Motorová pila Oleo-mac 947



host - 96.126 (?)
20.4.2010 20:55

Můžu potvrdit, pilu mám 4 roky, nijak jí neznásilňuju a bez problémmů zvládá stromy i s průměrem větším, než je délka lišty.Onehdá jsem potřeboval zlikvidovat nějaké pražce a neměla s tím žádný problém i řetěz dopadl nad očekávání dobře.Dřevo na otop děláme každý rok.  Ira

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 35.115 (?), 7.4.2008 14:09

Dokud "to" nezačali prodávat ve fieldu, tak jsem nevěděl, že nějaký olejomak existuje... Kdo to vlastně vyrábí? Firma s mnohaletou tradici a zkušenostmi určitě ne! Oleo mac, oleo mac,...hmmm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 92.14 (?), 7.4.2008 14:46
Ze to neznas neznamena, ze firma nemuze mit tradici a byt na slusne urovni. Neschopnost vyhledat si informace, je problem kazdeho jedince... viz. http://www.emak.it/Sezione.jsp?idSezione=630&idSezioneRif=625&titolo=Our%20history. Jinak to takovy krumpl nebude, protoze pochybuji, ze by si tim chtel John Deere kazit slusne jmeno. Krome toho mam pocit, ze jsem po revoluci vlitlo vice znacek a kterych spousta lidi neslyselo a obcas se nejake objevi i ted... ;)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 20.29 (?), 17.9.2009 20:10

Otec vlastní starší typ motorovej píly tejto značky - bola kupená ešte v Tuzexe - a bez problémov reže dodnes. Je pravdou, že si je vedomý, že to je viac-menej hoby náradie, aj údržbe venuje patričný čas, ale stažnosť z jeho strany na ňu som ešte nepočul.    Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.126 (?), 20.4.2010 20:55

Můžu potvrdit, pilu mám 4 roky, nijak jí neznásilňuju a bez problémmů zvládá stromy i s průměrem větším, než je délka lišty.Onehdá jsem potřeboval zlikvidovat nějaké pražce a neměla s tím žádný problém i řetěz dopadl nad očekávání dobře.Dřevo na otop děláme každý rok.  Ira

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.32 (?), 13.11.2011 22:40

Oleo Mac GS 370 hodina půl práce a tři nádržky, při řezání ani nesnížila otáčky, modřín průměr polen cca 60-70cm.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.55 (?), 14.11.2011 3:47
Milí pane Luboš - ak sa nemýlim. Na toľko dreva minúť 3 nádrže a tak dlho to rezať??? Skúste si neaku kvalitnejsiu pilku napr hg. stihl a potom sa chváľte, alebo sa sťažujete? A ešte ja osobne tak krivo narezať klatky, tak sa s tým nepochválim ani pri 8 pive. Ten klat keď je rezaný krátkou lištou musí vyzerať ako keby bol obrezavý naraz. Martin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.107 (?), 14.11.2011 8:48
Pán Luboš písal, že červený smrek mal priemer 70 cm. Už ste videl pílu s tak dlhou lištou pri takomto "slabom" výkone motora? Logicky, že ju musel obrezávať, čo ho zdržalo. Ak máte dobre naostrenú retiazku a pomocníka, ktorý Vám bude pri obrezávaní odvaľovať kmeň, pri tomto mäkkom dreve to odhadujem na cca hodinu práce. Tri nádržky sa mi zdajú veľa, s OM 952 by mi stačili max. dve. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.192 (?), 25.3.2013 20:50

Mluvíte mi z duše.Zrovna dnes jsem si koupil na pořez dřeva na zimu Oleo Mac 947 a dosud jsem z ní měl radost.Diskuse mě udivila, protože nejsem blbec a četl jsem předem veškeré recenze, např. i-testu.Tam byla pila v superlativech a nejen tam.Mám i jednu pomocnou pilu v ceně do 2.000,- a je to opravdu velmi levná šitka Steel TS600,která mi při dostatečné údržbě a ostrém řetězu nařezala už asi 50 m3 dřeva bez zafňukání.Byl to kup z finanční nouze a věděl jsem, co riskuji.Příjemně překvapila.Tuhle novou jsem koupil v Mauntfieldu a to opravdu není firma z Vietnamu, tak komu jinému věřit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 159.146 (?), 8.5.2009 20:44

jam mam oleaca a v poho nehlůedim na tradici nebo kvalitu. ja potrebuju aby to fiklo drevo a bylo na to spolech a to mam. mozna my pad do ruky dobrej kus. nerikam ze 947 ma extra vykon ale na to hobby rezani staci. dneska jsme stim porezal 10 kubiku kulacu na zahrade na 25 cm polinka do kamem a sezralo to 2L benalu a 1L oleja na listu. coz neni vubec strasny. at si to zere kolik chce ale at to reze. retaz? naostrim a litaj trisky jak svina. v lese jsme stim pres tyden nadelal 50 kubiku a kamosem a v poho triska jak fena. a furt to reze. a pist? mam nan i motohodiny z motorky a 300 MTH a? furt jede zadna vymena niceho. ale co mam za mesi problem za studena se ji nechce startovat tak 5 minut nataceni ale jak nabehne tak nei problem nastartovat. ja jsme sni moooc spokojen. asi jsme kap na dobrej kus. rikejte co chcete ale mam oleacu dost veci a jedou furt a pouzivam po cely rok.krovak, pila, postrikovac, a jedeto furt. :-))))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 27.51 (?), 10.5.2009 1:14

Já mám tento typ už 5 let a v naprostě v pohodě. Kupoval jsem ji ještě v akci 7 let 40 litrů benzínu zadara. Úplně zadara to není, musíš absolvoval roční prohlídku a to něco stojí, ale pořád to je úspora. Je spolehlivá. Jsem spokojem. Možná bych pořídil stejnou muziku za nižší peníze za pilu "no name", ale třeba také vůbec ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika