Příspěvky uživatele - Delkim

Chci se napást na zahradě, 8.9.2009
pokud myslíte ostružiny, tak ty má třeba sousedka taky, ale jinou odrůdu, plodí o měsíc dříve a podstatně menší plody... my máme přes 2cm velké ostružiny a to je vážně lahůdka to odrůdu určitě někdo bude vědět dneska jsem natrhal další misku plnou... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 8.9.2009
ostružiny sklízíme už asi 3 týdny, postupně dozrávají a jsou obrovské a super sladké! musíte ostružinu velice jemně chytnout a kdyz spadne do ruky tak je akorát, jinak ještě nechat dojít! ale ty "hotové" stojí opravdu zato! odrůdu nevím,... celý příspěvek >
Jak s úspěchem na lalokonosce, 7.9.2009
mrkněte do téma rododendron, je to asi týden až dva, řešil jsem stejný problém a myslím, že se zadařilo na tohle funguje spolehlivě BIO ochrana, parazitické hlístice, firma Biocont
Smutnice versus plody rajcete, 7.9.2009
jakmile si koupíte jakoukoliv zeminu v hobby marketu, tak smutnice automaticky máte... naprosto nejlépe fungují parazitické hlístice, firma Biocont česnek a tabák je klasická rada, bohužel dle mých zkušeností to je hodně "babská" rada bez pořádného... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 3.9.2009
tak Palace Pride už sklizeno 8ks okurek kolem 35cm a nasazeno spousty malých plodů! teď už je to na počasí... bílé okurky plodí, ale jen malé, zastaví se na cca. 10cm a víc už nechce a kulaté citr. bohužel jen spousty krásných květů a nenasazen... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 21.8.2009 Obsahuje fotku
okurka Palaca Pride poměrně úzká, délka 30cm, chuť lehce sladká! asi můj favorit na příští rok! jinak bílá okurka zatím malé plody a ta citrónová odrůda zatím květy, tam jsem opravdu zvědavý jak ve skutečnosti bude okurka velikosti a tvaru... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 19.8.2009
Tak jak to jde??? Zasadil jste ještě? já potvrzuji prvních několik plodů na mých "exotech", o víkendu první kousky sklidím a dám sem fotky, stojí ty tvary za to :) další týden má být hezky a tak by ani plíseň neměla přijít!
Exotické odrůdy rajčat, 19.8.2009 Obsahuje fotku
tak nakonec se díky agresivnějšímu chemickému přístupu podařilo část úrody zachránit a postupně to dozrává... na fotce prvních pár "exotických" odrůd včetně např. uváděného "black" rajčete, to je Black Krim Tomatoe a to jsou ta... celý příspěvek >
Okousaný rododendron, 19.8.2009
tak ten biologický přípravek (hlístice) mám už doma! do dvou dnů to dorazilo! večer to rozmíchám a budu aplikovat!!! ještě ohledně dospělého stádia, na to to nefunguje, mám to nějak řešit nějakým insekticidem a nebo to mám nechat být? když už se... celý příspěvek >
Vířivka, 17.8.2009
tu vířivku Time 2 SPA máme taky a ta možnost vyhřátí na 40 stupňů je neocenitelná :) vířivka to zvládne s přiklopeným poklopem za noc a pokud to neděláte celé prázdniny denně, tak i ta cena elektřiny se dá zvládnout výhodou je, že pokud jezdíte na... celý příspěvek >
Pěstování hortenzie, 17.8.2009
někdo tady uvádí že na hortenzie patří hnojivo jako na rododendron/azalky/borůvky, je to skutečně tak??? já používám klasický kristalon na hortenzie a na rododendron samozřejmě speciální hnojivo plus novou rašelinu dosypu každý rok
Okousaný rododendron, 17.8.2009
tak jsem to obratem objednal Heterorhabditis (5 mil) – proti larvám lalokonosců vedle rododendronů mám i několik hortenzií, tam by se napadení projevilo stejně? okousané listy tímto způsobem? s tímhle škůdcem jsem se zatím nesetkal
Okousaný rododendron, 17.8.2009
a odpovídá to podle fotek na tohoto brouka?
Okousaný rododendron, 16.8.2009 Obsahuje fotku
já mám tento problém s okousanými listy četl jsem tady něco o nějakém broukovi, ale nevím případně jak na něj, pokud je to tento problém poradí někdo?
Ovocne mušky, 11.8.2009
jednou jsem nechal ve skleničce trošku portského vína, druhý den se jich tam topilo snad několik desítek... bylo sladší, tak to je možná více lákalo
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika