Příspěvky uživatele - Brasica1

Lilie, 3.3.2013
Vloni jsem měla na liliích plno poupat, ale polovina jich opadala- něco mi to uvnitř zbaštilo a zničilo -nevíte kdy a čím postříkat_
Jaro, 1.2.2013
Na zahradě slezl sníh a vykvetly mi první talovíny.
Mandevila, 13.1.2013
Vloni jsem přezimovala 3 rostliny, Dvě růžové -měli jen jeden výhon a jednu červemou pěkné rozrostlou.Zimu přežívali na chalupě na prosklené verandě na jižní straně, teplota 5 st.,zálivka -jednou za tři týdny, Jedna růžová npřežila, červená měla... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 4.12.2012
hnojila jsem zatím tekutým hnojivem a dnes jsem si koupila tyčinky tak jsem zvědavá jestli se to bude mým kytičkám líbit, máte někdo zkušnosti s tyšinkamí Pokon?
Pozná někdo prosím co to je?, 23.7.2012
je to letnička - Pryšec vroubený, Euphorbia marginata
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Ráno u Prahy mráz nebyl, nastěhovala jsem domů  a do skleníku všechny truhlíky a květináče co jsem měla už venku begonie, pokojové ibišky, fuchsie,durmany, kříny,kany-asi 60 nádob tak nevím asi půjdou zpět ven až v pátek potom už má jít teplota... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 7.3.2012 Obsahuje fotku
Už kvetou talovíny a sněženky
Tulipány, 13.2.2012 Obsahuje fotku
zasadte je do nádoby a dejte je třeba do sklepa nebo do jiné chladné místnosti.Kdyby nebyly takové mrazy, tak bych je zasadila rovnou ven, ale letos si asi ještě počkáme než se budeme "rýpat" v zemi.V lednu už jsem tulipány sázela a krásně vykvetly.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 6.2.2012 Obsahuje fotku
takhle vypadají moje hortenzie ted v únoru, doufám,že letos pokvetou, protože po teplém podzimu a téměř bezmrazém prosinci a lednu narašily a ted ty 2O st.mrazy, no doufám, že to přečkají.
Lednová zahrádka, 9.1.2012
Moje zahrádka je nedaleko Prahy, Na některých místech koukají sněženky až 3 cm, kvete mi červený petrklíč, na komuli neznrzly vůbec loňské listy a na hortenzii začínají rašit pupeny, ještě pořád kvete měsíček a na nejpozdnějších chryzanténách zůstaly... celý příspěvek >
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011
já také obsypávám listím i dovnitř hortenzie a na jaře dám rašelinu a hnojivo na modré hortenzie 
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011
mám je 10 let a vyrostly taky z malých nařízkovaných mrňousků a každým rokem přibývalo květů a mám z nich také větší radost než kdybych si koupila rovnou velké kvetoucí keře
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011 Obsahuje fotku
Hortenzie mi kvetou krásně kadý rok bydlím 300 m nad mořem.jJeště jednu zahrádku mám u chalupy na vrchovině tam jsou zimy drsnější a tam  mám na hortenzii málo květů většina větviček pomrzne sice obrazí ale to už nevykvete, kvetou opravdu... celý příspěvek >
Jaký druh orchidey?, 5.10.2011
myslím, že to je Miltonia
Fuksie / Fuchsie, 17.8.2011 Obsahuje fotku
takové krásné fuchsie byly letos v Telči
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika