Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?



bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?)
12.2.2017 19:11

skúsim ešte jeden príklad. posledný. :) ako dieťa si pamätám, že starí rodičia dávali býčie a baranie žlazy psovi. je to nechutné a hnusné. niekto šikovný prišiel na to, že sa dá na tom zarobiť, lebo je toho málo a zrazu to bola delikatesa. mňam. jemné mäso, so špecifickou chuťou a arómou. celkom drahé. moji starí rodičia vedeli, čo je chutné mäso. dokonca zabíjli aj podľa fáz mesiaca a neviem čoho, ale gule nejedli. toto je marketing, ale nie klamstvo, propagácia a šikovnosť. zobrať psovi z misky gule a ponuknúť ich za nekresťanské peniaze ako delikatesu. :)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
host - 173.17 (?), 13.2.2017 0:13

 bunny, už tu reklamu nepřehánějte. Mám dokonce dojem, že jste se už toho moku trochu napil.smiley

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.31 (?), 12.2.2017 13:00

su to obycajni kalerabovači! kupil som si ovocny destilat jablkovica52 pol litra za 13eur ani uz neviem co za firma to robila a veru stiplavy sajrajt to bol ale flasa pekna s kuskom jablka na take oyeby uz neverim ziadnej firme, viktor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.101 (?), 12.2.2017 17:44

Musím říci že se při čtení dobře bavím.

Nikdo to neochutnal neviděl a nepil, ale většina ví, že je to drahé a hnusne.Pánove byli jste už někdy v Marketu? Cena se ustanovuje taková aby se dalo slevnit a jěště vydělat pokud se úspěch nedostaví. A taky jsem přesvědčen, že prodát se dá i kýbl sraček za dobrou cenu pokud k tomu vytvoříte zajímavou historii třeba, že pocházi z královské nočníku a dokážete lidi o tom přesvědčit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 17:52

61.101: ja som sa prestal baviť v momente, keď začali porovnávať kleiner s jelinkom alebo žufankom bez ohľadu na objem produkcie, ktorý má zásadny vplyv na tvorbu ceny uplne ignorujúc dalsie zasadne faktory. poslať ich nastudovať základy cenotvorby, pohyb a posun po krivke dopytu a ponuky, mi prislo velmi neuctive. skôr sa snažím hľadať v ludoch to pozitívne a keby napr. potrebujem vediet niečo o páleni, tak viem koho sa pýtať, ale toto zjavne nie je šálka kávy dotycnych panov :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.195 (?), 12.2.2017 18:32

Já jen, nějak jsem nenarazil na eshopech s alkoholem na destiláty z myrobalánů. A nějak se mi nechce věřit, že jejich potenciál objevili až Kleiner &.
*
A jako domácí výrobce, po skoro celoživotních zkušenostech si troufám říct, že jsem vyzkoušel snad všechny mi dostupné suroviny a troufám si neskromně tvrdit, že díky "skoro "nelegálním" nebo v praxi ovocných lihovarů legislativně velmi náročných výrob je hravě překonám. Nebo aspoň většinu z nich.
Takže moc dobře vím jak co chutná a co se z čeho dá vytěžit.
Takže i s těmi myrobalány mám bohaté zkušenosti a proto mně tak vytočil ten Kleinerův marketing.
(Ale prioritně jsem to vlákno založil se zvědavostí na reakce na tuto formu prezentace. Neměl jsem vůbec v úmyslu někoho pomlouvat nebo šířit nějakou osvětu. Dobře to myslím si, vystihl p. Hlavatý - "kdo má občanku, měl by mít i rozum...)
*
Ona ta pálenka z myrobalánů, ale o tom tady v jiných vláknech asi bylo napsáno dost, není přímo nepitná nebo špatná, jen v konkurenci jiných příbuzných peckovin obstát nemůže.
Možná snad jejích výběr, velký výběr a selekce z jeho nesčetných kultivarů by snad dalo něco smysluplného.
Třeba jako to u těch myrobalánů udělal Christoph Keller. Ale to v našem případě zjevně nehrozí..
*
Zabýval jsem se něčím podobným jako on, ale samozřejmě v daleko menším měřítku..
*
Kdo má zájem o netradiční destiláty a likéry v souvislosti s takovými surovinami nechť si důkladně pročte tyto stránky.

Anebo aspoň B. Valentu, snad už po létech můžu napsat, klasika domácího vinařství.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 19:04

p. Rafael, viem že ste nemali v úmysle niekoho ohovárať, som si istý že potenciálna klientela na fórum nechodí a keby aj, tak ste vyvolali presne opačný efekt a to záujem o destilát. keby som majiteľ, aj sa vám poďakujem. ináč, keby ste čítali čo som napísal o spolužiačke a víne na opekačku, snažili sa pochopiť, čo som tým chcel povedať, tak by ste výroky typu "viem ako to chutí... " nepoužívali, lebo chuť je veľmi individuálna a spolu s dobrým marketingom... 

skúste rozmýšľať bez emócií, myslíte si, že si kvalitné reštaurácie resp. obchody s alkoholom pokazia svoje dobré meno tým, že by ponúkali nekvalitný, nechutný a predražený alkohol? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 19:11

skúsim ešte jeden príklad. posledný. :) ako dieťa si pamätám, že starí rodičia dávali býčie a baranie žlazy psovi. je to nechutné a hnusné. niekto šikovný prišiel na to, že sa dá na tom zarobiť, lebo je toho málo a zrazu to bola delikatesa. mňam. jemné mäso, so špecifickou chuťou a arómou. celkom drahé. moji starí rodičia vedeli, čo je chutné mäso. dokonca zabíjli aj podľa fáz mesiaca a neviem čoho, ale gule nejedli. toto je marketing, ale nie klamstvo, propagácia a šikovnosť. zobrať psovi z misky gule a ponuknúť ich za nekresťanské peniaze ako delikatesu. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.30 (?), 12.2.2017 19:26
Pan Kleiner bude v Žešově co nevidět otvírat "sklipek" s možností degustace jeho výrobků. Pak nemusíte jezdit do restaurací s Michelinskou hvězdou ;0)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.73 (?), 13.2.2017 10:35

skúste rozmýšľať bez emócií, myslíte si, že si kvalitné reštaurácie resp. obchody s alkoholom pokazia svoje dobré meno tým, že by ponúkali nekvalitný, nechutný a predražený alkohol? 

To nevím, nejsem restauratér, neumím tak přemýšlet.
Ale, že by si kazili své jméno výrobky výrobců lihovin nemyslím. Mají dost velký výběr alkoholu a je na každém hostu co si dá.
Pověst podniku nebo udělování michelinských hvězd nevím co s tím má společného? (Michelinské hvězdy jsou o kuchyni, ne o baru, si myslím).
Mi osobně vadí, že nápojové lístky jsou všude víceméně stejné. Pokud si chci dát nebo ochutnat něco co vybočuje z běžné nabídky mám dost problém. (kvalitní Gin, Absinthe, likéry...)

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.200 (?), 13.2.2017 10:57

Za ty peníze je evidentně viděť, že jde pouze o to, aby se našlo pár lidí, kteří si to koupí a ti to stejně ani neotevřou, protože to jako investici brát budou a chcou se vytahovat před druhými.Nemusí to mít špatnou chuť ba naopak, ale za ty peníze a ty kecy kolem, to je cílený marketingový tah na zákazníka.Ta cena tomu neodpovídá srovnejte si jiné destiláty u kterých je historie výroby prokázána a jejich výroba je či není složitější, ale původ surovin, výroby a zrání této značky je zavádějící.Tak ať si to kupují pro své ukojení ti co na to mají.Není nad kvalitní destilát za rozumnou cenu, ale tohle opravdu NE!!!Rožežranost a snobství se s touto značkou nese...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika