Domácí ořechovice



Petlice - (9) - 92.194 (?)
17.8.2018 23:01

Dobrý den

Dneska jsem natrhala 150 ořechů... vnitřky byly již tvrdé na rozřezání, tak jsem to udělala takto. Každou ze tří pětilitrových sklenic jsem naplnila slupkami třetiny ořechů a přidala 15 kousků tvrdých jader do každé sklenice... přidala koření dle receptu na začátku diskuze... nedávala jsem muškát...40 nového koření, 30 hřebíček, citronová kůra, badyán, skořice. Tři sklenice jsem zalila pálenkou z bezu... celkem jsem rozléla 5 litrů. Sklenice zadělala sáčkem na gumičku a už stojí mezi okny slečny. Jsem zvědavá na výsledek.... Jen bych doporučila gumové rukavice, neboť mám obě ruce černé jak úhel.

Anička s ořechovkou
Anička s ořechovkou
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Delkim - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (152) - 99.3 (?), 13.7.2009 18:06

tak jak jste dopadli? naloženo? :)

já mám naloženo ze 6 litrů vodky, asi kyblík ořechů na to padnul

pak to ředím tak na 8-10% alkoholu cukrovým sirupem, takový sladký likér, pije se to na trávení a skutečně to funguje a to dost zásadně!

a čím starší, tím lepší :)

ty velké sklenice jsem sehnal nakonec od sušených rajčat, nakoupil jsem si je v Makru a přendal obsah do menších sklenic, spotřebu sušených rajčat mám obrovskou a v tomhle velkém balení je to i cenově docela v pohodě

orechovice
orechovice
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.2 (?), 14.7.2009 9:58

Dneska se zrovna chystám na výrobu ořechovice, ale nevím jestli mám sklenici nechat na sluníčku za oknem nebo raději ve stínu. Poradíte mi, prosím? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Delkim - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (152) - 215.123 (?), 14.7.2009 11:05

na sluníčku pěkně v teple

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 95.184 (?), 13.7.2016 15:39

Přesně tak! Bydlím v Krušných horách v cca v 600 metrech n.m. a 24.6. bych ty ořechy česal s lupou v ruce. Teď už jsou v optimální velikosti a kvalitě. K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.42 (?), 4.7.2012 15:24

Můžu ořechy natrhat i teď? Není už pozdě?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.42 (?), 4.7.2012 15:28

můžete...

není..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petlice - (9) - 92.194 (?), 17.8.2018 23:01

Dobrý den

Dneska jsem natrhala 150 ořechů... vnitřky byly již tvrdé na rozřezání, tak jsem to udělala takto. Každou ze tří pětilitrových sklenic jsem naplnila slupkami třetiny ořechů a přidala 15 kousků tvrdých jader do každé sklenice... přidala koření dle receptu na začátku diskuze... nedávala jsem muškát...40 nového koření, 30 hřebíček, citronová kůra, badyán, skořice. Tři sklenice jsem zalila pálenkou z bezu... celkem jsem rozléla 5 litrů. Sklenice zadělala sáčkem na gumičku a už stojí mezi okny slečny. Jsem zvědavá na výsledek.... Jen bych doporučila gumové rukavice, neboť mám obě ruce černé jak úhel.

Anička s ořechovkou
Anička s ořechovkou
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří II - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (598) - 61.187 (?), 18.8.2018 10:05

Až budete příště dělat ořechovku, tak si vzpomeňte, že ořechy se mají trhat v období letního slunovratu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petlice - (9) - 92.194 (?), 18.8.2018 13:52

Lepší pozdě nežli čekat rok. Dá se dělat i ze slupek, jsem se dočetla v této diskuzi. Takže nebojte, příští rok budu ořechy trhat na Jana.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 147.123 (?), 15.7.2009 18:03

Dobrý den, rád bych se přeptal, kde dělám chybu, protože se mi objevuje v likéru hořčina. Recept mám od babičky, která však už neporadí. Dokud žila tak jsem jej nedělal. Recept je: 30 zelených ořechů (než začne tvrdnout skořápka) nakrájených na kolečka, 1l žitné, 15g celé skořice, 4g muškátového květu a 5 g hřebíčku. Celé naložím na 3 týdny, občas promíchám. Sliji a smíchám s převařeným 0,5kg cukru v 0,2l vody. Lahodná chuť, kterou kazí po chvíli chuť hořčiny. Žádnou fintu v receptu poznamenanou babička neměla a likér byl bez hořčin. Poradíte? Díky Václav H

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika