Číhání na jaro



Brasica1 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 19.216 (?)
27.3.2010 14:03

tak jaro už je tady a takhle to kvete u me na zahrádce

první kytičky
první kytičky
talovínky a krokusy
talovínky a krokusy
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.29 (?), 23.2.2010 23:28

Doufám, že ještě umím číst, E

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 24.2.2010 5:59

Já tedy nevím, ale nezdá se mi že by "Kamčatská borůvka" bylo zapsáno jako registrační značka (R) a někdo za to platil. Podívejte se na jejich stránky a tam je to uváděno jako Zimolez.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6510) - 70.100 (?), 24.2.2010 7:40

Že tomu někdo z komerčních důvodů říká borůvka jesště neznamená, že to borůvka je. Čtete sice dobře, ale reklamní leták.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 58.225 (?), 24.2.2010 21:34

Vážení, to nevíte, že borůvek je víc druhů?Třeba taková Amelanchierova borůvka a další.To se pak snadno chytí zahrádkářští nadšenci, kteří sice umí číst, ale pana Amelanchiera neznají a klidně budou užívat třeba kozí bobky, když budou v hezké krabičce a dočtou se tam, že obsahují komplex B vitaminů.      pH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dr - (48) - 58.225 (?), 25.2.2010 20:35

Našel jsem nějaké obrázky "borůvek" a přidám něco jarního, abychom se vrátili k původnímu tématu, nebojte se, nejsou to letošní snímky.  pH

muchovník
muchovník
rulík
rulík
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 25.2.2010 22:33
tak foto z dneska... tak dneska bylo dobre.. stacil mi jen svetr na sebe,,, ale kusy pozemku byly uz krasne... a voni to jarem-.
za plotem
za plotem
zahradka
zahradka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.216 (?), 6.3.2010 13:39

jaro už bylo minulý týden ted už je zase zpátky zima.sněženky a talovínky zmizeli připravte si zase hrabla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 2.209 (?), 7.3.2010 17:15

Tady nebyly vidět ještě ani sněženky ani další kvítky. Po další sněhové nadílce, která napadla na tu dřívější, zde bylo dnes nádherně slunečno, ale jako na horách. Dospělý syn s přítelkyní a velká vnučka se za 2 dny "vyblbli" na pekáči a lopatě, hrabla jsme vytáhnout museli. Nic zatím nepomohlo, že jsem nařízkovala další muškáty, vysela pidirajčátka a melouny, papriky už pěkně rostou... mám pocit, že číhám nějak špatně a jaro mi proklouzává mezi prsty. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?), 14.3.2010 21:37

Tak u nás na Slovácku už jaro začíná vítězit nad zimou. Krokusy byly předevčírem ještě pod sněhem, a dnes se již chystají na květ. :-).

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Brasica1 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 19.216 (?), 27.3.2010 14:03

tak jaro už je tady a takhle to kvete u me na zahrádce

první kytičky
první kytičky
talovínky a krokusy
talovínky a krokusy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika