Příspěvky uživatele - Alex46

Ponorné čerpadlo do studny, 16.1.2021
Dobrý den, chtěl bych se podělit se zkušenostmi při používání ponorného čerpadla do hluboké (12m) kopané studny.Jedná se o: Ponorná vodárna DIVERTRON DAB1200M je 4 stupňové jednofázové ponorné odstředivé čerpadlo s integrovanou elektronickou... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 26.1.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, všem držím palce - především ale sobě. Jelikož nemám podmínky k tomu, abych se zúčastnil závodů ve vypěstování co nejrannějších rajčat, tak jen se závistí čtu o vašich úspěších. Vždyť konzumovat někdy v březnu vlastní rajčata - to je... celý příspěvek >
Papriky 2019, 18.5.2019 Obsahuje fotku
Pěkné malé papričky, to já jsem si asi před 14 dny všimnul, že v mém folníku se prohání ve velkém množství mravenci, což nevěstí nic dobrého. A zanedlouho se objevily mšice na listech mých paprik. Takže následovalo hubení mravenců a následně postřik... celý příspěvek >
Uklízet folník?, 27.3.2019
Chtěl bych se zeptat někoho, kdo už delší dobu provozuje folník s kašírovanou folií jestli je lepší na zimu odělat folii, nebo ji tam nechat celý rok. Například jak dlouho vydrží celoročně používaná folie ve srovnání se zazimovanou folí? ... celý příspěvek >
Slimáci, 1.5.2017
Diskuse ohledně slimáků je letos zaplaťpánbůh slabá. Většinou všude pomrzli. Ale na druhé straně zase pomrzly stromy, réva apod. To si nevyberete. Ale děsí mne letos velké množství klíšťat, aktivních už od března. Na naší kočce jich bylo už letos asi... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
Pro Vladimíra Já jsem měl ve 4hod. -3...Snad Ti ty "koně" pomohli s rajčatama v pařeništi. Před čtyřmi lety jsem zasadil meruˇnku, ale nevím proč jsem byl tak blbej. Ještě že bude alespoň rebarbora a špendlíky - ty nezmrznou nikdy.
Hecht 146 BTS, 27.5.2016
Prosím majitele tohoto křovinořezu o návod, jak nejsnázeji vyměnit strunu. Největší problém je podle mne vůbec rozdělat strunovou hlavici. Mně se to 2x podařilo pomocí upnutí navysoko do svěráku a páčením západek pomocí šroubováku. V návodu je jen... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 3002-B, 9.5.2016
Pokládám jednu z nejčastějších otázek: má někdo tento vyžínač a jaké má s ním zkušenosti. Je to samozřejmě "čína" ale zase za 2990,- je to nejlevnější vyžínač s kovovým nožem. Taky by mne zajímalo, jestli je u nás na to servis.
Briggs, 9.5.2016
Čtyřtakt a dvoutakt je z hlediska mazání motoru převážné většině čtenářů znám. Ale chtěl jsem se zeptat na podobnou věc odborníků na mazání dvoutaktů. Chci si koupit benzinový vyžínač Fieldmann FZS 3002-B. Zarazilo mne však to, že výrobce uvádí poměr... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 26.4.2016
Díky za typ. Tak to taky zkusím.
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016
Nechci žádnou chemii v zahrádce!!! Ani Slimax.
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016
Nadbytek srážek - dvě díry o průměru asi 4mm, odolá to větrům do 100km/h - určitě, konstrukce a síla drátu je předimensovaná, vrabci a jiná havěť o to nemá ve srovnáním se slimáky vůbec zájem. A.
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016
To jsem, ale nakonec se najím vlastních salátů a do polívky si dám vlastní petržel atd... bojoval jsem s nima několik posledních let a vyšlo mi, že toto je jediné řešení. Alex
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016 Obsahuje fotku
Nové opatření proti slimákům. Je to 100%ní. Jinak na záhonku už všechno sežrali. Alex
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika