Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 173.17 (?) 
12.2.2017 7:07

Já také nemám zájem něco přeplácet. Ale je tu plno tzv. VIP, kteří chtějí mít něco in, důkazem jsou toho jejich vinotéky, ve kterých mají vína za desetitisíce která nikdy neochutnají. A pokud je otevřou, tak budou mlaskat a tvářit se jako by pili něco božského a přitom to komentovat slovy Vladimíra Menšíka z jednoho filmu (nebo ze Sivestra? Už nevím.). Můžeme jim to věřit a nebo nemusíme. A na tyto je zaměřen tento busines plán.  Asi bude úspěšný.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                     
host - 173.17 (?), 12.2.2017 7:11

Nemohu opravit v textu, takže takhle. "business"

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.56 (?), 12.2.2017 7:58

Taky existují lidé kteří nakupují kvalitní alkohol ze "zištných důvodů". Podle ročníků, šarže, výrobce atd., jako investici která se léty mnohokrát zhodnotí.
Ale tohle myslím není ten případ.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 12.2.2017 8:02

To není důležité.Já bych psal byznys, česky.Horší je to dělení.Podle slovníku je byznys úkol, povinnost starost.Podle jiných je to nepřítel, trouba, který neví co skladuje a kupuje.Je potřeba přejít na prořezávku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 12.2.2017 8:05
Myslel jsem samozřejmě prořezávku ovocných stromů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.2.2017 10:19

My tady mícháme dvě věci. Drahá archivní vína, značkové kabelky, hodinky, náčrtky od Piccasa, historické vozy... To všechno jsou svým způsobem předražené věci, jejichž hodnota není dána jen cenou suroviny a práce, nýbrž výjimečností, stářím, značkou a bůhvíčím jiným, ale tu cenu nezpochybnitelně mají. Na druhé straně je tu podprůměrný výrobek, co zdůvodňuje přemrštěnou cenu svojí výjimečnou kvalitou, kterou nemá. To nepovažuji za zajímavý marketing nýbrž za bohapustou lež.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 12.2.2017 10:48

Asi se shodneme, že užitnou hodnotou alkoholu je to že nějak chutná (přidanou hodnotou je to, že nás uvede do určitého stavu). Někde v tomto vlákně jsem se ptal, jestli někdo už ten alkohol pil. Možná jsem to přehlédl, ale mysím si že ne. Každá značka i takový Picasso začínal od nuly a bez většího zájmu. Nerozumím tomu, proč negativně hodnotit nějaký alkohol, který jsem nepil dokonce takový, který může někomu jinému chutnat.. Jestli je to dobré a stojí to za tu cenu určí trh a ti co ten alkohol budou kupovat. Mně je to jedno.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 12.2.2017 11:21

Férovost producenta může do jisté míry ukázat košt-kdy a kde proběhl-proběhne? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 11:35

podľa oficiálnej stránky je možnosť ochutnať produkty spoločnosti v niektorých reštauráciach v prahe, vrátane reštaurácie s "michelinskou hviezdou", teda podľa tohto kritéria ide o férový prístup, že?! :) nemyslím, že by si dané podniky kazili meno drahým, nekvalitným a nechutným alkoholom. čo mi absolútne férové nepríde, je písať o klamstve, podpriemernom výrobku a pod. keď to autor daných myšlienok neochutnal. ale ako sa hovorí, každý podľa svojho svedomia.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.2.2017 11:35

Nerozumím tomu, proč negativně hodnotit nějaký alkohol, který jsem nepil dokonce takový, který může někomu jinému chutnat..

Hodnotit můžeme, právě proto, že jsme už něco viděli a ochutnali.
Bude-li tesařská firma propagovat, že nám prodá skvělou dřevěnou boudu za milión. že ty smrky byly ručně pokácené, sušené zabalené v rýžové slámě, máčené v kameninovém hrnci...   Všichni se shodneme, že je to podvod, třebaže nikdo v ní nezkusil pobývat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika