Motor Tecumseh



host - 245.249 (?)
3.9.2017 20:41

Dobrý den. Tento příspěvěk mi připomíná názory techniků firmy Proma. Mám traktor i sekačku Honda. Bezproblémové stroje.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
host - 188.61 (?), 4.7.2010 9:36

To je ale nesmysl, co tu píšete. Z českých firem mi potvrdili, jak jsou Hondy bezproblémové motory, když se jim věnuje náležitá péče. Sice jsou citlivější na kvalitu benzínu, ale jinak se jedná o nejlepší sekačkové motory na světě, které jinde nemají obdobu. Ve Francii se vyrábějí pouze GCV 135 a 160, ostatní se dováží z USA. Motory Briggs stále drží kvalitu, dnešní řady 800 a 700 směle šlapou na paty Hondám. Řada servisáků potvrdí, že Tecumsehy, zvláště řada Centura, byly nejhorší motory na trhu vůbec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.81 (?), 27.8.2014 22:57

Mám motor Tecumseh Centura 60 v sekačce s pojezdem Al-Ko 52BR, sekačku používám už 11tým rokem, každé jaro dávám nový olej Castrol Magnatec 5W-40, mám pořád původní svíčku, vzduchový filtr měním tak cca co 3 roky a motor chytá na první cuknutí a je jedno jestli stojí týden, nebo přes celou zimu, před prvním startem jen párkrát zmáčknu plnítko na karburátoru a pak potáhnu a motor hned naskočí.Jsem s tímto motorem maximálně spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.11 (?), 28.5.2016 0:40

Vážený pane, Honda již dávno není co bývala. Motor se nehodí na jakýkoli servis. Prostě buď jede a nebo vyhodit. Dnes je kvalita těchto motorů na našem trhu srovnatelná s Číňanem. Zkušenost servisního technika.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.97 (?), 28.5.2016 6:16

Honda je stale kvalitny vyrobok, pri normalnom zachadzani vóbec nepotrebuje servisneho technika, preto servisaci na nej nezarabaju a nemaju ich radi. Alebo je to inak?

Ak nedoplnite technicke konkretnosti, budu to iba pivné kecy. Zkušenost uzivatela motorov Honda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 245.249 (?), 3.9.2017 20:41

Dobrý den. Tento příspěvěk mi připomíná názory techniků firmy Proma. Mám traktor i sekačku Honda. Bezproblémové stroje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 161.9 (?), 15.5.2007 22:15
Pokud čistíte sekačku jen jedenkrát za rok, ani se nedivím, že šasi prorezlo...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 16.5.2007 8:39
Já jsem se nedivil, jen jsem uvedl, že motor toto zacházení přežil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 146.18 (?), 20.6.2007 21:46

Mám klasickou sekačku bez pojezdu a ostatních "zbytečností" se čtyřtaktním motorem Tecumseh. Vždycky na jaře vyměním olej (samozřejmě ten nejlevnější) a vyčistím vzduchový filtr. Jednou jsem se plácnul přes kapsu a dokonce jsem koupil filtr nový. Občas sekačku vyčistím. No a dál už jenom liju benzín a sekám a sekám a sekám. Už 9 let. Ještě jen tak pro představu - sekám jednou za 2 až 3 týdny svůj trávníček (asi 0,4 ha). :-))

Bert

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.19 (?), 12.4.2008 13:20

Také mám sekačku s Tekumsehem, jela 10 let, motor se vypnul na podzim a na jaro se na zapnul - a tak 10 let. Potom odešla pružina natahovací a jelikož nemám čas to spravovat, sekačka leží ve sklepě. Motor by jel dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 71.8 (?), 15.5.2007 23:14
Mám ho v sekačce Husquarna. Sekám s ní už 15 let. Motor bez poruchy. Akorát jsem musel 3x nechat rovnat nakoplou hřídel (kliku). Trefil jsem klandr. Motor Tecumseh Vantage 35.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika