Kysané zelí



Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?)
25.1.2020 20:00

Dneska jsem viděl na jednom balkánském trhu prodávat kysané zelí. Co taky jiného prodávat v zimě. Dost mě šokovalo, že v kýblu plavaly celé asi dvoukilové hlávky kysaného zelí jen s odvrtaným košťálem. Zelí mělo lehce fialovou barvu - to nevím proč. Možná to byla nějaká barevná odrůda.

Zelí kysané v celku
Zelí kysané v celku
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Radomil4 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 245.152 (?), 13.12.2014 15:35

Je tedy možnost to zachránit tím, že bych zelí přesunul do bytu?a nebo je již pozdě a budu čekat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 13.12.2014 16:35

Asi je to tou teplotou. Už bych s tím nehýbal, ale potrvá to. Mělo se rozkvasit v místnosti a po klesnutí vody přenést.

Pokud jde o to marinované zelí, (SfK)  mám pochyby, že by tak vzniklo. Čím by se marinovalo, když tam není ocet, resp. kyselina?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.228 (?), 13.12.2014 22:07

Ale není pozdě, nic se neděje, nechte ho, kde je. Prostě ho budete mít vykvašené o něco později, za dva, tři týdny. A bude to normální kyselé zelí, žádné marinované.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Radomil4 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 245.152 (?), 19.2.2015 17:04

Tak jsem po skoro 2 měsících kontroly a dolévaní vody do žlábku čichl k zelí a málem jsem padnul na hubu.Když strčím hlavu do kameňáku a čichnu tak čpí jak blázen-nikde žádná plíseň prostě nic-je to normální aby tak jelo do frňáku?pomalu mám obavy si ho dát do úst

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Radomil4 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 245.152 (?), 10.11.2018 10:03

Malinko oživím téma.

Zelák, který jsem léta používal bylo nutné jej vyřadit z důvodu uniku vody z žlábu.I po použití různých lepidel nepomohlo nic a voda stále unikala.

Pořídil jsem si druhý od rodičů.Naložil jsem zelí a nechal na teplém místě cca 5 dní.Jakmile jsem přišel na kontrolu k odstranění pěny z láku tak byl zelák prasklý bez tekutiny.

Fičel jsem dnes ráno do obchodu a pořídil nový zelák 10 L a zelí přemístil do něj.

Zelí nebylo zkažené ani nijak zbarvené.Jen jsem musel spařit vodu s solí 1,5 l a 30 g soli a po vychlazení nalít do zeláku.

Snad se nic nepokazilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 25.1.2020 20:00

Dneska jsem viděl na jednom balkánském trhu prodávat kysané zelí. Co taky jiného prodávat v zimě. Dost mě šokovalo, že v kýblu plavaly celé asi dvoukilové hlávky kysaného zelí jen s odvrtaným košťálem. Zelí mělo lehce fialovou barvu - to nevím proč. Možná to byla nějaká barevná odrůda.

Zelí kysané v celku
Zelí kysané v celku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.132 (?), 25.1.2020 20:16

To se kupuje v celku na zelné závitky a z hlávky se podle potřeby odplupují jednotlivé listy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 25.1.2020 20:18

Celé kysané hlávky zelí se používají na přípravu závitků s masem (sarma), tedy jednotlivé listy. Odebírají se postupně. Překvapuje mě, že to nevíte, když tam pobýváte. Narůžovělá barva je s největší pravděpodobností způsobena antokyany, někdy i krouhané zelí nebo sterilované lehce zrůžoví, i když bylo bílé. Stávalo se to i u květáku v kyselém nálevu, pokud nebyl dobře zasterilován a nedeaktivovaly se enzymy. Ivap

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 31.1.2020 15:29

Asi jsem spíš jedlík než kuchař. Dneska jsem měl dvě sarmy a fakt. Listy nebyly jen uvařené, ale opravdu vykvašené.

Sarmy
Sarmy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 31.1.2020 16:59

Děláte chutě.cheeky Ivap

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika