Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   
Zahradní domky.cz
Chaty, zahradní domky a domky na nářadí, dodání po celé ČR
Nábytek Vladeko
Dřevěný zahradní nábytek, doprava po ČR zdarma

Zahradní technika > Náhradní díly na motor honda gxv 160

Náhradní díly na motor honda gxv 160

host - xxx.xxx.11.107 (?)
31.1.2016 20:57
Panečku, to jsou termíny!!! Cívka zapalování mezera 0.2 až 0.6mm a hlava se dotahuje 24 N.metry. V dílenské příručce je i postup základního nastavení regulátoru, umístění pístu k ojnici a proč, no je tam toho dost.
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

stavba, topení, úspory energií, voda a odpady, sítě, interiér, dílna
Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Kdyby se náhodou nedařilo, motory Honda určitě opr..., host, 12.4.2016
Sám sobě záruku :D...., host, 11.4.2016
Pokiaľ si vy doma namontujete náhradné diely..., host, 11.4.2016
Původně jsem se už nechtěl vyjadřovat ale ně..., host, 9.4.2016
Yes druhovýroba OEM nemá stejnou kvalitu origo díl..., host, 8.2.2016

host - xxx.xxx.102.147 (?)
19.1.2016 20:21, počet návštěv: 23743
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím všechny.Mám problém s opatřením náhradních dílů na motor Honda gxv 160.Nedokážu nikde dohledat kde tyto zakoupit, žádný katalog ani ceník snad až na pár věcí u nichž se ale nedá identifikovat jsou vhodné zrovna na můj motor, je to ten první montovaný ještě s červeným plech. krytem.Potřebuji píst s kroužky, regulátor otáček /je dost volná díra v silonu a tak zřejmě nepracuje jak má a i rozstřik oleje asi nebude ideální/ a ještě pár dílů.Byl bych moc vděčný kdyby mi někdo znalý poradil-mě se to v té internetové džungli prostě nepodařilo.Děkuji za každý tip a radu.Ahoj Logo.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.9.6 (?)
19.1.2016 20:44
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Obrovské množství dílů má zahradales.cz, třeba tam najdete to, co potřebujete.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.147.46 (?)
19.1.2016 22:02

Jo, najdu tam vše co nepotřebuji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.48.106 (?)
20.1.2016 6:36
Píst s kroužky u nich koupíte, taky těsnění pod hlavu, ojnici, filtr, těsnění, tlumiče atd. Regulátor otáček u nich nekoupíte, zkuste poptat, posledně neměli. A ty ostatní díly jaké?
Připojit reakci

21.1.2016 10:33

Dík, už jsem se díval-ten píst má trochu jiné parametry/vrtání udávají 67,8 oproti mým 68,širší stírací kroužek-což asi není problém, dno pístu shora odlehčené a já mám rovné/.Napsal jsem jim dotaz tak čekám jak se vyjádří.Zdalších dílů potřebuji gufero na kliku, příslušná těsnění aten zmíněný regulátor.Ten bych se v nejhorším pokusil opravit.Hlavu mi slíbili opravit na Mělníce tak to snad udělají i novými ventily.Víte jsem z toho trochu vedle, jsem totiž motorkář a jsem zvyklý že na svou Suzuki seženu všechno a to třeba i maličkosti jako matky upev.pásky a pod. o motor.dílech ani nemluvě.Snad to nějak posháním, jsem přesvědčen že ty věci k mání jsou Honda je obecně jedna z nejsolidnějších značek, jen dostupnost u nás-mám na mysli díly na zahr. techniku-je bohužel asi špatná.Eventuelně se ozvu jak jsem dopal. Zdravím Logo.

Připojit reakci

21.1.2016 10:56
Logo v origálních dílech bys musel přitlačit, tj jiné ceny a mají všecko díly jsou. Beru neorigo díly, není s nima problém. Komunál se může rozhodnout, jaký díl chce. Neorigo díly se nedělají na celý motor a musíme koupit origo díl.
Připojit reakci

21.1.2016 17:08

Máš vůbec představu, jak se co a v jakém množství za časovou jenotku vyrábí a jak tě veme na hůl výrobce a násobně prodejce. Je zhovadilá zlotřilost, prodávat kousek papíru za 5 - 7 burů, když mašina z kotouče papíru vyseká těch pitomostí 1,3 melounu za šichtu. Připadá mi, jakoby byly ceny stanoveny za ruční vystřihování s velkým navýšením ceny za přesnost.

Připojit reakci

21.1.2016 18:24

OPRAVA!!! Ty bůry přejmenovat na pětky.

Připojit reakci

25.1.2016 12:39

Sakra chlapi to opravdu nikdo nepotřeboval opravit motor gxv 160?Vím že se o něm říká že je skoro nesmrtelný ale občas přeci všechno potřebuje něco dát do cajku a někde se ty díly sehnat musí i když třeba drahé.Já to zdědil po tátovi a ten údržbu dvakrát moc neřešil a přezto to není tak hrozné -válec krásně hladký bez rýh a neprojetý, píst má stopy po otěru ale není to tak zlé asi by mohl v pohodě zústat jen bych ho raděj vyměnil když už je to rozhozený.kroužky vypadají celkem dobře.Nejvíc se mi nezdá regulátor otáček který má volný otvor v tom plastovém ozub. kole/asi 0,12 -0,14 mm/ ten bych vyměnil v nejhorším zkusil vypouzdřit ale nejsem si jist výsledkem.Hlavu s ventily mi snad opraví na Mělníce, jen to gufero na kliku mě štve-blbost za pár kaček a obchodníci jsou nějak mimo.Takže takhle se to má a co tedy s tím? Logo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.4.243 (?)
25.1.2016 13:09

Dobře, neřešme cenu a co třeba Hondastroje.cz?

Připojit reakci

25.1.2016 17:25

Už ses tam mrknul! Vedou jen celé motory a příslušenství! Kde jsou náhradní díly?

Připojit reakci

25.1.2016 19:58

Teda hoši povím vám, je to pecka: ano Honda stroje-spojil jsem se s zastoupením v Roudnici -tak píst od nich s kroužky vyjde cca na 3000 kč.Regulátor ato jen to plastové kolo se závažími 450+100doprava, takže tam asi nechám co tam bylo možná mě to přežije.Ten simerink tam dám průměr 25 ono se to taky pro 0,3mm snad nezblázní/ mám tam 25,3 naměřeno/.Ve středu se s nima zajedu domluvit tak uvidím co pro mě ještě budou mít /jak díly tak asi i pecku do palice/ ahoj Logo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.178.9 (?)
25.1.2016 20:19
Nedáte si poradit a nedáte a ještě mršíte opravu. Velmi kvalitní repliky se zárukou mají ve Vodňanech. Regulátor vyměňte, je namáhaný a větší vůle je ukončí, celý píst s kroužkama, těsnění u nich máte za pakatel a potom Vás ten motor přežije. Na Hondu se vyplatí vyrábět repliky, neboť je jistý velký odbyt a repliky se kupují, neboť jsou kvalitní. Změřte vůli na ojnici na klice ať nemusíte za krátkou dobu zase půlit motor.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.178.9 (?)
26.1.2016 17:09
OEM, originál výběr je.
Připojit reakci

26.1.2016 19:17

Nikdy jsem se za odborníka nepovažoval. Ale když to umíte, tak prosím, pro „odborníky“, vložte rozkes motoru GSV190 s katalogovými čísly, protože, ať jsem šmejdil, jak jsem šmejdil, tak jsem v Hondastrojích nic takového nenašel.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.105.167 (?)
26.1.2016 20:09
Rozkres máme v servisu a Vy ho nepotřebujete. K objednání dílu, který dokážete vyměnit sám zvenku na motoru Vám stačí název dílu. Rozkresy motorů na internetu nejsou povinností výrobce motoru a i tak jste šmejdil špatně.
Připojit reakci

27.1.2016 3:08

Že jsem se ptal. Odpověď je plně v pně vduchu co je známo. Nikdo nemá žádné povinnosti a i s výměnou svíčky, je nejlepší jet do servisu, protože k jejímu dotažení, jsou jistá pravidla a specialní nástroj, který nemá každý majitel motoru a trouba majitel by mohl vytrhnout závit.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.9.49 (?)
31.1.2016 15:55
Je to něco pokřiveného. Vy nemůžete posoudit mou potřebu rozkresu s katalogovými čísly. Jsou mezi námi lidé, kteří dokáží víc než autorizovaný servis. Navíc v minulosti, bylo ke každé prkotině od mopedu, který byl levnější než kolo, až po televizor, dodáno, jako součást dodávky, něco pomocí čeho se běžný spotřebiitel mohl orietovat. Tyto, řekněme, návody obsahovaly také rady, jak některé jednoduché závady můžu odstranit sám. Je absurdní, využívat služeb jakéhokoliv servisu, k pootočení jistým šoubkem o půl otáčky. Hlásáte něco o vysoké přesnosti a složitosti, s kterou může zápasit jen mechanik. Co když tento mechanik, ze všech nástrojů, ctí jen kladivo a sekáč. Takto jsou vedeni dnešní učni automechanici, protože to kladivo se sekáčem je nejrychlejší řešení. Děláte z nás absolutní trouby a nemehla.
Připojit reakci

26.1.2016 19:09

Dobrá dobrá souhlasím-dost v tom lítám.Mohl by jste prosím uvést kontakt na ty Vodňany?Nejsem schopen to dohledat. Dík Logo.

Připojit reakci

26.1.2016 20:01

Zahradales.cz OEM díly. Regulátor kupte origo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.8 (?)
27.1.2016 10:09

Zdravím, můj dojem je ten, že Logo rozebral motor a ani vlastně neví proč. Jak posoudil, že je špatný píst a kroužky, když později uvádí, "že v tom lítá".Mírná vůle odstředivého regulátoru na hřídelce zas až tolik nevadí a na rozstřik oleje to nemá vůbec žádný vliv. Motory jsou opravdu nesmrtelné, snad jediná výtka je průsak oleje okolo hřídelky regulátoru skrze stěnu karteru. Lícovaný otvor se poměrně rychle opotřebuje a dochází zde k prolínání oleje a také je patrná vůle hřídelky. Toto lze odstranit buď výměnou karterů (hřídelka bývá rozměrově netknutá) a nebo zhutněním stěny karteru na rozměr lícovací tyčinky. Nevím co myslí Logo tou opravou hlavy válce, tam snad jen zabrousit ventily, když už to rozebral. Moje doporučení je koupit nová těsnění a po zabroušení ventilů vše složit do původního stavu. Seřídit základní nastavení regulátoru otáček a motor provozovat. Standa.

Připojit reakci

30.1.2016 20:51

Tak nazdar.Tímto reaguji na příspěvek Standy a zároveň mu děkuji.Proč jsem rozebral motor: neboštík táta byl dosti netechnický typ a údržba mu tudíž moc neříkala-olej mám dojem v motoru vyměnil za 24 let maximálně 4x.Proto když jsem stroj zdědil a zjistil že podle mě dost kouří rozhodl jsem se ho rozebrat.On i výkon při větším zatížení se zdál být slabší a navíc trochu prolínal olej dolů na spojku.Píst vykazoval na pohled lehčí známky otěru/nikoliv přidření/a kroužky vůbec nic-což je udivující.Hlava značně zakarbonovaná včetně výfuk. ventilu, vůle ventilů se mi zdály větší ve vedení-nemám s tím zkušenosti ani nářadí-proto to svěřuji odborníkům.Regulátor-vůle vůči hřídelce 0,16 mm při délce vedení 15 mm představuje vůli na ozub. kole /tzv. kyvnou/ okolo 4 mm což je fakt moc.Rozstřik oleje to asi až tak neovlivní ale ideální stav to taky nebude.No a to že vtom lítám znamená že jsem z toho trapného shánění na makovici. Každopádně děkuji a zdravím. Ahoj Logo.

Připojit reakci

31.1.2016 16:44
Logo, regulátor vyměnit, má packy, které se ulomí jak regulátor háže na hřídelce. Máš momentový klíč? Hlavu válce nesmíš dorvat, jinak protočíš šrouby. Máš měrky na seřízení ventilů? Sací 0.15mm, výfukový 0.20 mm na studeném motoru. Umíš seřídit regulátor otáček proti pružině? Víš jakou má mít mezeru zapalování? Máš servisní limity opotřebení dílů motoru? Umíš a máš čím je změřit? Umíš seřídit a nastavit karburátor? Umíš změřit a nastavit otáčky motoru? Umíš nastavit časování ventilů? Víš, jak patří píst do válce a kroužky na píst? Logo když aspoň toto víš opravuj, jinak dej motor do servisu a zaplať za opravu. Budeš mít jistotu kvalitní opravy se zárukou
Připojit reakci

31.1.2016 18:03

Divil byste se, kolik lidí to zvládné.

Připojit reakci

31.1.2016 18:58
No, já se nedivím, lidi, kteří si pomůžou sami servis nepotřebují. Divím se lidem, kteří sáhnou motoru do vnitřku a začnou se vyptávat na jednoduché věci na díly.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.178.9 (?)
31.1.2016 19:05
Logo nepotvrzuje, kolik lidí umí opravit motor a to je motorkář.
Připojit reakci

2.2.2016 11:06

Ano jsem motorkář ale ne statistik.

Připojit reakci

2.2.2016 11:01

Kdybych mohl vlézt do krámu a jednoduše tyto věci koupit tak se přece nebudu tady ptát a je celkem logické že se snažím ptát těch kteří o tom něco vědí.Logo.

Připojit reakci

31.1.2016 18:51

No regulátor už je objednaný origo-jen kolo s packama/ostatní je dobré/-450 Kč. bez daně.Momenťák nemám ani neznám dotah. hodnoty-pojedu na ruce.Měrky bez problémů.Seřízení regulátoru jsem tady někde viděl tak to snad dám.Zapalování co vím mezera minimální kvůli magnat.poli, servisní údaje nemám žádnéMěřit umím dobře-celý život jsem se tím živil jen na proměření válce mám měřidla jen do průměru 60mm což mi nestačí.Nakarburátoru toho zas tak moc není-kam se hrabe na závodní Dell -Orto.Nastavení otáček motoru zatím nevím-snad se do toho nějak dostanu.U ventilů se domnívám měří největší vůle a to vzhledem k poloze pístu.Jak ten patrí do válce?-určitě dnem nahoru-jinak by to nešlo a kroužky nevím jestli musí mít přesnou polohu přece jen to není dvoutakt s rozvodem pístem ale jen bych je nedal zámkama do jednoho místa-blbě by to těsnilo.Jinak hlavu a píst budu mít do čtyř týdnů regulátor a gufero taky, těsnění budu objednávat.Věřím že se dílo podaří.Ahoj a dík Logo.

Připojit reakci

31.1.2016 20:57
Panečku, to jsou termíny!!! Cívka zapalování mezera 0.2 až 0.6mm a hlava se dotahuje 24 N.metry. V dílenské příručce je i postup základního nastavení regulátoru, umístění pístu k ojnici a proč, no je tam toho dost.
Připojit reakci

2.2.2016 11:14

Dílenskou říručku-manuál-na tento motor nedokážu nikde objevit a servisy to hlídají jak oko v hlavě, jde o kšeft.Nebo snad je to možné?Logo.

Připojit reakci

2.2.2016 14:24

Jj, je to tak. Nedostanete v příslušném krámě sadu těsnění ke karburátoru, ale uslyšíte od jednoho a téhož člověka žoviálně pronesenou větičku přivezte to, my se vám na to kouknem. To znamená, že těsnění je, ale pro trouby, je neprodejné a když se ten zázrak stane, to je že je sada těsnění k mání, tak se prodává v ceně zlata. A totéž je s dílenskou příručkou. A teď, jak se má na to dívat člověk, který neni mobilní a na vše je nucen brát taxi.To je opravdu levnější se na to vyprdnout a všechny potraviny odtahat z hypersuper na zádech v ruksaku a i ty podělané rohlíky mrazit a před konzumem v mikrovlnce rozpékat.

Připojit reakci

2.2.2016 16:51

Těsnění a další díly motoru se daj koupit origo i OEM. Dílenskou příručku nerozdáváme každýmu, kdo si řekne. Nejsem si vědom, že se dílenský příručky u jinejch mašin válej na pultech.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.173.71 (?)
2.2.2016 17:30
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.14 (?)
2.2.2016 17:53

Také se zabývám opravami této techiky a okruh mých zákazníků mi může zavolat kdykoliv a vždy jsem ochoten jim po telefonu poradit s jakou koliv opravou. Myslíte, že mi tímto ubývá práce? Nikoliv je to přesně naopak, protože moji zákazníci mi díky vlídnému chování a obětavosti přivedou další své sousedy nebo známé. O práci nemám nikdy nouzi. Standa.

Připojit reakci

2.2.2016 18:58
Stando nedělejte ze sebe profesora. Kdybyste byl takovej lidumil, tak byste dávno postnul rozkres a 147 není můj zákazník. Můj zákazník si může zavolat, může přijít, jenom nesmí psát ptákoviny na internet.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.14 (?)
2.2.2016 19:55

Zdravím, proč by nesměl? Chcete snad někomu zakazovat co smí psát? Rozkres a servisní manuál jsou dva rozdílné dokumenty. Standa.

Připojit reakci

2.2.2016 20:18

Logo, uvědomte si prosím, že ti, co se servisním manuálem k motorům Honda dělají, si za něj museli pěkně zaplatit - to se nefasuje!!! Ty doby jsou už dávno pryč. Stejně tak servisní nářadí. Kdo ho chce, musí si ho zaplatit. Pak se najde někdo, kdo se k manuálu "nějak" dostane a pověsí ho na net. Jinak se dá něco dohledat jen v anglickém jazyce. Takže je třeba mít trošku pochopení pro ty, co nejsou dvakrát sdílní sem i jinde ze sebe na požádání sypat data z písemností. Jim taky nikdo nic nedá zadarmo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.14 (?)
2.2.2016 20:52

Rozkresy i dílenské příručky jsou volně přístupné, jen zapojit Google. Standa.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.56.44 (?)
3.2.2016 7:02

Neohánějte se odborností a servisním nářadím a nevím čím ještě, když to neni pravda. čirou náhodou, jsem v servise viděl demontáž kotouče spojky z převodovky. Neni to sice motor, ale stačilo to ke ztrátě důvěry v jejich odbornost. Kotouč spojky jeden z mechaniků uchopil dvěma sikovkami, pozvedl a druhý mastil po hřídeli bez jakékoliv ochrany kladivem. Určitě se nechovají k motorům jinak. Hlavně, že se vedou řeči o potřebné vysoké úrovni odbornosti a vybavenosti.

Připojit reakci

8.2.2016 0:14

No a co se tam má zkusit. Prohlížet to co mi je k ničemu a ztrácet čas. Taková rada zkus tohle, je jen na dvě věci. Kdzž neumíš postnout konkrétní věc, tak se do toho raději nepleť.

Připojit reakci

3.2.2016 19:51

Nepočítám s tím že bych servisní údaje získal zadarmo ale v situaci kdy bych za úhradu opravy vservisu mohl téměř pořídit nový motor se mi nemůže nikdo divit že se snažím si pomoci sám. Zdravím Logo.

Připojit reakci

3.2.2016 20:36

To je zde fakt pro pobavení. Někdo nahlídne přes pult do servisu a hned má o celku jasno. Já jsem nikde nepsal, že i to servisní nářadí si musí servisák koupit, nemusí, ani kvalita není odpovídající ceně, ale o tom přece můj příspěvek nebyl. Je taky fakt, že některé přípravky jsou dobře si koupit a třeba si je "vylepšit" protože bez nich to někdy jde fakt blbě. Dal jsem sem myslím to úplně nejzákladnější k montáži. Jenže zase - k čemu to je, když Logo nemá ani momenťák a je mě jasný, že pokud se něco podělá při uthování "na ruku" bude vada kdekoli jinde, ale rukama to nebude. U některých motorů a některých úkonech má servis nařízen výměnu starých šroubů, taky pak může být zvíšený rozpočet na opravu, ale už nikdo neřeší, že i díky tomu je oprava trvanlivá. No a v neposlední řadě je notoricky známé, co jsou někteří lidi schopni s výrobkem vyvádět, aby jako poslední instance byl ten servis a napravoval jejich odborné zásahy plus závadu. Proto se vůbec nehrnu do nějakého rozdávání dat, protože nevím kdo snima a jak naloží. Když se někdo do něčeho takového pouští, měl by vědět co dělá, kde se případně mknout jak to tam je a kam jít pro díly. Originál nebo OEM, to už je jedno. Do prace opravářů bílé techniky se taky nikdo nemontuje a to jejich vybavení taky není zrovna od BETTA.

Připojit reakci

4.2.2016 19:08

Jsem pomalejší, to jde s věkem, míň šikovnej a čím dýl něco dělám, tím výce zjišžuji, co toho ještě nevím, ale od 19.1. podnešek bych jeden motor měl asi už dávno hotovej. Čest.

Připojit reakci

4.2.2016 19:10
Omlouvám se za hrubku ve slově více a za komoleninu slova zjišťuji.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.233.88 (?)
4.2.2016 20:04

Po přečtení této diskuse mě vychází jediné poučení: Hondu motor? Nikdy! Je s tím jenom vagon problémů.

Připojit reakci

4.2.2016 20:20
Si myslím, že jsi rád, že ses vymáčkl abys plivl na super značku. Dobrá značka je, že přišpendlí na net příručku a každej si opravuje doma sám. Tvoje definice. Taky vrtáš čemu nerozumíš 2Logo.
Připojit reakci

4.2.2016 20:21

To tak není si myslím. Když se to sejde a někdo vznese podobné "problémy" s jiným motorem bude to vyhlížet stejně. Ale jinak klidně, když Hondu ne, tak ne. Víte, největším nepřítelem motorů je obsluha sama.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.233.88 (?)
4.2.2016 21:22

Honda je určitě skvělá značka, ale ubližují ji někteří tím, že ji démonizují (servisáci).Když ji neopravíme my, tak nikdo. Dobrá značka je též taková, že když se i porouchá, tak se rychle dá opravit a jede se dál. Ne být z opravy na prášky.

Připojit reakci

5.2.2016 19:25
To sem neřek. Diskutuju jenom že se plive na Hondu. Tyhle diskuze jsou pro silný nervy otáčejí se myšlenky. Já neřek že tatíci jsou hloupý a blbý. Mají snahu do všeho vrtat jak se naučili za totáče. Teď motory nejsou kovařina, vyžadujou odbornej přístup. Kdyby nevrtali čemu nerozumí, stála by je oprava míň. Já musím opravovat, co by se nemuselo.
Připojit reakci

6.2.2016 17:23

Špatně si to vysvětlujete. Nikdo neplivá přímo na hondu, ale na to co je na ni nabaleno. Myslíte si, že antipodi jsou lepší, než my, že je to jeden vedle druhého samý extra vzdělaný mechanik.  Antipod si koupí, něco ze zahradní techniky a v krabicích, ve kterých mu to přivezou, se nalézají dva sáčky se zipem, které obsahují různá papírová a gumová těsnění, pružinky a šroubky. Co je však podstatnější, je tam také tiskovina, ve které je popsáno jak odstranit závady s nabídkou potřebných sad servisního nářadí. No a nakonec to nemusíte opravovat, když to ti kováři podělali, můžete dělat úplně něco jiného. A protože je až moc dobrý džob, tak se toho držíte, jak něco košile.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.185.21 (?)
8.2.2016 9:43

Začnem trochu zo široka

Musím povedať že nemám rád motory Honda.Má ku nin niektoré výhrady ale to sem nepatrí.

Tento motor je výnimočne spoľahlivý zo životnosťou ďaleko presahujúcou aktuálnu konkurenciu u nás.Dosiahnuté to je zabudovaním súčiastok ktoré boli vyrobené z najvhodnejších materiálov a namontované sú správnym spôsobom.V preklade to znamená asi toľko že diely sú z materiálu prispôsobeného celku a namontované sú správnym postupom a silou.Pokiaľ sa čokoľvek z tohoto nedodrží skracuje to životnosť motora niekedy možno na minúty. No a druhovýroba Ván nezaručí kvalitu materiálu a pri inom materiále sa stáva aj sila upevnenia bezpredmetná.

No a čo sa týka gufera 25,4 humorné diskusie sú niekde uplne inde.

No a čo sa týka strojariny.Je mi uplne šumafuk čo ste dosiahli v strojarine.O motoroch neviete takmer nič.Pokiaľ sa Vám podarí zložiť ten motor tak prídete na to že to neni teké jednoduché a čím hlbšie pôjdete tym zložitejšie to bude.Ono je istý dôvod prečo je tak málo dobrých servisov.

Připojit reakci

8.2.2016 17:18
Yes druhovýroba OEM nemá stejnou kvalitu origo dílu. Do XV, kterej má za sebou dvacet let se nikomu nechce vrážet prachy. Levná oprava je, že XV jedou dál. Půlku Gcv, Gsv dá za opravu strejda při penězích, kterej si myslí, že dalších dvacet let bude mít stejnej pracovní fortel. XV dojížděj na obsluhy, levnej nevhodnej olej.
Připojit reakci

9.4.2016 15:42

Původně jsem se už nechtěl vyjadřovat ale nějak mi to nedá.Motor už přez měsíc šlape jak hodinky-není to vůbec o dobrých servisech, alespń ne vždy.Je to jen o dostupnosti vhodných dílů a pár informací.Váš vědecký rozbor motoru nejméně 30 let staré koncepce byl zajímavý ale jaksi od věci.Možná by nebylo marné podívat se na forum motorkářů, tam nikdo z nikoho nedělá blba-když ví a chce tak prostě poradí.Zdravím Logo-trolo, obejda,demagog... atd.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.134.208 (?)
11.4.2016 16:50

Pokiaľ si vy doma namontujete náhradné diely kvality 3C, je to čiste váš problém.Spokojne si môžete 2-3x do roka robiť rozborku a zborku Vášho stroja a vmontovavať fejky za pár korún. Len viete existujú aj také veci ako napríklad záruka, Veľmi rád by som videl ako by ste sa tvárili keby niekto prišiel po 2mesiacoh a uplatňoval by si záruku na tieto veci.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.215.131 (?)
11.4.2016 19:32
Sám sobě záruku :D.
Připojit reakci

6.2.2016 16:56

Dnes, kdy se neví, kde co vyrobili, je až moc ujeté, kupovat nějaké origo. Co to vlastně je to origo. Když budu mít katalogové číslo výrobku-náhradního dílu, tak je úplně jedno kdo ho vyrobí. Na co by měl Logo, přitlačit. Jak si představujete ceny, nebo si myslíte, že kousek plastu na motor, má stát 1/8 ceny celého kompletního motoru, je to v pořádku. A co znamenají bláboly v dalších třech větách. Opravdu nevím co jste tím chtěl říci.

Připojit reakci

6.2.2016 16:41

Kupovat u někoho přes eshop něco podle obrázku a ne podle katalogového čísla, je o hubu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.234.8 (?)
12.4.2016 8:55
Kdyby se náhodou nedařilo, motory Honda určitě opravují v každém servisu VARI, protože se léta používají jako pohonné jednotky. Seznam bude na jejich stránkách.
Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Traktor nestartuje710.12.2017273
Élektrický fúrik svojpomocne310.12.2017447
Motor pro Toro DH20029.12.201791
travní traktor Toro DH20059.12.20177912
Kultivátor HECHT 77828.12.2017166
Vari jednotka PJXP200358.12.201722759
Starjet - po zahřátí nefunguje vypínač elektrospojky134.12.201719751
Vybírám vřetenovou sekačku31.12.2017259
ohnuta oska na kosacke1428.11.201714924
Oplati sa kupit 20-30 ročný Vari systém na dalsich 20-30 rokov727.11.2017977
Zvuk DSK 3172026.11.20174121
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena4624.11.201766526
Výměna klinového řemene na R145 SV324.11.20177550
Olej v TK141423.11.201719929
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru2322.11.20172135
Výměna klinového řemene traktůrek XT 220 HD120.11.2017259
Problem s motorom Kawasaki320.11.2017382
Problém motor Tera3218.11.201752222
Traktůrek na sad cca 3000m2 = vysoká tráva516.11.2017847
I toto je Mountfield42414.11.2017645854
Karburátor Walbro v H262 má vysoké otáčky714.11.2017475
Traktorek Husqvarna CTH 150 Twin813.11.2017981
Náhradní díly Oleo-Mac310.11.2017356
Jaký traktor na 2ha147.11.201715810
Přípravek na rovnání klikovky motorů sekaček167.11.201718004
El. centrála, diskuze, výkon, typ....134.11.201723911
Žací ústrojí129.10.2017325
Nastavení přezápalu u MF 703127.10.201755163
Motor226.10.2017512
Hecht 710026625.10.201783967
Nejlepší sekačka na trhu2325.10.201728356
MF 704821.10.201788221
Kultivátor Hecht 746R220.10.2017572
Motor briggs straton intek 6.5 volnobezne otacky220.10.2017557
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč3819.10.20174030
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO2116.10.201756202
Kultivator KF-04 s Motorom Tecumseh213.10.2017604
Briggs stratton tezko startuje712.10.20174758
Bubnová sekačka Mounfield89.10.201721432
Agzat - vysoké otáčky nespadajú79.10.20179551
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >  
Dům a chalupa - stavba, topení, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Konstrukce podlah10.12.2017
Složení vápené malty10.12.2017
Dolmar 5105 nebo Stihl 26110.12.2017
Gauč/pohovka na chalupu10.12.2017
Slabé napětí v přívodu u lustru10.12.2017
Složení vápené malty10.12.2017
Dolmar 5105 nebo Stihl 26110.12.2017
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama | Podněty a připomínky
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2017
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů