Příspěvky uživatele - Zdenula

Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 19.9.2016
Máte typ na to pesto? Nechci tam dávat sýr ani oříšky. Chci jen uchovat bazalku co nejjednodušeji. Stačí ji tedy rozmělnit, přidat olej a sůl? Nebo ji lépe zakonzervuje i přidání česneku?
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 18.9.2016
Pěknou ji máte. Ta moje je obyčejná, z výprodeje v Baumaxu GENOVESE. Ale je úžasná, voní nádherně, vyrostla do výšky přes 80 cm. Kéž by někdo poradil, jak ji na zimu uchovat co nejlépe.  
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 18.9.2016 Obsahuje fotku
To je škoda, že ji nelze uchovat i jinak... :-(
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 18.9.2016
Mám spoustu krásné bazalky, ale nevím, jak ji uchovat, aby byla i v zimě. Při sušení mi zčernala, mrazit se mi ji nechce - to se mi zdá, že ztrácí chuť. Jaké jsou vaše nejlepší zkušenosti? Děkuji :-)
Stado potkanu v kompostu, 21.7.2016
Tak potkan 2x za sebou (vždy v noci) vyhrabal díru v kompostu, tak jsme ji vždy zahrabali a kompost jsme různě proráželi rýčem. Také jsem ho prolévala vodou. Včera večer jsme nastražili klasickou past na myši (velkou) a nastražili do misky růžové... celý příspěvek >
Stado potkanu v kompostu, 21.7.2016
No, máte to pěkně promáknuté
Stado potkanu v kompostu, 20.7.2016
Děkuji za informaci o účinné látce. Nejspíš to tedy zkusím s tím otrávením. Snad to vyjde. Doufám, že na to nepůjdou ježci, ty máme na zahradě také. A jak zabezpečit kompost, aby se tam nenastěhovali další potkani, to opravdu nevím :-(
Stado potkanu v kompostu, 20.7.2016
Do kompostu se mi nastěhoval potkan, viděla jsem ho na vlastní oči. Chtěla bych ho vyhnat, ale nevím, co by na něj zabralo. Nechci si do kompostu dávat žádné jedy, když v té hlíně budu potom pěstovat zeleninu. A pastím se po pročtení diskuze potani... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 7.4.2016
A co na Táborsku, věděl by někdo? Už ho tu marně hledám dost dlouho.
Co se stalo s patizonem?, 29.7.2015 Obsahuje fotku
Tak já jsem ráda, že zatím stříkat nemusím, ani se k tomu zatím nechystám, rostliny mám pěkné. Ani nejsem příznivcem chemie na zahradě.
Co se stalo s patizonem?, 29.7.2015 Obsahuje fotku
Tak  jsem se dočkala. Konečně rostou  "jako z vody" :-)
Co se stalo s patizonem?, 24.7.2015
Tak já myslím, že půdu mají pěknou, jsou na kompostu a zalévám 2x denně ráno a večer. A přesto nic.
Co se stalo s patizonem?, 24.7.2015
Tak mám další problém s patizonem. Neplodí. Kvete o sto šest, samčí i samičí květy najednou. Nejvíce na ně létají čmeláci, pořád jsou tam. Ale samičí květy se nezvětšují, naopak se scvrknou a zvadnou. Ještě ani jeden plod patizonu nezačal růst,... celý příspěvek >
Milionbels, 5.7.2015
Já mám v samozavlažovacím truhlíku 3 sazenice, rozrostly se, nádherně kvetly, byl to opravdu výstavní truhlík. A najednou, snad během 3 dnů konce zežloutly, květy i poupata jsou mrňavá a bledá . Možná, že v truhlíku bylo moc vody, tak jsem jí vylila... celý příspěvek >
Co se stalo s patizonem?, 1.7.2015
Taktéž žádní mravenci ani nic jiného. A úplněk je zítra, tak se těšme, co se stane . Snad nezdechnou všechny.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika