Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No regulátor už je objednaný origo-jen kolo s packama/ostatní je dobré/-450 Kč. bez daně.Momenťák nemám ani neznám dotah. hodnoty-pojedu na ruce.Měrky bez problémů.Seřízení regulátoru jsem tady někde viděl tak to snad dám.Zapalování co vím mezera minimální kvůli magnat.poli, servisní údaje nemám žádnéMěřit umím dobře-celý život jsem se tím živil jen na proměření válce mám měřidla jen do průměru 60mm což mi nestačí.Nakarburátoru toho zas tak moc není-kam se hrabe na závodní Dell -Orto.Nastavení otáček motoru zatím nevím-snad se do toho nějak dostanu.U ventilů se domnívám měří největší vůle a to vzhledem k poloze pístu.Jak ten patrí do válce?-určitě dnem nahoru-jinak by to nešlo a kroužky nevím jestli musí mít přesnou polohu přece jen to není dvoutakt s rozvodem pístem ale jen bych je nedal zámkama do jednoho místa-blbě by to těsnilo.Jinak hlavu a píst budu mít do čtyř týdnů regulátor a gufero taky, těsnění budu objednávat.Věřím že se dílo podaří.Ahoj a dík Logo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika