Výběr postřikovače stromků



host - 4.7 (?)
29.1.2014 9:37

Pekne sa nam to tu rozbehlo, ale bolo by fajn, keby sa ozval niekto, kto ma aku doma a pouziva ho.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 209.12 (?), 29.1.2014 0:15

Já vím Stando, beru to všeobecně.  AKB Vám dlouho plnou kapacitu nevydrží a nový není nejlevnější. Je to obdobné, jako u aku vrtaček.

Byl bych asi trochu nesvůj, kdyby se mi práce přerušila díky akumulátoru, protože nejsem zvyklý odcházet od rozdělané práce.

Konkurentovi se stalo, že mu AKB vypověděl službu, kde mu zbývalo ještě ošetřit pár arů herbicidem a od té doby si vozil s sebou raději záložní ruční postřikovač.   Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 29.1.2014 9:37

Pekne sa nam to tu rozbehlo, ale bolo by fajn, keby sa ozval niekto, kto ma aku doma a pouziva ho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.68 (?), 29.1.2014 10:23

Pane Romane, musel jsem se jen pousmát. Každý, kdo se alespoň tváří jako profík, tak dá aku postřikovač přes noc nabít a během směny se mu určitě nic nevybije. Ten postřikovač je na to konstruovaný. A srovnávat mechanický a aku je dle mého amatérské. S aku jen chodíte a stříkáte, s mechanickým musíte celý den ještě fest pumpovat. Vlastním nějaký noname a nechápu, jak by se mohla voda dostat do motůrku. A opravdu ten postřikovač používám, mám několik set ovocných stromů. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 29.1.2014 11:13

Zdravim Stanislaw, osobna skusenost je nadovsetko. Mohli by ste sa pozriet, co je to za znacku? Tiez by ma zaujimalo, pouzivate keramicke trysky. Nemali ste problem tieto namontovat na cinsky postrekovac?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.68 (?), 29.1.2014 11:52

Dobrý den. Když si zadáte do vyhledávače E-Farm, tak ten modrý bude on. Akorát mám starší model. Za sebe napíšu, že skutečně dělá přesně to, co od něj zahradník požaduje. Keramickou trysku mám herbicidní, ta pasovala zcela bez problémů, dle mého se trysky od sebe nějak neliší. Trysku s kuželovým paprskem používám tu, co byla přibalena u postřikovače a taky zcela bez problémů. Ještě napíšu, že dle mého je sítko v nalévacím hrdle výborně řešené, žádná tryska se při práci nikdy neucpala. Prostě to naplním čím potřebuji, zapnu a dám na záda a pak už jen chodím a chodím. Pohoda. Na vysoké stromy mám ale rosič. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 29.1.2014 12:31

Díky za tip.

Papírově E-Farm vypadá, že za nižší cenu je to lepší než Solo 416. Asi už vím, co budu chtít k příštím vánocům wink. Tedy jestli tak dlouho vydržím čekat a nekoupím jej dříve. Velikost i kapacita accu je určitě na celý den práce a 4 atmosféry jsou krásný tlak pro většinu profi-trysek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.68 (?), 29.1.2014 12:50

Tak za sebe napíšu, že dle mého určitě není Farm lepší než Solo. Ti jsou přeci jen profíci. Kdybych těch stromů měl o mnoho víc, tak určitě Solo. takhle mi stačí to co mám. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 29.1.2014 13:06

... pracoval jste se Solo 416 nebo jste ho mohl prakticky vyzkoušet? a nebo jen si myslíte, že když je značkový, bude mít stejný poměr cena/výkon a tedy za dvojnásobnou cenu dostanu dvojnásobnou kvalitu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.219 (?), 29.1.2014 13:23

Stando, Vámi zmíněný postřikovač neznám, mam ale od Solo 16 let starý, zádový postřikovač. Bezchybný provoz po celé ty roky s cca dvojím přetěsněním ručního ventilu. Dodnes je k němu servis, k dostání sady těsnění, náhradních dílů a kompaktibilních prodlužováků a trysek. Toto Vám všechny značky asi nenabídnou. Pokud by někdy odešel, zůstávám u Sola.   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr.Fazole - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 20.246 (?), 29.1.2014 14:43

Byl zde zmíněn postrřikovač zn.Matabi.Nebyly vůči němu výhrady.

Kouknul jsem na stránky mountfieldu. Je tam postřikovač pod zn. Super Green a má na sobě nápis Matabi. Je to ono? Jak se vám jeví? Špička to asi nebude, ale je to alespoň dost dobrý průměr?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika