Mráz



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10072) - 196.17 (?)
17.4.2017 8:32

Pokud jde o poslední téma, čím blíže tomu mám, tím méně mne zajímá jak to tam chodí. Takže po ničem netoužím

Pane PP, zapívejte si se mnou písničku bývalého zmocněnce nikoliv pro odsun sudetských Němců, ale tentokrát pro odsun sovětských vojáků, Kocába. "Včera ráno přišla zubatá, zubatá, povídá mně, vem si kaťata, kaťata. No tak hochu musíš jít hned se mnou, vůbec žádný finty smrtí nehnou". Veselé Velikonoce. smiley 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 180.149 (?), 17.4.2017 7:12

U nás v údolí Berounky bylo ráno v 5,30 hodin +4°C, teď už je 5°C. Třešně už odkvetly a jabloně jsou rozkvetlé. Vinná réva má asi 2 lístky. V nevytápěném skleníku je 6°C. Zítra a ve středu to asi bude horší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 17.4.2017 7:19

Čtvrtek, pátek -4 až -6°C, na sněhové pokrývce až -9°C, příští týden má přijít další sibérie.sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Alex46 - (14) - 254.19 (?), 17.4.2017 7:52

Pro Vladimíra

Já jsem měl ve 4hod. -3...Snad Ti ty "koně" pomohli s rajčatama v pařeništi.

Před čtyřmi lety jsem zasadil meruˇnku, ale nevím proč jsem byl tak blbej. Ještě že bude alespoň rebarbora a špendlíky - ty nezmrznou nikdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
seky - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (153) - 121.128 (?), 17.4.2017 8:13

 Tak u nás bylo -2 st.Ccrying, ve skleníku + 5 st. - přitápím el. horkovzdušným ventilátorem. I tak mám obavy, jak na tom budou přísady rajčat, které tam všechny mám. Třešně, meruňky, broskve jsou odkvetlé, jahody začínají kvést... Teď už krásně svítí sluníčko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 157.1 (?), 17.4.2017 8:24

Přesvědčil jste mě. Jestli u vás v Žabinách bylo -3, tak u nás min. -5. To poznám, až se dnes večer vrátíme domů. A má být podstatně hůř, nejméně týden. Nebudu se tedy pokoušet o záchranu meruňky, to bych mohl strávit klidně 2 týdny bezesných nocí přitápěním... sad

Právě se koukám na ceny pozemků v Bulharsku - nebo myslíte, že to je moc severně? Možná africké pobřeží... cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 17.4.2017 11:03

Ahoj Sašo,

teploty a počasí sleduji na stejné meteorologické stanici, jistě víš, že je jen 2 km od mé zahrady. Tu nulu co tam mají, tak jsem měl dnes i doma na paneláku ve výšce 10 m. U země byla asi nula, možná o trochu míň, všude na trávě a autech jinovatka. Pokud jde o to teplé pařeniště, tak momentálně teplotu v něm neměřím, měřím ve studeném pařeništi (dřevěný rám zakrytý okny položený na záhoně). Ale když jsem včera obě pařeniště otevřel, tak to byl docela rozdíl. Teplo z těch kobylinců bylo znát. Včera jsem udělal nějaké fotky, tak jednu přidám (je vidět, že letošní jaro rajčaům služí).

Těch -3 °C bylo u Saši na zahradě a to na Rakovci u Brněnské přehrady.  U vody je tam vždycky chladněji i v létě.

           Vladimír

Keříčková rajčata
Keříčková rajčata
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6487) - 9.135 (?), 17.4.2017 8:10

vimon: Velká řeka odvádí svou práci. U nás poprchává a to je taky dobře, nehrozí taková šleha z jasný oblohy. Z chalupy údaj nemám, co jsem koukal na stanice v okolí na in-pocasi, nic fatálního se nedělo. Zatím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mikimajky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (68) - 144.252 (?), 17.4.2017 8:35

Zdravím.

U mňa doma zatail dobré a min okolo 0°C. Som v centre obce,

V skleníku som mal min 3,8°C bez ohrievania. 

Horšie to ale bude v sadoch kde sú ovocné stromy.

Keďže všetci naokolo hlásia -1a -2. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 100.59 (?), 17.4.2017 9:34

V skleníku som mal min 3,8°C bez ohrievania.

Já měl ve skleníku s okurkami a rajčaty to, co venku... poněvadž ženu nenapadlo ho zavřít, když jsem nebyl doma....angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10072) - 196.17 (?), 17.4.2017 8:32

Pokud jde o poslední téma, čím blíže tomu mám, tím méně mne zajímá jak to tam chodí. Takže po ničem netoužím

Pane PP, zapívejte si se mnou písničku bývalého zmocněnce nikoliv pro odsun sudetských Němců, ale tentokrát pro odsun sovětských vojáků, Kocába. "Včera ráno přišla zubatá, zubatá, povídá mně, vem si kaťata, kaťata. No tak hochu musíš jít hned se mnou, vůbec žádný finty smrtí nehnou". Veselé Velikonoce. smiley 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika