže. Děkuji za reakci a zkušenossti.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 33.1 (?), 6.9.2020 13:00, zobrazeno: 3872x

Dobrý den,

chtěl bych se touto cestou zeptat, jestli zde má někdo zkušenosti s prodávanými pálenicemi značky DES. Zvažuji pořízení modelu Stabilni kotel 160 l.

Děkuji všem za jakoukoli odpověď.

H.P.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 149.166 (?), 20.9.2020 20:04
Ano mam skusensoti. 2 kusy 60l vyklopna z miesadlom. Skusenosti a prax? Maximalna absolutna spokojnost!!! 3 miesto ceresnovica. 40 bodov marhulovica zo 49 moznych. (Bohuzial bez umiestnenia bolo veela marhulovic) Palil som, ceresne, hrusky, slivky, mirabelky. K tvojmu modelu: 160l je strasne velke. Bohato staci 80-100l Preco? Nazbierat cca 140l ceresni, mirabeliek je brutalna drina. Kotol sa plni cca do 3/4 podla ovocia. Minimalane polovica musi byt plna. A to je ten problem, vysvetlim. Z jedneho kotla budes mat cca 20-45l vodky (lutru). A to musis dat znova do kotla. Ale uz mas problem lebo mas velky kotol. Ak tam.das vodky menej moze na sa na bokoch prehrievat a do destilatu sa dostanu neziaduce latky. Celkovo Stabilna z vypustom nie je az taka super. Preco? Tam ako je vypust to casom moze prehoriet. A ako je vypust tak sa to tam vie pripalit lebo sa to tam nemiesa. Moj osobny nazor je vyklopna 80l je to akurat pre mnozstva kvasu 200-300l. Ja mavam do 200l. Pekne 4 kotliky z toho cca 50l vodky a na jeden sup vypalene.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 85.10 (?), 22.9.2020 22:14
Ja letos koupil DES 60 litru s michadlem. Mam za sebou prvni paleni merunek. Mel jsem jen 50 litru, takze na druhe paleni jsem mel asi jen 15 litru lutru. Merunkovice je jemna, voňava a dobra. Drzel jsem se navodu vyrobce a asi to neni uplne spravně. 1D jsem jel do 10proc alkohoku a 2D do 40 proc. alkoholu. Merunkovice je takova nasladlejší a pri naredeni na 48 se lehounlince zakalila, ale tener neznatelne. Mohu poprosit o info do jakych hodnot alk. palite 1D a 2D?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.165 (?), 23.9.2020 23:15

1D tahám celé kým to chutná ako alkohol. Zhruba po 4%. aby to nebola kysla voda.

2D tahám najskor úkap (vyskoček) ten oddelujem cca 0,2-0,6l. podla toho kolko bolo vodky a aka silna. Oddelujem to do 0,1l poharov uplne cirych s plochym rovnym dnom aby som videl presnu farbu, pripadny kal.

Po oddeleni ukapu destilujem jadro. To tahám podla ovocia. Vzdy po 0,3-0,5l a meriam liehomerom. Ked obsah alkoholu klesne ku cca 25%, chytam po 0,1l a kostujem kazde jedno deci. Ked sa zmeni chut chytam este 2-3 pohariky a porovnavam a bud vylejem alebo necham.

Marhulu som tahal do 6% myslim. stále chutila perfektne. Az potom sa dalsie deci pokazilo

Cersne som tahal do 14%

Biele slivky (belice) iba do 21% uz nechutili dobre.

Tie % su orientacne, hlavna je chut vysledneho destilatu pri 2D.

Mam vzdy nachystanych 8kusov 0,1l poharov. A Postupne naplnam, kostujem a bud necham alebo vylejem.

A zakalila sa vam preto ze ste priliali moc vody.A mohla mat vyssi obsah mineralov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 215.236 (?), 24.9.2020 8:59

To mi přijde strašně moc táhnout 2D Pod 35 proc. alk., to už mi vždy a z každého ovoce neteče nic, co bych chtěl dát do jádra a hlavně se to kalí, já končím vždy na 45 proc. Ono stačí dát si tu skleničku do ledničky a do hodiny je to kalný jako mléko. A to právě způsobuje ten zákal. Tvrdá voda také muže zpusobit zákal, ale to až při větším naředění. Pokud je pálenka naředěna na 50 proc a zakalí se, skoro vždy je to způsobeno dokapovými složkami. Ale napadá mě, když tady na diskuzích čtu jak mnozí dělají 2D i do 20 proc. a jak je slivovice skvělá, tak jestli to nesouvisí s naplněním kotle při 2D. Ja nemám nikdy tolik kvasu, abych dal dohromady 60 litrů lutru, takže destiluji třeba jen 10 až 20 litrů. A možná to je ten důvod, že se obsah hodně prohřeje a dostavají se tam dříve dokapové složky i když destiluji pomalu teplotu držím co nejníže. Děkuji za reakci a zkušenossti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 44.165 (?), 24.9.2020 11:02

Ano to je tym ze je malo vodky (lutru) v kotli.

Vtedy treba aj hodne pomaly kurit aby sa drzala teplota co najviac na 78-80 stupnov aby sa odparoval ethyl. A cim viac sa ho uz odparilo tym sa viac hreje a porechadza do destilatu viac pribudlin.

Ja sa vzdy snazim spravit kvas na 4 kotle pre 1D. Vzdy do 200l kvasu na 60l kotol. A z toho skoro vzdy vide 40-60l vodky (lutru). A tym padom mam plny kotol a mozem tahat dlhsie 2D.

Ked palim jablkovicu v obecnej palenici, kde mavam aj 100 - 200l vodky (zalezi aj od obsahu alkoholu vo vodke) tak tiez tahavam od 15-5%. Všetko podla chuti. A este sa mi ani raz nestalo žeby som mal vysledny destilat slabsi ako 55%.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 215.236 (?), 24.9.2020 20:03

Moc děkuji za rady. Jinak u zařízení DES jsem musel upravit zabroušením míchadlo, ted se chystám vyrobit dubové podložky. Po jedné destilaci mám pěkně poškrábané dno. a myslím že za par let by tam byla vyškrábaná díra. jezdí tam ostré měděné hrany po dně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.165 (?), 25.9.2020 23:00

Tak uz mamodkrutene hodne vela, ale poskrabane dno nemam absolutne vobec.

Ja kazdy kvas pred nalievanim do kotla cedim cez sito!!! Mam 3 rozne velkosti dier, podla toho co idem nalievat a aku to ma kostku.

Aj tak vacsinou zacinam najmensim sitom, a potom skontrolujem bosah sita a ked tak prelejem cez vasie.

Vzdy sito skontrolujem co je tam. Obcas sa tam najde aj kamienok co mohol byt v ovoci, co si myslim ze sposobilo vase poskrabanie kotla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.31 (?), 26.9.2020 0:09
Ne to jste me nepochopil, ja destiloval merunky bez pecek. Dno poškrabalo mědene michadlo, ktere je tvoreno ze tri cásti aby dosedlo na ovalne dno a ma velmi ostre hrany, které v podstate rohem rýpají dno. Uz jsem hrany zabrousil a dnes vyrobil dubove podlozky. Jeste se zeptam, švestky destilujete uplne bez pecek?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.165 (?), 26.9.2020 10:04

Všetko kôstkové (peckové) ovocie destilujem bez kôstiek.

Slivky, ceresne, mirabelky, visne, kvasia aj s kostkami.

Marhulový nechávam úplne bez kôstok.

Ak chcem aby mal destilát viac kôstkovej chuti tak kladivom rozbijem a vylúpem jadierka z kôstiek co boli v kvase, cca 20-25ks kôstok na kazdý kotel a dám do 1D. Bohato to stačí na perfektné ochutenie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika