Příspěvky uživatele - dr

Přísavník, 2.9.2010 Obsahuje fotku
Jak píše Josef, ten Engelman se docela dobře přichytává a je poněkud odolnější, než P. tricuspidata.Pokusím se ukázat oba na celkem hladké zdi pro názornost.Mám oba vedle sebe, tak to mohu porovnat.U odrůd P. quinquefolia je problém v mohutnosti... celý příspěvek >
Výsev koniklece, 17.5.2010
Tak neví, jestli je nejlepší dát semena konikleců klíčit do igelitového krytu, leda by se ihned po začátku klíčení vysev odkryl, aby to větralo, protože jinak to může rychle zajít díky houbovým chorobám.Stačí vysít na záhon a zasypat hrubším... celý příspěvek >
Kruštík - množení, 17.5.2010 Obsahuje fotku
Zajímavý by byl obrázek.Nejspíš to bude najběžnější kruštík širokolistý, který kde se vzal, tu se vzal.Jemná semínka přenáší vítr daleko.Zřejmě má u vás dobré podmínky, ale vy s tím nic moc nenaděláte.U některých orchideí lze podpořit jejich růst... celý příspěvek >
Prekvapeni u rybnika, 17.5.2010 Obsahuje fotku
Tak áron to je určitě, A.maculatum je dost variabilní, tak to klidně může být, ale i ten druhý podle pana Stanislawa.Bylo by zajímavé prozradit alespoň přibližně oblast, kde to bylo foceno, ne přesně místo původu, protože už vidím nadšence s... celý příspěvek >
Konifery v truhlíku, 3.5.2010 Obsahuje fotku
Tak tady bych hledal odpovědi spíš mezi pěstiteli bonsají.Ti mají zkušenosti a nemusíte rostliny zrovna tvarovat. pH
Koniklec - množení, 3.5.2010 Obsahuje fotku
Jeden vzácnější koniklec, který mi vyklíčil až po přemrznutí příští jaro. pH
Pomozte určit jarní květinu, 3.5.2010 Obsahuje fotku
Pokouším se najít hyacint
Hořec, 8.4.2010
Staří zahradníci říkali, že tento hořec roste nejlépe v půdě z vyhrnutého krtince z louky. pH
Kandík psí zub, 8.4.2010 Obsahuje fotku
Až na to, že žlutý kandík není psí zub, ale nějaký americký, nejspíš PAGODA. pH
Hledám pěstitele lilií, 25.2.2010
Hodně fotek mají také pěstitelé lilií Hodonín    pH
Co to je za keř?, 25.2.2010
Je to svída bílá, opravdu,protože má bílé plody a na košíkářské práce je lepší, než některé vrby.Na živý plot ji lze použít, ale spíš na volně rostoucí, než tvarovaný.V dobrých podmínkách roste dost do šířky.Ještě více do šířky jde svída výběžkatá,... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 25.2.2010 Obsahuje fotku
Našel jsem nějaké obrázky "borůvek" a přidám něco jarního, abychom se vrátili k původnímu tématu, nebojte se, nejsou to letošní snímky.  pH
Taxodium a Metasequoia, 25.2.2010 Obsahuje fotku
Mám metasekvoji ze semen, ale je to takovej chcípák, zatím co řízkovaný klon je naprosto zdravý.Používám dřevité řízky odebírané před rašením, ale když to stihnu na podzim a materiál uložím do písku ve stínu, je to lepší.Taxodium se mi nařízkovat... celý příspěvek >
Cedrus deodara / atlantica na severní Moravě, 21.2.2010 Obsahuje fotku
Nějaké cedry mají v arboretu Nový Dvůr u Opavy.    pH
Lilie - množení z cibulových šupin, 13.2.2010
Až to budete vysazovat, opatrně to vybetre, aby cibulky zůstaly na šupinách, protože si z nich budou brát živiny až do konce a rychleji porostou.Když se nějaká ulomí, nic se nestane, jenom poroste trochu pomaleji.K tomu mulčování: trávu určitě ne,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika