Příspěvky uživatele - 102.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 9.4.2016
Původně jsem se už nechtěl vyjadřovat ale nějak mi to nedá.Motor už přez měsíc šlape jak hodinky-není to vůbec o dobrých servisech, alespń ne vždy.Je to jen o dostupnosti vhodných dílů a pár informací.Váš vědecký rozbor motoru nejméně 30 let staré... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 3.2.2016
Nepočítám s tím že bych servisní údaje získal zadarmo ale v situaci kdy bych za úhradu opravy vservisu mohl téměř pořídit nový motor se mi nemůže nikdo divit že se snažím si pomoci sám. Zdravím Logo.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Dílenskou říručku-manuál-na tento motor nedokážu nikde objevit a servisy to hlídají jak oko v hlavě, jde o kšeft.Nebo snad je to možné?Logo.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Ano jsem motorkář ale ne statistik.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Kdybych mohl vlézt do krámu a jednoduše tyto věci koupit tak se přece nebudu tady ptát a je celkem logické že se snažím ptát těch kteří o tom něco vědí.Logo.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 31.1.2016
No regulátor už je objednaný origo-jen kolo s packama/ostatní je dobré/-450 Kč. bez daně.Momenťák nemám ani neznám dotah. hodnoty-pojedu na ruce.Měrky bez problémů.Seřízení regulátoru jsem tady někde viděl tak to snad dám.Zapalování co vím mezera... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 30.1.2016
Tak nazdar.Tímto reaguji na příspěvek Standy a zároveň mu děkuji.Proč jsem rozebral motor: neboštík táta byl dosti netechnický typ a údržba mu tudíž moc neříkala-olej mám dojem v motoru vyměnil za 24 let maximálně 4x.Proto když jsem stroj zdědil a... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 26.1.2016
Dobrá dobrá souhlasím-dost v tom lítám.Mohl by jste prosím uvést kontakt na ty Vodňany?Nejsem schopen to dohledat. Dík Logo.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 25.1.2016
Teda hoši povím vám, je to pecka: ano Honda stroje-spojil jsem se s zastoupením v Roudnici -tak píst od nich s kroužky vyjde cca na 3000 kč.Regulátor ato jen to plastové kolo se závažími 450+100doprava, takže tam asi nechám co tam bylo možná mě to... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 25.1.2016
Sakra chlapi to opravdu nikdo nepotřeboval opravit motor gxv 160?Vím že se o něm říká že je skoro nesmrtelný ale občas přeci všechno potřebuje něco dát do cajku a někde se ty díly sehnat musí i když třeba drahé.Já to zdědil po tátovi a ten údržbu... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 21.1.2016
Dík, už jsem se díval-ten píst má trochu jiné parametry/vrtání udávají 67,8 oproti mým 68,širší stírací kroužek-což asi není problém, dno pístu shora odlehčené a já mám rovné/.Napsal jsem jim dotaz tak čekám jak se vyjádří.Zdalších dílů potřebuji... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 19.1.2016
Zdravím všechny.Mám problém s opatřením náhradních dílů na motor Honda gxv 160.Nedokážu nikde dohledat kde tyto zakoupit, žádný katalog ani ceník snad až na pár věcí u nichž se ale nedá identifikovat jsou vhodné zrovna na můj motor, je to ten první... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika