Motor Tecumseh



host - 73.19 (?)
12.4.2008 13:20

Také mám sekačku s Tekumsehem, jela 10 let, motor se vypnul na podzim a na jaro se na zapnul - a tak 10 let. Potom odešla pružina natahovací a jelikož nemám čas to spravovat, sekačka leží ve sklepě. Motor by jel dál.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
host - 188.61 (?), 4.7.2010 9:36

To je ale nesmysl, co tu píšete. Z českých firem mi potvrdili, jak jsou Hondy bezproblémové motory, když se jim věnuje náležitá péče. Sice jsou citlivější na kvalitu benzínu, ale jinak se jedná o nejlepší sekačkové motory na světě, které jinde nemají obdobu. Ve Francii se vyrábějí pouze GCV 135 a 160, ostatní se dováží z USA. Motory Briggs stále drží kvalitu, dnešní řady 800 a 700 směle šlapou na paty Hondám. Řada servisáků potvrdí, že Tecumsehy, zvláště řada Centura, byly nejhorší motory na trhu vůbec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.81 (?), 27.8.2014 22:57

Mám motor Tecumseh Centura 60 v sekačce s pojezdem Al-Ko 52BR, sekačku používám už 11tým rokem, každé jaro dávám nový olej Castrol Magnatec 5W-40, mám pořád původní svíčku, vzduchový filtr měním tak cca co 3 roky a motor chytá na první cuknutí a je jedno jestli stojí týden, nebo přes celou zimu, před prvním startem jen párkrát zmáčknu plnítko na karburátoru a pak potáhnu a motor hned naskočí.Jsem s tímto motorem maximálně spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.11 (?), 28.5.2016 0:40

Vážený pane, Honda již dávno není co bývala. Motor se nehodí na jakýkoli servis. Prostě buď jede a nebo vyhodit. Dnes je kvalita těchto motorů na našem trhu srovnatelná s Číňanem. Zkušenost servisního technika.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.97 (?), 28.5.2016 6:16

Honda je stale kvalitny vyrobok, pri normalnom zachadzani vóbec nepotrebuje servisneho technika, preto servisaci na nej nezarabaju a nemaju ich radi. Alebo je to inak?

Ak nedoplnite technicke konkretnosti, budu to iba pivné kecy. Zkušenost uzivatela motorov Honda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 245.249 (?), 3.9.2017 20:41

Dobrý den. Tento příspěvěk mi připomíná názory techniků firmy Proma. Mám traktor i sekačku Honda. Bezproblémové stroje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 161.9 (?), 15.5.2007 22:15
Pokud čistíte sekačku jen jedenkrát za rok, ani se nedivím, že šasi prorezlo...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 16.5.2007 8:39
Já jsem se nedivil, jen jsem uvedl, že motor toto zacházení přežil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 146.18 (?), 20.6.2007 21:46

Mám klasickou sekačku bez pojezdu a ostatních "zbytečností" se čtyřtaktním motorem Tecumseh. Vždycky na jaře vyměním olej (samozřejmě ten nejlevnější) a vyčistím vzduchový filtr. Jednou jsem se plácnul přes kapsu a dokonce jsem koupil filtr nový. Občas sekačku vyčistím. No a dál už jenom liju benzín a sekám a sekám a sekám. Už 9 let. Ještě jen tak pro představu - sekám jednou za 2 až 3 týdny svůj trávníček (asi 0,4 ha). :-))

Bert

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.19 (?), 12.4.2008 13:20

Také mám sekačku s Tekumsehem, jela 10 let, motor se vypnul na podzim a na jaro se na zapnul - a tak 10 let. Potom odešla pružina natahovací a jelikož nemám čas to spravovat, sekačka leží ve sklepě. Motor by jel dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 71.8 (?), 15.5.2007 23:14
Mám ho v sekačce Husquarna. Sekám s ní už 15 let. Motor bez poruchy. Akorát jsem musel 3x nechat rovnat nakoplou hřídel (kliku). Trefil jsem klandr. Motor Tecumseh Vantage 35.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika